18 мнеУЖЕ• 07 сентября 2022

У ребенка подозрение на атопический дерматит

Нашла такой анализ (фото), есть ли смысл его делать, 5 месяцев ребёнку. Можно ли его вообще подтвердить какими-то анализами?
Пищалка• 07 сентября 2022
У вас є проблеми?
Атопію не можливо пропустити. Тут головне з алергією не зплутати, часто вони в комплексі можуть іти
Братья Капли• 07 сентября 2022
Нет. Просто сходите к специалисту.
ТелаЧьи нежноСти• 07 сентября 2022
В таком возрасте все эти анализы не информативны
Чорнобаївка• 07 сентября 2022
Нема сенсу, АД все одно не лікується, треба просто навчитися доглядати за шкірою
Пищалка• 07 сентября 2022
Автор десь пропала. У мого сина теж почалися проблеми зі шкірою в такому віці. Ми здали алергопанелі: педіатрична, атопічна.
За цими панелями все було Ок. Але я лише з часом зрозуміла, що потрібно виключити і ті продукти, які наближаються до границі норми.
В моєму випадку, годуючої мами, це стала КАРТОПЛЯ. І дитина почала йти на поправку.
Зараз три роки. Алергени з того списку іноді проскакують, але ми контролюємо їх постійно. Алерзин постійно з собою.
Я навіть супи без картоплі варила