Творческий типаж• 07 сентября 2022
Хочу почати читати, але з цим халепа( не має такої звички, завжди щось відволікає
Розумію, що тупію, що скільки можна, що багато чого не знаю, в компанії з начитаними людьми відчуваю себе тупою. Тільки берусь за книжку і не доводжу нічого до кінуя. За своє життя прочитала мало книг, якщо бути чесною. Як розвити в собі любов до читання?
Добра всем!• 07 сентября 2022
Похвально, но советовать тут трудно. Я читаю с 3 лет, именно по своему желанию. Соседских детей родители всегда заставляли - до сих пор не понимаю, как это и почему
сама себе прекрасная• 07 сентября 2022
Вам просто не интересно.
Найдите для себя интересный жанр, о чем бы вы хотели узнать или автора, чьи произведения вам кажутся интересными и тогда пробуйте читать.
PORKA• 07 сентября 2022
Читання тут ні до чого. Якщо ним захопитися, то кругозір ще більше обмежиться, ніж у тих, хто не читає.
Добра всем!• 07 сентября 2022
Да и книги сейчас можно успешно заменять интернетом - различные курсы, мастер-классы, онлайн уроки и лекции - было бы желание: забиваете в поиск нужную тему и вперёд!
. Можно ещё аудиокниги слушать - ту же классическую литературу
Добра всем!• 08 сентября 2022
Ответ дляPORKA
Смешно
Речь о том, что человек ощущает пробел в знаниях. Кругозор здесь не при чем
PORKA• 08 сентября 2022
Ответ дляДобра всем!
Смешно
Яким чином художня книга заповнить пробіл в знаннях?
Светка-пипетка• 08 сентября 2022
То книга интересная ещё не попалась.
Я в 5-6 классе у сестры взяла почитать , так неделю над ней и просидела. Сейчас читаю редко, так как знаю что могут и голодные дома все быть)
Добра всем!• 08 сентября 2022
Ответ дляPORKA
Ну, во-первых, нигде не написано, что читать автор начинает именно художественную литературу
Во-вторых, возможно, вы не поверите, но если говорить именно о себе, то знаний из художественной литературы я почерпнула ооочень много. В ДОинтернетную эру я знала очень много всего, чего не знали ровесники, которые книги читать не любили. Классическая худ л-ра именно
Гореотума• 08 сентября 2022
Недавно когда у нас отключили свет с утра до 6 ,я прочитала книгу
, а так да- всё отвлекает
Котики-муркотики• 08 сентября 2022
Ответ дляPORKA
В свій час прочитала художню книгу і зацікавилась:
1) історією свого міста в період до і під час 2ої світової війни.
2) темою голокосту в моєму місті і в світі загалом. Це спричинило ланцюгову реакцію і почала читати книги на цю тематику.
Інша річ, що в мене довготривала пам´ять погано працює - читаю і подобається, але не все запам´ятовую.
Матрёна• 08 сентября 2022
Вам просто нужно найти свой жанр и писателей по душе. Я в детстве помню удивлялась и фукала, как можно вообще что-то читать это же скучно, уныло. В молодости подсела на фэнтези и читаю взахлёб. Правда тоже не всё подряд. Тот же разрекламированный Макс Фрай с его ’Хроники Эхо’ осилила пару страниц и плюнула.
Белоснежко• 08 сентября 2022
А у вас це з дитинства чи ні? Вам важко увагу держати тільки на книгах чи взагалі є і були завжди з цим проблеми?
Чому я це питаю. Тому що проблема може бути в тому, що вам фізіологічно важко це робити, а не в цікавості книг чи інше. Я в цьому році вперше дізналася, що розлад того ж дефіциту уваги може протікати без гіперактивності. Що проблеми з увагою, концентрацію, плануванням і іншим можуть мати психологічну причину і тоді потрібен вже психолог.
Тому що у мене подібні до вашої проблеми. У кінці місяця сподіваюсь потрапити на прийом до одного спеціаліста і поспілкуватись на тему, що зі мною не так. Тож прямо зараз нічого вам не можу підсказати, але рекомендую задуматись, що може ви те ж не з того боку шукаєте вирішення своєї проблеми. Я зараз почала спілкуватись в профільних англомовних групах у фб і зрозуміла, що не все так просто, як мені раніше здавалось.