задумчивая мордочка• 11 сентября 2022

Захоплююся Міддлтон. Важко пояснити чим, але вона нереальна

Так, зараз пол‘ється хейт від любительок ботоксу, губ-вареників, міні спідниць, гелевих пазурів і «реснічке»
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Сама хотіла вколоти ботокс, але тепер добре подумаю.
Бо побачила, що можна виглядати круто, не обколюючи себе, при тому виглядати на сввій вік і не одягатися так, щоб просили паспорт.
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Чи всі борються за те, щоб пиво без паспорту не продали?
assiyka• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
Я ще доньок Андрюхи люблю, старшеньку особливо. Ну і Зару Тіндал, ото точно стильна пані.
Ооо, а мені вони дивні якісь. Смішні.
А Зара красуня)
Самый умный• 11 сентября 2022
Да. Она классная. Но автор кроме ботокс есть ещё другие вещи. Сколько она вкладывает времени и денег в себя и внешность знает только она и её врачи. А одежда и стиль - у нее специальные королевские стилисты.
Самый умный• 11 сентября 2022
Ответ дляПенсіонер
Нормальна молодичка.
Живе своїм розумом.
Молодець.
А как это видно?
Самый умный• 11 сентября 2022
Ответ дляЕжеМышь
Она красива. Да, она не колет ботоксы, но я прям на 100% уверена, что проходит регулярные чистки лимфы, витаминные капельницы и тому подобное. Плюс они все на гомеопатии сидят, у них есть придворный гомеопат- никогда бы не подумала. Там огромные силы вложены в здоровье.
Не зря же королева до 96 прожила.
Самый умный• 11 сентября 2022
Ответ дляФруты_Буты
Вона- крута. Я нею почала захоплюватися, коли вона ще зустічалася з Уільямом. Був епізод, коли вони розійшлися.Їй якесь видавництвл пропонувала шаленні гроші за подробиці. А вона на те не погодидася.
Она сама не из бедной семьи.
Елена 878• 11 сентября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Лицо замученной женщины. которую наконец-то взяли замуж, потому что из хорошей семьи, но при этом не особо любят. Этот Уильям ей ей мозги морочил лет 15, пока бабуля не сказала жениться. Меган выглядит прекрасно в звмужестве, а Кейт уставшей и несчастной.
Меган так прекрасно выглядит в замужестве, что не смотря на стилистов никак не может выбрать одежду по размеру, погладить ее, надеть колготки и не светить потными подмышками на весь мир?
Просто Мария• 11 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Меган по сравнению с Кейт какой-то утконосный губошлеп.
Ну так расса у нее какая. Люди ее расы с большими губами и темной кожей
Сорока белобока• 11 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Мені її дуже шкода, все життя на публіку,всі біди. І тримати обличчя і емоції все життя, все за етикетом. Мучати дітей цією публічністю із народження і доскону- це тяжкий тягар
Але ж то свідомий вибір . І у неї , на відміну від Уільяма , він був . Вона знала на що йшла .
Жабры жабы• 11 сентября 2022
Ответ дляСиликоночка
Ну я, не знаю чому, пам´ятаю скандал в 2012 вже будучі одруженою, папарацці підловили її топлес на відпочинку. І інтернет також все пам´ятає), хоча вони судилися з газетою і фоточки обіцяли повидаляти)
І що? Когось здивувала цицьками?
Чеширская кошечка• 11 сентября 2022
Автор, у вас тот же бюджет на уход за собой?
Чеширская кошечка• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Ви вважаєте що вам краще живеться?
Как сказала Юлия Тимошенко на просьбу обычной женщины познакомить ее с олигархом: тебе что, спокойная жизнь надоела?
Надувная пыль• 11 сентября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Тільки хотіла написати про неї, про Летицію. Мені подобається її стиль, немає ніякого пафосу. І ніякого ботоксу
Только пластика, только хардкор:)) погуглите Летиция до и после, много интересного.
