LudaSHS• 09 сентября 2022

Мы наступаем.

ВСУ, вероятно, освободят Купянск в течение следующих 72 часов, - ISW
ПЯТНИЦА 09 СЕНТЯБРЯ 2022 07:57

https://www.rbc.ua/rus/news/vsu-veroyatno-zahvatya...

8 сентября - день освобождения Балаклеи, стал переломным моментом, это победа военная, победа психологическая, а самое главное - победа, которую сама Россия вынуждена признать вопреки отчетам своего Минобороны.

8 сентября Россия осознала, что неспособна победить ни при каких обстоятельствах.

8 сентября весь мир увидел, что сценарий победы Украины в войне является единственно возможным результатом.

8 сентября война не закончилась. Война будет ещё долгой и тяжелой и кровавой. Диктатор Путин сделает все, чтобы удержать захваченное, чтобы не признавать, что его силовики оказались биты, что поставленные им цели захвата Украины недостижимы, что он втянул Россию в войну, в которой у нее нет ни единого шанса добиться каких-либо приобретений.
Бутусов

Также ньюнс
Казанский
Самый кайф сейчас - читать телеграмм каналы русских нацистов. Там корчи, причитания и судороги.

Но в одном Холмогоров все же прав. Россия в очередной раз предала и кинула тех, кто ей поверил. Бросила всех предателей и коллаборантов, успевших получить российские паспорта. Им до последнего напаривали, что «Россия в Балаклее навсегда». И нае… в лучших русских традициях.

И уже понятно, что вскоре точно так же кинут коллаборантов и в Херсоне, и ещё много где. Россия кинет всегда - это аксиома. Поэтому не будьте коллаборантами и никогда не сотрудничайте с российскими захватчиками. Это как минимум глупо и не выгодно.»
aleksey.bo• 10 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Машовец

На мій прискіпливий погляд...
Сьогодні, ще до вечора... теріторія так званої ’лнр’ (по простому - Луганда) почне знову перетворюватися у Луганську область України...
Дай Боже, хай тікають всі, хто махав триколору, біжіть криси, бо наші котики вас смажити будуть без попереджень!
kanareyka_tweety• 10 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Рашисти евакуюються з Вовчанська. Де наступна столиця Харківщини буде?)) Ростов?
Ви не знаєте, що в нас із Давидовим Бродом? Рашисти пишуть, що контрнаступ ЗСУ там був невдалим і з величезними втратами. Але що їм ще лишається казати)
znumi• 10 сентября 2022
з яплакал:
Армия РФ готовит вторую линию обороны за Уралом,что бы укропы не прошли!

Mellisa• 10 сентября 2022
Девочки, а про Донецк или Лисичанск что слышно?
EllyM• 10 сентября 2022
Ех, а ніхто часом немає посилань на теми до війни де тутешні сепарки писали, що ніяка росармія у днр не воює, бо якщо вона зайде, то одразу всі зрозуміють, що таке армія. За пару днів візьме і Київ і Львів?
ok1904• 10 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
А ту еще и рты затыкали …
Не писать.)
И в другой теме , я написала как дошли в Купянске до речки то прямо выли и банами мне махали, хотя инфа была с фейсбука
Это надо писать! И смаковать
Знаєте, мені часто крихти інфи приходять раніше, ніж в загальну массу, іноді на мене буркають, ну не можу я писати оперативну. Лиш можу натякнути легенько.
aleksey.bo• 10 сентября 2022
Ответ дляMellisa
Шкода, шо на останнє повідомлення не можна їм порадити піздувати на х@й не чекаючи рішень💪🇺🇦💪
ok1904• 10 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
А ту еще и рты затыкали …
Не писать.)
Это надо писать! И смаковать
Скину вчорашню ситуацію в динаміці
Вся такая в белом• 10 сентября 2022
Ответ дляMellisa
Если правда про Лисичанск,то я кончу .Какой чудесный день!
ДАР и Я• 10 сентября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Я нигде информацию не видела, но смотрю на карту-успехи есть однозначно, но не быстро
ИринаКа• 10 сентября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Про втрати не знаю, чому ось вночі було, але лінія фронту не змінилась. Стоять, де і стояли. Писали про Олександрівку, це брехня. Там нічого не було, вона під орками, як і була
ИринаКа• 10 сентября 2022
Ответ дляMellisa
З Донецьку виїхали генерали.
ДАР и Я• 10 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Ось про Олександрівку. Чекаємо, сподіваємося
dem_ira• 10 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
моя дуже важко пережила обстріли ,тому з розумінням ставлюсь до її страхів
Я її ні в чому не звинувачую, не агітую повертатись, підтримую в її рішенні виїхати і залишатись закордоном. Але навіщо мені вислуховувати нагнітання? Тому присікаю)
trickywicky• 10 сентября 2022
freedom_2015• 10 сентября 2022
Ответ дляdem_ira
моя повернулась через місяць після відходу ,тому й панікує .Бо боїться що за ніч знову дійдуть до Чернігова
ИринаКа• 10 сентября 2022
Ответ дляok1904
Бо чоловік по шапці дасть?) У мене є такі відео, але не можна виставляти, бо то місцевість знакова, то обличчя чиєсь в кадрі, то номерні знаки. Коротше, мої найкращі фотосесії внуки дивитись не будуть, бо у діда буде набагато цікавіше)
rybka21• 10 сентября 2022
Ответ дляznumi
Отже, пошпійонила я трохи по рашистських джерелах, зібрала докупи всі нові можливі методички:
- ЗСУ поклали всю армію, після того воювати буде ніким; або просто ой які величезні втрати.
- То такий спеціальний план, щоб заманити ЗСУ і далі вдарити з трьох сторін.
- То такий спеціальний план, щоб ЗСУ побігло на територію раші, і відповідно раша могла сказати, що на неї напали, і оголосити загальну мобілізацію.
- Економіка України знищена, після війни не зможемо відновити (до речі, ось цей пункт дуже цікавий, це тобто вони вже зараз морально готують до перемоги України?).
- Ну і знову ядерною дубинкою почали помахувати.

