Я_готова_ко_второму• 10 сентября 2022

Хто зміг побороти інсулінорезистентність

Підскажіть секрети

Не їм солодке жарене мінімум вуглеводів
Не іде ця хвороба
Вечный двигатель• 10 сентября 2022
Кето+ ліки

Весёлая морковка• 10 сентября 2022
А вага , зріст ? Фізнавантаження ? І скільки часу ви не їсте солодке ? Ну і сюди ж всі щвидкі вуглеводи та продукти з високим глікемічним індексом .
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Диета + регулярная физнагрузка + саксенда /виктоза
бювет_в_обед• 10 сентября 2022
Вам не надоело постоянно темы строчить с вашей инсулинорезистентностью?
Это НЕ болезнь, это синдром, который возникает ВСЛЕДСТВИЕ ожирения. Прекращайте искать виноватых и худейте нормально, как положено, РАБОТАЙТЕ над собой качественно (полностью меняйте образ жизни на ПП+спорт) и никакой инс-ти не будет.
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Лучше и не скажешь. Меняйте образ жизни
Ласунка• 10 сентября 2022
Кето, мінімум років два
Марфушечка душечка• 10 сентября 2022
У Вас поликистоз? Эндокринолог назначил что-то?
Где тут 0?• 10 сентября 2022
Вообще, ключевых момента для меня 2: строго трёхразовое питание, а лучше 2х, потому что пошла ягодку съела, через 20 минут орешек, через 30 - яблочко. Вот это кусотничество, когда, вроде, все полезное, но эти инсулиновые качели бесконечные. Это мой бич прямо, пришлось отказаться. Села - поела и на 4- 5 часов рот на замке.
Ну и аэробные физнагрузки каждый день
автор Я_готова_ко_второму • 10 сентября 2022
Ответ дляВесёлая морковка
62-5 кг скинула 165 см
Рік не їм солодке

Ответ дляГде тут 0?
Ну и аэробные физнагрузки каждый день
Ви позбулися цього?
Ответ длябювет_в_обед
Ви в собі?
Для мене це хвороба! Якщо ви здорова то я рада!
дамаБезСобачки• 10 сентября 2022
Я вже недавно писала у подібній темі - почитайте про інтервальний голод, чула що з вашим діагнозом допомагало декому, проконсультуйтеся з лікарем.
Где тут 0?• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Ви позбулися цього?
У меня были пограничные результаты на инсулинорезистентность и высокий холестерин.
И это я стройная (талия 65 см) и мне до 40.
Да, анализы и самочувствие улучшились.
Весёлая морковка• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
62-5 кг скинула 165 см
Рік не їм солодке
Рік - мало . І лише солодке - теж мало . Вам багато вже дали порад , якщо їх дотримуватись , можна досягти успіху . Ну і без лабораторного контролю теж немає про що говорити . Кожні 3 міс аналізи і можливо медикаментозна корекція . Але це вже на завжди , бцдете розслаблятись - будете мати знов теж саме.
Ответ дляВесёлая морковка
Важко з овочами дружити особливо взимку!

Оце назавжди мене лякає 🥹
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Ви в собі?
Ну, Вы же понимаете, как Вы ее получили? Избавляться нужно так же, только наоборот
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму

Оце назавжди мене лякає 🥹
А что в этом сложного? Вкусно и полезно
Ответ дляMs. Откровенность
А что в этом сложного? Вкусно и полезно
Ну я маю на увазі що їх мало нормальних

І як готувати?
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Ну я маю на увазі що їх мало нормальних

І як готувати?
Я ем рагу, салаты, делаю на гриле, не надоедают

Ответ дляMs. Откровенность
Я важу 60 кг
Я не жеру все впідряд
І багато
Є люди які їдять багато і вредно і не мають такого!
Розумієте!?
Ms. Откровенность• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я важу 60 кг
Я не жеру все впідряд
І багато
Розумієте!?
А сколько шагов в день проходите? Физнагрузка регулярная присутствует?
Ответ дляMs. Откровенность
Тобто купуєте зимою в супермаркеті баклажан і готуєте рагу? Це дорого і не корисно
Ответ дляMs. Откровенность
Гуляю з дитиною на площадці
Не рахувала кроки

І 30-40 хв орбітрек
Але спорт не особо люблю

Не кожного дня спорт
Бувають дні що я не своя встаю слабка і голова болить то я нічого не роблю
Где тут 0?• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму

Оце назавжди мене лякає 🥹
Почему?
Это же не значит, что вы не можете съесть пиццу или шаурму на выходных, но это должен быть 1 день в неделю, а 6 дней вы соблюдаете правила.
ЗОЖ нужен всем, пренебрегая им все равно или поздно придут к куче болячек.
Такие болезни, которые заставляют нас заботиться о себе, но в то же время не является жизнеугрожающими можно рассматривать как проклятие, а можно - как урок, что нужно жить в гармонии со своим телом.
Мой рацион питание - это скорее палео система такая, мне уже давно вкусно именно так и после 18.00 есть искренне не хочется.
мадам Везувий• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Гуляю з дитиною на площадці
Не рахувала кроки

І 30-40 хв орбітрек
Але спорт не особо люблю

Не кожного дня спорт
Незважаючи на те, що всі причини резистентності до інсуліну поки ще не встановлені, вчені окреслили головний трикутник :

✔ ожиріння, пов´язане з неправильним харчуванням

✔ малорухливий спосіб життя

✔ спадковість

В тому випадку, якщо в раціоні переважають прості вуглеводи, такі як солодощі і борошняні вироби, відбувається різке підвищення рівня цукру в крові, що викликає посилену секрецію інсуліну. Так організм намагається нормалізувати рівень глюкози в крові, перенаправляючи її в клітини, для яких вона служить джерелом енергії.

Відсутність адекватного фізичного навантаження і неправильне харчування сприяють підвищенню холестерину, надмірної ваги та ожиріння, що в свою чергу призводить до розвитку серцево-судинних захворювань і діабету.

У вас спадковість? Чи малорухливий спосіб життя? Мені вдалось глюкозу знизити з 6 до 5,4
Ответ длямадам Везувий

✔ малорухливий спосіб життя

✔ спадковість

Ну є багато діабетиків
І є хвороби які це підтягують
У мене ще нема діабету я боюся
мадам Везувий• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Ну є багато діабетиків
І є хвороби які це підтягують
У мене ще нема діабету я боюся
Основні критерії поліпшення інсулінорезистентності:

✔ фізична активність

✔ правильне харчування

✔ відмова від куріння і алкоголю

✔ вживання Омега 3

✔ здоровий сон

✔ зниження стресу

✔ періодичне голодування або низкоуглеводная дієта

✔ лікування медикаментозними препаратами і дієтичними добавками
Ответ длямадам Везувий

✔ фізична активність

✔ правильне харчування

✔ відмова від куріння і алкоголю

✔ вживання Омега 3

✔ здоровий сон

✔ зниження стресу

Дякую
Стараюся все робити
Я інколи не розумію чи можна випити каву
Але з молоком
Чи можна додати стевію?
Чи можна творог
мадам Везувий• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Але з молоком
Чи можна додати стевію?
Чи можна творог
А що каже лікар?
Каву краще пити без нічого
Творог можна