автор задумчивая мордочка • 11 сентября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
От бачите, ви ваажаєте що така краса вартує шалених грошей, а багато відповідей пишуть що виглядають краще без будь якого догляду)
У всіх різні погляди.
Бюджет не той, вле хочу від неї повчитися сприймати достойно свій вік і не гнатися за «мені всі дають на 10 років менше»
Г@Л@В@ломка• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
А бабушка промовчала.
Королева - одним словом, не стала опускатися на цей низький рівень
Там возможно даже не в этом дело. На фоне Меган и Гари, Ульям и Кейт ещё лучше выглядят, это им наоборот на руку. Как говорится в семье не без урода и эту функцию на себя взяли Меган и Гари. Скорее всего поэтому их не останавливают, своего рода тоже такой ход.
Чеширская кошечка• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
У всіх різні погляди.
А я не тільки за красу, а ще за здоров´я. У вас є можливість відпочивати, харчуватись, пити якісні напої... щоб можна було порівняти з королевської родиною. Думаю, що тут ні ви, ні я й ніхто такого немає. Краса - це здоров´я. В багатьох на це грошей вистачає.
Ms_Honey• 11 сентября 2022
Мені теж вона дуже подобається, приємна і симпатична. Їй пасуватиме роль королеви.
Настя Снежок Воля• 11 сентября 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви пропустили обговорення поведінки молодшої дитини на святкуванні ювілею правління баби Лізи? Весь світ гудів, діагнози летіли один за одним)
Старша дитина ДУЖЕ несмілива, в ступорі від спілкування, середня - заправляє братами і майбутня ’баба Ліза’ - тут якраз все ок, молодша - біда для матері, там явно ментальні/психічні проблеми.
і я пропустила. вперше чую.. труба загуглити
Чеширская кошечка• 11 сентября 2022
Ответ дляMs_Honey
Вона королевою не буде, навіть коли її чоловік буде королем
ok1904• 11 сентября 2022
Ответ дляassiyka
Ооо, а мені вони дивні якісь. Смішні.
А Зара красуня)
Погляди в них лялькові. Зате обоє мають симпатяг чоловіків, от типаж Зариного обранця мені не дуже, хоча стильний мужичок, можливо, в нього харизми вагон
ok1904• 11 сентября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Ms_Honey• 11 сентября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
А ким буде? Зараз вона принцесса Уєльская.
ok1904• 11 сентября 2022
Ответ дляMs_Honey
Буде значить
ok1904• 11 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо Кейт 50, то нормально.
Христя Орбакайте народила теж трьох, але виглядає гарно для своїх 51.
Блоге Безлєпкіна народила 4х - преурасно виглядає.
Знаю непублічних жінок, які гарно виглядають, маючи 3-4 дітей.
з пластикою шейха Моза, гарна і багата, 1959 року народження,
Чеширская кошечка• 11 сентября 2022
Ответ дляMs_Honey
Вона назавжди буде принцеса, корона передається її чоловіку
Чеширская кошечка• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
Буде значить
Пригадайте принца Філіпа. Він був принц при жінці королеві. Т.я. корона передається тільки від батьків до дітей, яки належать до Віндзорської династії.
Фруты_Буты• 11 сентября 2022
Ответ дляСамый умный
Она сама не из бедной семьи.
Меган не відмовилася чомусь.
Хоча і чоловіка мала- принца.
Джинцы на Флиси• 11 сентября 2022
Мне она страшнючая, зубы как будто у бабки вставные, черты лица неприятные. А Меган реально красотка
Танцепесенная• 11 сентября 2022
Чудова людина , прекрасна жінка, справжня.
Из Хацапетовки• 12 сентября 2022
Ответ дляНадувная пыль
🙈 не знала.. Але ж цим вона себе ніяк не зіпсувала
Отчебучкина• 12 сентября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Присмотритесь. Я раньше думал, что дети некрасивые пошли в Елизавету. Но, посмотрев их с Филиппом фото , поняла, что все дети похожи на него. Прямо красавцем он не был, но дети получились гораздо хуже.
Точно.