ВСУ, вероятно, освободят Купянск в течение следующих 72 часов, - ISW
ПЯТНИЦА 09 СЕНТЯБРЯ 2022 07:57
8 сентября - день освобождения Балаклеи, стал переломным моментом, это победа военная, победа психологическая, а самое главное - победа, которую сама Россия вынуждена признать вопреки отчетам своего Минобороны.
8 сентября Россия осознала, что неспособна победить ни при каких обстоятельствах.
8 сентября весь мир увидел, что сценарий победы Украины в войне является единственно возможным результатом.
8 сентября война не закончилась. Война будет ещё долгой и тяжелой и кровавой. Диктатор Путин сделает все, чтобы удержать захваченное, чтобы не признавать, что его силовики оказались биты, что поставленные им цели захвата Украины недостижимы, что он втянул Россию в войну, в которой у нее нет ни единого шанса добиться каких-либо приобретений.
Бутусов
Также ньюнс
Казанский
Самый кайф сейчас - читать телеграмм каналы русских нацистов. Там корчи, причитания и судороги.
Но в одном Холмогоров все же прав. Россия в очередной раз предала и кинула тех, кто ей поверил. Бросила всех предателей и коллаборантов, успевших получить российские паспорта. Им до последнего напаривали, что «Россия в Балаклее навсегда». И нае… в лучших русских традициях.
И уже понятно, что вскоре точно так же кинут коллаборантов и в Херсоне, и ещё много где. Россия кинет всегда - это аксиома. Поэтому не будьте коллаборантами и никогда не сотрудничайте с российскими захватчиками. Это как минимум глупо и не выгодно.»
ПЯТНИЦА 09 СЕНТЯБРЯ 2022 07:57
Бутусов
Также ньюнс
Казанский
TatianaKirill• 11 сентября 2022
Ответ дляskunsi
Людмила, дякую за тему. Третій день живу в ній
Підтримую!!!
Людмила, ви пусковий гачок неймовірних емоцій тисяч українок вже третю добу
Дякуємо за тему

freedom_2015• 11 сентября 2022
Ответ дляFilomena
Дівчата, спробуйте втелеграмі
🔥
я давно вже бандеренятко )))тижні два точно
freedom_2015• 11 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
А шо ж такэ?)
каруселя для мацкалів
хуйло вчора відкрило
Ответ дляVikolette
ооо це вже виття по суті, сподіваюсь Бєлгород таки прийме на себе удар.
Вчора в бєлгородському пабліку переписувалась. Вони такі нудні вівці що капець. «Мы не поддерживаем, но что мы можем сделать, мы для власти никто…»
Вєлікіє расіянє = безправні раби
Ответ дляIra759
Наші люди на Харківщині, Херсонщині, Запоріжжі просто неймовірні!
Треба ще подякувати орківським прапорщікам спіздяєвим, які готові за гроші пропустити кого завгодно на блокпосту. Я думаю, разом з тими, хто хотів втекти від мобілізації через окуповані території, багато цікавинок заїхало
НамСвоюРобити• 11 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Сейчас начнут пускать « сами ушли»
Ну да конечно
Блестящая операция Украинского командования. Все тут и разведка, и запутывание, и партизаны
Ну да конечно

Угу, без мінування, з купою залишеної техніки, у т.ч. ...та-даам... Зоопарк.))
Тамара0104• 11 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
Може, ´потужній фігурі´ татко подзвонив?
Ось, у Берези читала:
До речі, війна війною, а Єрмак у нас за розкладом. У Києві вже другий день відбувається конференція ’YES’, яку організовує олігарх Пінчук. Віктор Михайлович дуже не хоче потрапляти до реєстру олігархів, тож закордонні гості та наші політики бачили виступ Єрмака на сцені конференції вчора та сьогодні з ранку. Лояльність, така лояльність. На це звернули увагу усі гості. Без винятку. Як сказав один шановний гість ’Єрмака було занадто багато’. Треба сказати, що гостей YES розважав орденоносний ’Квартал-95’ і це також показує, як сильно Пінчук не хоче потрапляти до реєстру олігархів. Він багато часу та грошей витратив на будівництво своєї репутації на Заході. Але реєстр все ж повинен з´явитися згідно закону.
А що в нас із ним? Чи ще не з усіма вже домовилися? Дуже хочеться подивитись на першу десятку цього реєстру і дізнатися... кого ’забули’ внести. То ми побачимо цей реєстр чи поки що йдуть переговори про те, як до нього не потрапити? ))
frumoasa17• 11 сентября 2022
Ответ дляznumi
Упс, як це у них війна програна? Яка така війна, її ж немає, тільки СВО!
Ще за фейки можна сісти
НамСвоюРобити• 11 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ой, а що трапилось
От що за пл@тська нація. Все п... крадуть. Навіть слова-визначення події: перемога-зрада.
Ч/з якийсь час заявлять, що то ’ісконно русскоє’.
frumoasa17• 11 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Це ген цієї нації - красти.
Тамара0104• 11 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Завидки беруть, своїм не пишаються, от і крадуть те, що в інших підгледіли. Победа, то ж уже якась пародія, а Перемога, вона ось - реальне майбутнє.
Ответ дляskunsi
Так чудові новини були