Котики-муркотики• 08 сентября 2022
Скажіть чесно. Чи чесно по відношенню до жінки?
Що її партнер може перестати хотіти її бо вона поправилась і важить 75 кг? До цього важила 50. Ріст невисокий 154. Чи змінили б ви своє ставлення до такого партнера?
Результат:
вже голосів:
140 (61.14%)
Так, це нормально
89 (38.86%)
Ні, нечесно
Радостина• 08 сентября 2022
+к мнению выше, что можно любить, но не хотеть. мне вот может что угодно желание отбить, но если люблю, буду дальше с этим человеком... это его надо спросить, в чем дело
Пополняю_Карму• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Хочу але не можу( я постійно все заїдаю
Мені завжди дуже сумно (
Візьміть себе в руки, рахуйте ккал, на 1500 ккал можна нормально харчуватися, з солодким трохи і фруктом. Я на 10 погладшала, поступово, капець тяжко було, 60/167, зараз 4 зкинула, таке полегшення. 75 не уявляю.
Дерево береза• 08 сентября 2022
Ответ дляПодставка для припева
И Вам комфортно в Вашем весе?
Это же Три !!!!!Вас
Ппц
ну, не идеально, но проблем и дискомфорта нет
и что? мне при 48 намного хуже было и я болела тогда, потому и вес такой был
Не будь КакСвета• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Я не звинувачую, просто хотіла б зрозуміти. Розумієте якщо припустити що я схудну , я ж не забуду що до мене було не таке ставлення, сексу не було. Життя немає гарантій а це означає що залишатись да-ді з цієїю людиною страшно . А якщо я захворію і погладшаю дуже, так буває. Тоді все, ?
До чого тут кохання? Ви самі собі подобаєтесь фізично? Все зрозуміло, що пологи. Але ви пишите не можу схуднути, бо заїдаю. Тобто це ваш вибір. Я про те, що я не можу хотіти з’їсти морозиво, котре я купила холодним, а воно розтануло, тепле пиво, м’ясо, котре пропало. Так вам зрозуміло? Хоча я люблю ці продукти, АЛЕ вони мають бути заморожені/холодні/свіжі. Тобто авжеж я можу випити теплого пива, але ж то не то. Розумієте? Так і ви, він вас кохає, розуміє ваші пологи, але фізично може не хотіти, бо ви тепле пиво.
Стопясят раз обсуждала• 08 сентября 2022
Знаю чоловіка, виякого в жінки шизофренія розвинулася, вже по шлюбі. Від ліків вона дуже погладшала, багато спить. Вони разом десятки років.
Але у Вас якось схоже, що стосунки почали псуватися, а Ви пішли проблеми заїдати і тим лише погрішили все.
Котики-муркотики
• 08 сентября 2022
Ответ дляНе любовница
Автор, я на вашій строні, може тому, що ніколи не була худорлявою. Мені це дивно, якщо людина кохає тільки коли 50-55. А як продовжують кохати тих, хто став інвалідом. Це не надійна людина. І ще питання, він якось підтримує вас у схудненні?
Дякую!
Та ні, тільки іноді при сварці обізвати може мене свинею.
Секретница• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Значить якщо логічно подумати проблема не так в моїй вазі як
Коняка здохла треба звалити як то кажуть…
Думаю да(
Подставка для припева• 08 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Я не спорю.48 кг это мало и не комфортно
Но 150
Баба_Воля• 08 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
я на момент начала отношений весила 48, замуж выходила в весе 76, а сейчас почти 150, все норм
Жесть
Пополняю_Карму• 08 сентября 2022
Згадала колегу, вона набрала вагу вдома, на роботі схудла, дома чоловік її пригнічував і вона заїдала.
Котики-муркотики
• 08 сентября 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Це щось схоже на мою ситуацію…
Не будь КакСвета• 08 сентября 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну до чого це? Він трахає її із задоволенням? Чи просто як чоловік піклується? Ну зовсім інша ж тема
Подставка для припева• 08 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Жесть
Не то слово
Помню Зважени и щасливи
Это туши
Помню Зважени и щасливи
Это туши
Не любовница• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Дякую!
Тобто свинею може обізвати, а підтримати-ні. Чесно, для мене це болюче питання, більше всього, що з таким би не жила. Зайнялася собою, і знайшла б іншого.
