Силиконочка• 07 сентября 2022
На кого можна вчитися?
Якщо подобається малювання, різне рукоділля, мови непогано даються, але з математикою і складнішими науками повна катастрофа.
Инстагра_мерша• 07 сентября 2022
Тут питання де вчитися? Якщо дитина маленька і Ви шукаєте гуртки - то художня школа, кераміка, 3Д графіка, HandMade і т.д. Якщо питання про вступ до вищого навчального закладу - то тут не лише маж ’подобатись’, а треба розуміти хист, знання та навички. Якщо дитина добре володіє мовами - то всьупати за напряиком філології, якщо має художню підготовку /хист від природи - то, відповідно, образотворче мистецтво / дизайн і т.д.
Силиконочка
• 07 сентября 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
Дитині 13, наступного року треба буде вибрати основні предмети, а ще через рік вже вчитися з конкретним напрямком
Пи Пи Пилюля• 07 сентября 2022
Вы так написали, ну нравится рукоделие, неплохо языки , это вообще не о чем, если вы думаете о ВУЗе, , если ребёнок, отдайте на языки
Инстагра_мерша• 07 сентября 2022
Ответ дляСиликоночка
Тоді Ви самі собі відповіли у запитанні - образотворче мистецтво, мови, література. Там же не один предмет?
Силиконочка
• 07 сентября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Нема такого, що б в неї получалося ідеально, тільки такі нахили
Педиатор_я• 07 сентября 2022
Перекладачем можна стати, дизайнером, художником, майстром з пошиву одягу. Купа варіантів.
Педиатор_я• 07 сентября 2022
Ответ дляСиликоночка
А ким хоче бути?
Силиконочка
• 07 сентября 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
Я, наприклад, поки що не можу уявити ким дочка може працювати, а вона взагалі ще дитина дитиною
Силиконочка
• 07 сентября 2022
Ответ дляПедиатор_я
А ким хоче бути?
Не знає, варіанти постійно різні і не завжди реальні
Инстагра_мерша• 07 сентября 2022
Ответ дляСиликоночка
Так Вам поки що тільки основні предмети потрібно обрати, правильно? То нехай обирає, що до душі, а там життя покаже