18 мнеУЖЕ• 07 сентября 2022
У ребенка подозрение на атопический дерматит
Нашла такой анализ (фото), есть ли смысл его делать, 5 месяцев ребёнку. Можно ли его вообще подтвердить какими-то анализами?
Пищалка• 07 сентября 2022
У вас є проблеми?
Атопію не можливо пропустити. Тут головне з алергією не зплутати, часто вони в комплексі можуть іти
Чорнобаївка• 07 сентября 2022
Нема сенсу, АД все одно не лікується, треба просто навчитися доглядати за шкірою
Пищалка• 07 сентября 2022
Автор десь пропала. У мого сина теж почалися проблеми зі шкірою в такому віці. Ми здали алергопанелі: педіатрична, атопічна.
За цими панелями все було Ок. Але я лише з часом зрозуміла, що потрібно виключити і ті продукти, які наближаються до границі норми.
В моєму випадку, годуючої мами, це стала КАРТОПЛЯ. І дитина почала йти на поправку.
Зараз три роки. Алергени з того списку іноді проскакують, але ми контролюємо їх постійно. Алерзин постійно з собою.
Я навіть супи без картоплі варила