задумчивая мордочка• 11 сентября 2022
Захоплююся Міддлтон. Важко пояснити чим, але вона нереальна
Так, зараз пол‘ється хейт від любительок ботоксу, губ-вареників, міні спідниць, гелевих пазурів і «реснічке»
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Сама хотіла вколоти ботокс, але тепер добре подумаю.
Бо побачила, що можна виглядати круто, не обколюючи себе, при тому виглядати на сввій вік і не одягатися так, щоб просили паспорт.
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Чи всі борються за те, щоб пиво без паспорту не продали?
Але..!
Вона неймовірна!
Витончена, граціозна, стильна!
Повний розрив шаблонів порадниці.
Цікаво, є тут такі як я?
Що захоплюються Кейт?
Фруты_Буты• 11 сентября 2022
Вона- крута. Я нею почала захоплюватися, коли вона ще зустічалася з Уільямом. Був епізод, коли вони розійшлися.Їй якесь видавництвл пропонувала шаленні гроші за подробиці. А вона на те не погодидася.
Та легко!• 11 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Ещё раз. Она публичный человек. Все ее видят. Ее поведение, поступки. По этому можно сделать для себя какие-то выводы, сформировать мнение. Свое, личное. У меня такое. У вас другое. Но я же вас не оскорбляла, правда? Наверное потому, что я вас не вижу и не знаю. Так кто из нас с ядом?)
Ви бачу вважаєте,що якщо вона публічна особа ,то кожна тетя може її назвати таким ’гарним’словом ,як ви це зробили? Дивна у вас логіка.
Мене ви може і не образили,алея вам кажу про те,що некрасиво незнайому вам людину так називати! Що ви знаєте про її реальне життя,переживання,проблеми і труднощі?! Нічого.
У вас не мнение, а жаба. И по вашему первому комментарию ее сразу видно . Уровень культуры у вас на нуле.
Я вам ответила вашим же языком. Но ВАМ это не понравилось)))) Ну да,это ж мне можно ответить...А она на такую как вы и внимания не обратит.
Лукава_Кiшка• 11 сентября 2022
Ответ дляФруты_Буты
Нащо їй ті гроші шалені, вона сама з заможньої родини. Дівчина планувала стати дружиною спадкоємця. Це треба бути зовсім безголовою, щоб взяти гроші за інтерв´ю.
Глаголица• 11 сентября 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Самі ви..... Не ображайте, Меган найнормальніша з цього гадючника.
))) правда очі колить?
УраганнаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляТа легко!
Пишите есчо
Доктор Варвар• 11 сентября 2022
Ответ дляОтчебучкина
А по мне, оба принца с лошадиными лицами Филиппа.
Оба похожи на своего отца.
Силиконочка• 11 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Считаю ей достойной её места. Со вкусом, манерами, поведением всё в порядке. Надеюсь, что у неё нет скелетов в шкафу, и она таки станет более чем прекрасной королевой-консортом в ближайшее время.
Бульдог-Камилла - страшная сухая поганка. Она никогда не достигнет уровня Дианы и Кейт.
Ну я, не знаю чому, пам´ятаю скандал в 2012 вже будучі одруженою, папарацці підловили її топлес на відпочинку. І інтернет також все пам´ятає), хоча вони судилися з газетою і фоточки обіцяли повидаляти)
задумчивая мордочка
• 11 сентября 2022
Ответ дляНоги от ушей
Я обожнюю її.
Щодня стежу в соцмережах, мені вже в рекомендованих вистрибують відео з нею і з дітками...класна!
Сестра
задумчивая мордочка
• 11 сентября 2022
Ответ дляМалинка
Последний скандал с Меган в шоу Опры не обсуждали только ленивые.
То что они Меган и её муж говорили в интервью про БКС (Британскую Королевскую Семью) это вообще треш. Они опять мусолили тему угнетаемой чернокожой Золушки и выглядят при этом как то совсем не как угнетаемые а как полевалщики дерьм@м.
И если бы Королева захотела то очень быстро прищемила бы хвост своему внуку и его жене. Но бабушка не захотела скандала и промолчала.
В итоге в очередной раз оскандалилась Меган. Потому что напомнила попугая Кешу - обо мне узнают, обо мне заговорят! И в итоге пшик как всегда.
А бабушка промовчала.
Королева - одним словом, не стала опускатися на цей низький рівень
Доктор Варвар• 11 сентября 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Ну вот свежее сравнение, Меган с Кейт одногодки, Кейт выглядит безупречно, даже оттенок колготок подобран безукоризненно, но как женщина тяжелой судьбы, а Меган светится.
