дама_из_декрета• 07 сентября 2022
Дівчата, приват все ж таки не видає валюту?
Замовила сьогодні не велику суму, не прийшло підтвердження… не чекати вже?(
english book• 07 сентября 2022
Залежить від відділення мабуть.
На Арсенальній в Києві сьогодні давали.
МЕСТО_Встречи• 07 сентября 2022
Ответ дляenglish book
Залежить від відділення мабуть.
На Арсенальній в Києві сьогодні давали.
Когда вы заявку подавали?
Планшетница• 07 сентября 2022
І мені сьогодні не прийшло. Але у мене і в приват зараз не заходить, тому думаю там просто знову черговий збій. В минулу п´ятницю отримувала замовленні кошти
english book• 07 сентября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Когда вы заявку подавали?
Минулої неділі замовляли.Замовлення було саме на сьогоднішню дату.
МЕСТО_Встречи• 07 сентября 2022
Ответ дляenglish book
Вроде только для заказавших на этой нелеле такие проблемы🤷🏻♀️
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Ответ длядолой_лама
На яку велику суму ? Обмеження на 100 тис грн
Не велику
english book• 07 сентября 2022
Да будуть ті долари,нікуди не дінуться.Може дві-три неділі назад вільно були.В касі без замовлень.
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Сьогодні заказала, на завтра. Так завжди робила,завжди все приходило, але зараз не прийшло смс що приходьте забирайте.
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Ответ дляenglish book
Я євро замовила, навіть не долар
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Ответ дляПланшетница
В приват заходить,все працює.
Контрольница• 07 сентября 2022
Ответ дляenglish book
Доллары только под заказ уже несколько лет.
Не рассказывайте.
Котя_люлю• 07 сентября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Я євро замовила, навіть не долар
У них проблема с наличными, сегодня писали
ПлюшкамиБалуюсь• 07 сентября 2022
Розкажіть будь ласка як проходить процедура? Вірно розумію, телефоную в банк, замовляю валюту, прихожу з готівкою й викупаю? Чи гроші повинні бути на карті приватбанку? Чи з валютної знімаєте?
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В мене рахунок валютний, там є гроші, замовляю в приват 24, і на наступний день забираю. Там є в меню,послуги, замовлення готівки. Але сьогодні замовила і підтвердження так і не прийшло.
ПлюшкамиБалуюсь• 07 сентября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Дякую! А зараз є можливість в приваті конвертувати по курсу з гривневої картки на валютну?
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А якщо замовити просто за гривні,то так не виходить, пише що купити валюту не можливо зараз, то це вже давно після 24.02
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ні
english book• 07 сентября 2022
Ответ дляКонтрольница
Не рассказывайте.
Что не рассказывать?Это где такое?До войны вообще свободная продажа была постоянно.Конкретно-Аваль,ПУМБ,банк Пивденный,Альфа банк,ТАС.В них покупала неоднократно валюту,без каких либо заказов.Киев,центральные отделения.
С войной да,начались проблемы.Но в Привате,Альфе и Авале были доллары в свободной продаже недели три назад.Можно сказать впервые с начала войны.По коммерчнскому курсу конечно же,не по ’депозитному’.И только до 12.Позже их уже не было.
То же и в Укргазбанке ещё .По 39грн предлагали доллар на Лебедева Кумача в Киеве.Но оказалось,что только клиентам банка.
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Все дівчата, кіпіш відміняється) прийшла смс ,що заявку схвалено, всім дякую!!

Повелительница лампочек• 07 сентября 2022
Ответ длядама_из_декрета

А з Якого ви міста ?я не можу півтори неділі забрати долари, заявку скасовують.Дніпро
дама_из_декрета
• 07 сентября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Київ