От хоч закидайте мене тапками! В котрий раз переконуюсь, що покупці які роблять замовлення відразу через кнопку Замовити не добросовісні! Не всі, але більшість! Такі на щастя замовляють рідко, але іду кожному на зустріч, намагаюся розуміти, витрачаю свій час на відправку посилки, ризикую втратити реальних покупців кому дійсно потрібен цей товар і як наче спеціально він їм потрібен саме зараз, коли його "придбали", а вонО вІдєтєлі передумало забирати своє замовлення, чи виявилося якось не сподівано що не дали зарплату, дитячі і т.п. і посилка повертається назад... Втрачено мінімум 8-10 днів на те що покаталася посилка ...
Ну от поясніть будь ласка ті хто так замовляє, навіщо ви це робите?? Можна мати хоч грам поваги до інших і не бути свинею??
Продавец овец• 07 сентября 2022
Тобто?
Завжди так замовляю
І чоловік
І всі знайомі
Може, проблема не в покупцях, а в товарі
Завжди так замовляю
І чоловік
І всі знайомі
120-120-120 (не худею)• 07 сентября 2022
Сочувствую, я всегда прихожу, пару раз только вернула то, что не подошло
Гу го гу го гу• 07 сентября 2022
за 8 лет на ОЛХ было три таких. В основном купили, забрали, деньги пришли.
Неадекватами полна Шафа) Там я убрала безопасную , от греха подальше, к тому же еще и оплачиваешь покатушки с своего кармана.
Налетчица Муся• 07 сентября 2022
Ответ дляПродавец овец
Тобто?
Завжди так замовляю
І чоловік
І всі знайомі
Завжди так замовляю
І чоловік
І всі знайомі
Т.е. Вы делаете заказ, а потом просто не приходите за ним на почту?
Пффф 100%• 07 сентября 2022
а мені дуже подобаються ті, що кучу фото і опис попросять. замовлять, а потім від посилки відмовляються. навіть не напишуть чому відмовилися. передумали чи не справдились очікування.
Продавец овец• 07 сентября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
« В котрий раз переконуюсь, що покупці які роблять замовлення відразу через кнопку Замовити не добросовісні! Не всі, але більшість!»
Я роблю отак, якщо мені достатньо інфи, фото, підходить ціна…
Не перекручуйте
Malinka111_• 07 сентября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Я делаю заказ и имею 100% забираний
А если продавцу нужны простыни писем, то это на другие площадки
Заюшка_хозяюшка• 07 сентября 2022
Ответ дляПродавец овец
Тобто?
Завжди так замовляю
І чоловік
І всі знайомі
Завжди так замовляю
І чоловік
І всі знайомі
Что за привычка делать виноватыми?
Жертву виновной в изнасиловании, а продавца/товар в том, что ’покупатель’ даже не приходить на почту?
Продавец овец• 07 сентября 2022
Ответ дляMalinka111_
Я делаю заказ и имею 100% забираний
І я про що
Якщо часто не отримують, значить фото чи опис не відповідають реальності
Бывает и такое• 07 сентября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
В безопасной покатушки оплачивает покупатель
Томатико• 07 сентября 2022
То ещё хорошо, что за покатушки не платите. На проме я пару раз так попала и больше без предоплаты не отправляю. А без предоплаты 80% отсеивается
Заюшка_хозяюшка• 07 сентября 2022
Ответ дляПродавец овец
І я про що
Как можно определить соответствие, не прийдя за заказом и в глаза его не видя?
Продавец овец• 07 сентября 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Что за привычка делать виноватыми?
Що за звичка узагальнювати?
Гу го гу го гу• 07 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
нет) Если человек не приходит на почту, платит продавец) Я продавец с восьмилетним стажем, точно знаю о чем говорю)
Заюшка_хозяюшка• 07 сентября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
ОЛХ-доставку продавец не платит, с чего Вы взяли?
Ответ дляПродавец овец
Тобто?
Завжди так замовляю
І чоловік
І всі знайомі
Завжди так замовляю
І чоловік
І всі знайомі
Ні, проблема як раз не в товарі, через деякий час його забирають і дуже вдячні. Хлам не продаю, лише дійсно те що нове або в ідеальному стані, розписую всі подробиці, всіх все влаштовує. Покупець просто не приходить і не забирає його!
Чому не написати пару слів в повідомлення, хоча б для того щоб уточнити чи він є в наявності саме зараз?? Потім хоч поспілкуватися було б де! А так як ніби замовляють спеціально таким способом, ніби бояться щоб їх потім не дістали в разі чого! Подумаєш куплю в іншому місці, а та посилка нехай собі повертається, мене ж все одно ніхто не бачив і не знає....
Malinka111_• 07 сентября 2022
Ответ дляПродавец овец
І я про що
Есть малый процент развлекающихся.
У меня одна и та же мадам из Харькова заказывала две вещи (одежда) совершенно разных размеров, которые на одного человека не подойдут , мои пролеты.
Вот она как раз писала простыни, и возвращала.
Хотела недавно заблокировать ее или сохранить ее данные ( в заказах есть) то ее данные уже удалены.
Поэтому писательницы, которые не могут осилить указанное в объявлении и строчат письмена у меня вызывают больше тревоги
бибизяна• 07 сентября 2022
всегда есть риск. в любом бизнесе.
но и продавцы тоже часто не алё.
у неё написано стелька 25,5.
а приезжает 42-й размер с + 3 см по стельке.
* админы! что за ник такой? уберите его нафиг из базы. капец.
я делаю возврат, а она мне в переписке пишет, что я верблюд и там 25,5см.
но и продавцы тоже часто не алё.
у неё написано стелька 25,5.
Продавец овец• 07 сентября 2022
Ответ дляMarmel@dka
Відхиляйте неузгоджені замовлення
Спробуйте так
Гу го гу го гу• 07 сентября 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я о безопасной на Шафе, о чем выше и написала.
Ответ дляMalinka111_
Я делаю заказ и имею 100% забираний
Про простирадла ніхто не каже, можна хоч написати 5 слів?? ’ Товар в наявності? Можна оформити ОЛХ доставку? Щоб хоч засвітитися!
Malinka111_• 07 сентября 2022
Ответ дляПродавец овец
Відхиляйте неузгоджені замовлення
Спробуйте так
Вот на таких продавцов стоит жаловаться,
Я трачу своя время и делаю заказ, списываются мои деньги, а потом неадекват отклоняет, потому что что??
бибизяна• 07 сентября 2022
Ответ дляMarmel@dka
почему у вас в активном объявлении нет товара в наличии?
ваш косяк, а покупатель плохой?
Malinka111_• 07 сентября 2022
Ответ дляMarmel@dka
Зачем?
Если неактуально, отключаете свое обьявление, это ваши проблемы
Продавец овец• 07 сентября 2022
Ответ дляMalinka111_
А як ви знатимете, відхилено, бо неузгоджено, чи тому, що вже продане
бибизяна• 07 сентября 2022
Ответ дляMalinka111_
а ещё комиссия банку не возвращается.
Злюка-закусюка• 07 сентября 2022
У нас есть право отказаться от товара на протяжении 14 дней. Не будьте свиньей работайте, наконец-то, уже согласно закону
Malinka111_• 07 сентября 2022
Ответ дляПродавец овец
Я на таких неадекватных продавцов не попадала