Отож, будьте уважні, якщо таке прочитаєте від наших кокошниць, не спішіть лякатися. ))
а як же ’вєлікоє отступлєніє’??
автор LudaSHOPSale • 10 сентября 2022
👻💥💥👀
В общем ситуация следующая.

Дегенераты ещё вчера сняли с позиций довольно большую часть своих войск со всего Донецкого направления и перекинули на Харьковское.

Подмога с Донецкого направления в большей степени не доехала.

Многие участки фронта у россиян на Донецком направлении остались практически голыми.

Далее думаю вы сами поймёте, что происходит.
dem_ira• 10 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Немає ним вже чим ходити) до Чернігова
Бобёр, выдыхай)))
Я зараз своїй скину цю тему- хай тішиться)))
автор LudaSHOPSale • 10 сентября 2022
Ответ дляEllyM
хотелось бы с архива прочитать тех референдивших, у кого мужики в ополчении и любителей руссого мира.
А также носителей белого пальто « путина вынудили»
ok1904• 10 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
сьогодні прийшла у клуб до чоловіка, знаю, що хтось мав бути з інфою, а мені кажуть, так був, тобі передав привіт. Питаю: який був настрій у гостя, відповідають: чудовий. Питаю: всі з наших живі, відповідають:так .
rybka21• 10 сентября 2022
Ответ дляok1904
Чомусь мені це гріє душу
та від Машовця, який ще той песіміст
автор LudaSHOPSale • 10 сентября 2022
Ответ дляok1904
Скину вчорашню ситуацію в динаміці
Вы знаете
Это не вчерашняя
Это даже позавчерашнее. Мв в темке Балаклеи …
Можно сегодня сказать
Пкхота и танковая что штурм ведет, не фиксируется на фото и в дел, это после 5-10 часов 2 е части подходят
ok1904• 10 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Пу сам Ватикан дав завдання розвалити педарасію, іншого виходу не було, щоб рашку позбавити ЯО, це по новій методичці.
автор LudaSHOPSale • 10 сентября 2022
Ответ дляok1904
Я пишу только если уже ! есть в паблике
rybka21• 10 сентября 2022
Ответ дляMellisa
EllyM• 10 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Потім виправили, тр про іншу Олександрівку йшла мова, на Донбасі чи Харківщині, вже не пам´ятаю точно
автор LudaSHOPSale • 10 сентября 2022
Ответ дляДАР и Я
Это еще утром в 8 было
ok1904• 10 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Вы знаете
Это не вчерашняя
Можно сегодня сказать
Я знаю. За Балаклею я 8го ранком знала, що зачистка повним ходом, а не на підступах