Я б сказала, лоснится.
Напоказ траур,а наружу рвется-’смотрите, где я’.
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо Кейт 50, то нормально.
Христя Орбакайте народила теж трьох, але виглядає гарно для своїх 51.
Блоге Безлєпкіна народила 4х - преурасно виглядає.
Знаю непублічних жінок, які гарно виглядають, маючи 3-4 дітей.
У Христі косметологія, а у Кейт- ЗОЖ.
Ростки жимолости• 11 сентября 2022
Ответ дляPinkyPink
Кто кого поставил на место? Семейка живет своей жизнью и особо не пострадала от такой потери. А Меган с Гарри уже третий год бегают по интервью чтоб всем рассказать как их угнетали
Каждая актриса хоть один раз в жизни пиарилась, выставляя на публику ’страшную тайну’ из своей жизни. Это обычное дело для публичных людей. Диана тоже на публику давала интервью, ’что ей приходилось терпеть в королевской семье’
Ответ дляРостки жимолости
Один раз можно. Но они уже по интервью шастают больше времени, чем находились в королевской семье. Так хотели так хотели независимости, а по факту кроме пиара на королевской семье ничего не могут 🤷🏻♀️
Доктор Варвар• 11 сентября 2022
Ответ дляДама-мадама
А мені шкода Королеву. Настільки любила внука, що дозволила ось таке
Ну,хто ж йому винен,що розуму бракує.
Ответ длязадумчивая мордочка
О, ви перша. Вітаю!
«Морщин дофигища»
Далі буде…
«Морщин дофигища»
Далі буде…
ну вы не обольщайтесь. Там косметологи колдуют ого-го. И боток периодически она колет - по взлетающим бровям и более гладкому лбу видно. Не обязательно закалываться в усмерть - мезоботокс мимику не стирает. То что филлеры не колет - тоже хвала косметологам, у нее склонность к отекам и птозный тип старения - нельзя филлеры при таких исходниках, только хуже будет. Они вообще хороши только при сухих лицах, что у украинок редкость и потому почти поголовно гламурные алкашки на выходе.
мегамоСГ• 11 сентября 2022
Ответ дляСиликоночка
Так, добре, що судилися, мали повне на це право, їх підловили у їхньому приватному номері на відпочинку, де Кейт була з власним чоловіком.
Миледи• 11 сентября 2022
Ответ дляПод пытками
Ну як же без того, щоб не принизити, це була б не порадниця.
Нормально виглядає, миленька дівчина. Нормальна стрижка, можливо без укладки.
Яка вдома на кухні вважає, що виглядає краще Кейт Мідлтон..
Под пытками• 11 сентября 2022
Ответ дляМиледи
Стан шкіри не залежить на кухні чи в Букингемі. Хоча у данному випадку порівняння не на користь букингему.
УраганнаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляТа легко!

Можете биться головой хоть до посинения) мне ваше мнение не интересно
Фруты_Буты• 11 сентября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я колись читала якусь жовту статтю, щр якась ворожка напророкувала Катрусі корону на голівці.
А те, що не погодилися попліткувати- то повага. Бо Меган не втрималася
задумчивая мордочка
• 11 сентября 2022
Ответ дляПод пытками
Невже ви не розумієте, що це тільки стан шкіри?
Це мізер, який в комплексі - нуль!
Якщо немає краси, точеної фігури, стилю, лоску, доглянутості, постави, ходи, подачі себе, культури і витонченості.
В тому і шарм Мідлтон, що вона не як усі, вона сприймає себе зі зморшками і вона чарівна!
А що має порадниця окрім кращого тургору?
Далі що?
У порадниці дуже дивні стереотипи, головне виглядати молодшою, головне щоб не вірили скільки тобі років, а як паспорт попросять - так взагалі оргазм і вища міра щастя.
Та пофіг на це!
Дивляться на образ в загальному
Це мізер, який в комплексі - нуль!
Далі що?
Та пофіг на це!
Дивляться на образ в загальному
Под пытками• 11 сентября 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Це мізер, який в комплексі - нуль!
Далі що?
Та пофіг на це!
Дивляться на образ в загальному
Це мізер, який в комплексі - нуль!
Далі що?
Та пофіг на це!
Дивляться на образ в загальному
Так, лише про стан шкіри мова йшла.
Однозначно• 11 сентября 2022
Она красотка, но есть масса фото до и после, которые подтверждают тот факт, что и она уколами красоты не брезгует, просто делает это с умом