Анютины ласки• 10 сентября 2022
70 грн за годину - зміна цін, та кілька правок на сайті
Це нормально чи просити більшу оплату?
Анютины ласки
• 10 сентября 2022
Ответ дляС перепою
Норм, я за 60 похожее делаю
Роботи не багато, в місяць можна заробити до 1000-2000 грн і потрібно бути на зв´язку і відразу приступити до роботи.
Антонина матушка• 10 сентября 2022
Ответ дляАнютины ласки
Выбор другой есть?
Анютины ласки
• 10 сентября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Выбор другой есть?
Як підробіток. Тим паче вже не перший рік. Хочу щось більшого, більше роботи
Танцепесенная• 10 сентября 2022
Ответ дляАнютины ласки
Оплата за годину нормально. Бути завжди на зв´язку за таку сумарно низьку зп не нормально, з власного досвіду кажу.
Працювала спочатку на повну і понаднормову зайнятість в інтернет магазині, а потім бізнес практично прикрився і я була потрібна на кілька годин, але не щодня, в будь який час доби і без попередження. Прив´язаною бути не змогла, ноут з собою завжди тягнути і забезпечувати доступ до інтернету теж, попрощалися.
Анютины ласки
• 10 сентября 2022
Ответ дляТанцепесенная
Ось у мене така майже ситуація. Раніше добре було, годин було більше. А тепер, максимум 2 тис грн за місяць і то не пам´ятаю коли це вже так було.
Звісно, я можу відкласти роботу на наступний день - але це потрібно зробити шкґвидко потім.
Зараз і не знаю, що робити. Працюю. Хочеться більшого заробітку, паралельно шукаю.
Анютины ласки
• 10 сентября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
А где вы такое находите? Я бы тоже хотела
В інтернеті)
monika_krause• 10 сентября 2022
Добрый день, готова на такие условия, прошу связать с работодателем.
Пацан к успеху шел• 10 сентября 2022
Ответ дляАнютины ласки
В інтернеті)
Где именно искать? Как оно называется?
Верочка 100%• 10 сентября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Где именно искать? Как оно называется?
Наверное, контент-менеджер.
Анютины ласки
• 10 сентября 2022
Ответ дляmonika_krause
Сама готова)
КошкинДом• 10 сентября 2022
Ответ дляАнютины ласки
Сама готова)
Бакшиш обещаю. amica.conviva@gmail.com
Всем прекрасного дня!