Спасу мир• 09 сентября 2022
От яку я смакотєнь сьогодні їла
Але саме гірше що ці дерунчики я доїсти так і не змогла і спакували їх додому, я думаю все про них і думаю……і про цю підливу з білих грибочків…. Відчуваю зараз встану
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Удалено администрацией...
КохайтесьЧорнобровi• 09 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Удалено администрацией...
Нет, я понимаю, что баталии с дерунами на 2м месте после сырников, но и те и другие я готовить умею и ничего менять не собираюсь)
Скоро_вчера• 09 сентября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
это была шутка
МошеЙница• 09 сентября 2022
Цікаво, чому клонів не банять, хоча б за хамство.Думалв тема про деруни, але г@ном тхне:(
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я вперше бачу тут баталії дерунів, але і баталіями я б це не назвала, швидше, всім цікаво в чому секрет моїх
КохайтесьЧорнобровi• 09 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
это была шутка
Я люблю хрустящие чтобы были. Вкус картофеля. А есть любители чтобы липкие такие внутри..Уж как я люблю всякие клецки, но вот деруны должны мне хрустеть)
Однозначно• 09 сентября 2022
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
КохайтесьЧорнобровi• 09 сентября 2022
Ответ дляСпасу мир
Да было, не раз)) Так спорили. Потому уже промолчу)
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я пам‘ятаю борщ і сирники
КохайтесьЧорнобровi• 09 сентября 2022
Ответ дляСпасу мир
Я пам‘ятаю борщ і сирники
Не, ну сырники лидируют) 1е как сделать высокие, 2е на муке или манке
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
От сирники я зовсім не вмію робити. А борщ варю нереально смачний, але рецепту як такого не маю
КохайтесьЧорнобровi• 09 сентября 2022
Ответ дляСпасу мир
Я пам‘ятаю борщ і сирники
А еще котлетки)) Их никто не жарит высокие и большие все плоские делают
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я жарю високі і дуже сочні
Скоро_вчера• 09 сентября 2022
Ответ дляСпасу мир
могу дать рецепт с гарантированным результатом
КохайтесьЧорнобровi• 09 сентября 2022
Ответ дляСпасу мир
У меня на сырники, суп, борщ, котлеты, блины, деруны, картошники нет рецепта, все делаю на глаз..
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Та я забуду його 😂
Я все готую на око і чесно, я готую смачно, але багато імпровізую
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я все так готую, от з рисом і сирниками вічно щось не так🤷♀️
КохайтесьЧорнобровi• 09 сентября 2022
Ответ дляСпасу мир
Дело в твороге 100% Залог удачных сырников хороший творог.
как тебе такое илон маск• 09 сентября 2022
Ответ дляОднозначно
Удалено администрацией...
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Удалено администрацией...
Адміни, ну скільки можна?
Ответ дляСпасу мир
Адміни, ну скільки можна?
Удалено администрацией...
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Удалено администрацией...
Головне не відповідайте їй
Ответ дляСпасу мир
Головне не відповідайте їй
Удалено администрацией...
Ответ дляСпасу мир
Рис я обсмажую,наприклад, тоді він такий жовтенький, а от сирники в мене залежать від сиру. Тільки домашній, або 9 %
Добре, дівчата, зацікавили мене деруни, але треба спатки. Сподіваюсь, що знайдеться перевірений рецепт )
Спасу мир
• 09 сентября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
В мене чоловік обсмажує, в них рис взагалі з молоком матері вміють і готувати і вибирати, ск він мене вчив все не то)))