Тримаю свічку• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Він говорить якось неоднозначно.
То вага не проблема - то вага проблема але не прямим текстом а з натяками.
Ну естественно, что он не хочет вас ранить. Но как ему ещё сказать о проблеме?
И автор. Это уже не про красоту вопрос.
Это вопрос о здоровье и продолжительности жизни.
И автор. Это уже не про красоту вопрос.
Пополняю_Карму• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Автор, ну ви ж не хвора. Вам просто ліньки. Вам самій подобається, коли у чоловіка за пузом піпки не видно?
Статус Ква• 08 сентября 2022
Скажу честно. Вам надо не темы строчить одну за другой, а с мужем поговорить. Люди имеют свойство стареть, набирать вес и т.п. И один партнер это принимает, а другому все не так. В принципе, Вы можете быть идеальной, но мужчина вас расхочет. Это жизнь. Тут пишут - ’не надежный партнер’. С одной стороны это так. А с другой - если мужчина не хочет на уровне физиологии свою жену, которая набрала вес, что ему делать?
Ответ дляНе будь КакСвета
Живуть. В ліжко не заглядаю. Збоку виглядає нормально, наскільки це можливо за таких обставин. Добре знаю цю сім´ю.
Дерево береза• 08 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Таке враження, що ніхто крім вас не народжував.
Ви ще і на дитину перекладаєте провину за свою надмірну вагу. Яку самі наїли.
І таки 75 кг при 154 см - це вже ожиріння. У вас ще і проблеми зі здоров´ям почнуться.
по разному рожают, мой вес именно из-за родов пошел, кололи гормонами
Пополняю_Карму• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Це щось схоже на мою ситуацію…
Тоді вам треба в люди, станете впевненішою.
Коварная Зая• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
І коли він назад схуд би то знову хотіли б? Це просто для мене не зрозуміло
Так яа я вважаю якщо я люблю я буду хотіти завжди і зі 100 кг…
Вы ошибаетесь...
Любить может и будете... а вот будете ли хотеть...
Идеальная оптимистка• 08 сентября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Ну це після пологів а не наїла. А хіба люблять і хочуть тільки за кг? А якщо я захворію і погладшаю ще більше то все, треба вішатись?
Как давно вы родили?
Все рожали. И многие во время беременности и гв набирали
Какое это имеет отношение к вашей весу сейчас?
Идеальная оптимистка• 08 сентября 2022
Ответ дляНе любовница
Так дело ж не только в весе. Автор ещё и ’сумна’ постоянно.
МамОмужа• 08 сентября 2022
Для багатьох чоловіків це принципове питання. Моїй хрещеній чоловік так сказав, якщо ти перетворишся на свою маму...у тещі була найбільша ваша 107 кг, то розлучуся. Вона не гладшає до сих пір. Разом вони 40 років. Завжди себе обмежувала. Чоловік її того вартий.
Дерево береза• 08 сентября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Но 150
ну, за пару лет верну свои 90-100, мне в них комфортнее всего
Котики-муркотики
• 08 сентября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Вы ошибаетесь...
😔😔😔
Я його тоді розумію.
Але і себе я теж хочу зрозуміти як і його і думаю він не надійна людина для мене. Він до речі також погладшав
Але хотіла я його як і раніше. Просто нюансе один - я любила і люблю , а він ні .
Я його тоді розумію.
Советчица Года• 08 сентября 2022
Автор, не сумуйте. Вам треба себе покохати. Тоді у вас з’явиться бажання піклуватися про своє тіло. Кажіть чоловіку шо вас це ранить , такі слова. Що вам потрібна підтримка!
Я схудла с 115 до 75 якраз тоді коли мене вже не повчали схуднути и не казали яка я жирна. Тоді вже сама захотіла. И ви красуня у будь-якої вазі. Посміхніться
Подставка для припева• 08 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
А обвисшую кожу Куда денете?
Не любовница• 08 сентября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Теж питання, чому сумна, я теж була сумна, бо з чоловіком були трабли. Розлучилася, стала не сумною, і в холодильнику тільки корисне, а не те, що любить чоловік.
Котики-муркотики
• 08 сентября 2022
Ответ дляСоветчица Года
Вау! Ви супер людина! Не кожен зможе! Чудово!
Дякую дуже 😘