Скромняшка• 12 сентября 2022

Чоловік алкоголік

Дівчата, чи є тут ті, в кого чоловік алкоголік кинув пити раз і назавжди? Чи є такі історії? Чи колишніх алкоголіків не буває?
Нехай щастить• 12 сентября 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Стає агресивним, з роботи майже поперли, а в нього хороша робота. Лежить в кімнаті з закритими вікнами і шторами, дітей ігнорує, мене винить у всьому. Псіхує по кожному поводу. Алкоголь на його ментальне здоров‘є дуже вплинув. Лікуватися не хоче. Ми живемо за кордоном. Тут капельниці не роблять. Все лікування за власним бажанням, а його не має.
В мегн така сама ситуація. Я вже боюся, що мені доведеться звертатися до психіатра. Вчора такого йому наговорила. На вечір хаявив, що їде до України.
Нехай щастить• 12 сентября 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Бажаю вам всього найкращого! Обнімаю вас і ні в чому себе не виніть. Ставайте ще більш самостійною і приймайте рішення по ситуації.
В моії ситуації це все останній чи предостанній рівень. Дуже швидко спився за 2 роки. Стає тільки гірше (куди ще гірше). Я вже змирилася з тим, що втратила близьку мені людину.
У вас все може бути по іншому.
Лікар одній знайомій казав, що алкоголік може кинути пити, після втрати
Сім‘ї або
Роботи або
Здоров‘я
І я таке щось чула. В мого немає ні роботи, ні здоров´я(хоча, якби я так пила, то вже би померла)
Nina-0a85• 12 сентября 2022
Мій чоловік кинув пити після кодування методом гіпноза, уже 6- й рік не п´є.
dulenok• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Бо його все задовбало, бо в нього стрес, бо ще щось. У всіх стрес. Йому всі родичі кажуть, що він з жиру біситься, задовбало його
Ооо...слова бывшего мужа. Поняла, что такое терпеть не смогу долго. Ребенка под мышку, машину к подъезду, вещи загрузила и свалила в закат. Рада и счастлива. Он пьет ещё в большем количестве...уже так больше 8 лет.
Неугомонная• 12 сентября 2022
У знакомой 5 детей. Муж начал не только пить, но и что то употреблять наркотическое. Она его пытается выгнать, так как он не собирается это бросать, а она не хочет, чтобы дети жили в плохой атмосфере.
Девальвация• 12 сентября 2022
Мой муж бывший наркоман, опиаты, 90-е годы. Сейчас выпивает. Люблю его, прощаю все выходки. Но он тоже меня любит. По выходным выпивает иногда много. А иногда совсем не пьет. Но только пиво.
Мама Чели• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Тут не з горя. В людини все є для щастя. Але раз в пару міс зривається, йде в запой, при чому такий жосткий запой, що приходиться спасати. Потім клянеться, що ні ні, потім по чуть чуть починає пити. І через пару міс знову запой
Это классика жанра . Классической алкоголик. Как мой бывший муж. Все перепробовала и развелась . С момента развода пьет еще хуже , 3,5 года уже.
Мама Чели• 12 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Я его понимаю, сама такая, правда фестивалю Макс 2-3 дня, но могу и не пить (беременность) или когда нет свободных денег, потому как я пью хорошие напитки и закусываю вкусным, один мой ´запой´ это минус 5-8 т для бюджета
Вы беременная пьете по 2-3 дня регулярно ???
Мама Чели• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Та я вже видихалась. 5 р живемо, перші два роки він скривався, я не знала, що він запойний алкаш. Тікав у відрядження пити
Дети есть ?
ПуГоФФка• 12 сентября 2022
Правильно выше написали, если человек хочет бросить - он бросает, если нет - ничего его не заставит.
Как дочь алкоголика, которая росла видя, насколько низко опускается человек после алкоголя, я Вам искренне советую - уходите от такого мужа.
Мама Чели• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Допивається до того, що ригає, не спить, очі жовті, весь труситься. Раніше робила уколи, сорбенти давала, таблетки. Останній раз сказала роби, що хочеш, хоч здохни. Але тут його колеги помітили пропажу, приїхали забрали його, прокапали
Глаза желтые , это симптом цирроза. Сколько лет ему ? Наверное лет 40 ?
У моей тёти, муж так пил , пил. А как глаза желтеть стали и морда лица , то пару лет и умер от цирроза. Извините , конечно .
Вся в кредитах• 12 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
У мене алкоголік. П´є кожного дня майже після роботи, але не напивається,підтримує алкогольне сп´яніння. Але все одно бісить до коліків. Змирилася. Зате курить кинув.
А як змирилися? Для чого? Я не знаю чи я б змогла, мій раз в рік трохи більше вип´є і мене аж трусить, прибила би скотину
Вся в кредитах• 12 сентября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Алкоголизм- алкогольная зависимость. При чем тут кошелёк, буйность, поросячий визг..? У каждого по-разному протекает! Но есть стадии, как и у любой болезни. Вот у вас стадия 2, раз вы уже сами говорите, что регулярно употребляете, а что с вами будет на 3й и 4й стадии никто не знает!
Запойными алкашами не стают за день и не за год! У всех алкашей болезнь начиналась с 1й стадии
В моєї тітки чоловік покійний, ось так по чуть чуть підпивав все життя, то для апетиту, то стрес, то ще якась хєрня, допився до того що на старості років (після 70), сам ледве ноги совав за собою, а домашні за рекомендацією лікаря мусили йому щодня наливати, бо ним всім трусило, і казали лікарі, що як не налити йому, то подохне...
Пустощі-веселощі• 12 сентября 2022
В мене був алкоголік , при чому функціональний... на роботу ходив. Але ця вонь від нього постійно,агрессія , бубніння, задирання до нас з дитиною. Я пішла
Раз одела не бу• 12 сентября 2022
Отец мой кинул, когда мне было 17 лет, умер, когда мне было 36.Все эти годы не пил, своему ребенку такого детства я б не пожелала, зачем мама терпела я не понимала.Да, потом ей было нормально, но могло быть нормально и гораздо раньше.
миссАрфография• 12 сентября 2022
Мій чоловік. Кинув 10 років тому сам. Але до того 12 років я боролося. Скажу так - зараз би кинула к хєрам, але тоді молода дуже була, любов. Якби не кинув пити, то я б пішла від нього. От коли і я і він в це повірити, тоді і перестав, бо дуже мене любить. В нас чудові стосунки досі, життя повне любові. Але нікому з дівчат не порекомендую витягати чоловіка з алкоголізму. Кидайте нахєр, це ваша молодість, ваші нерви.
автор Скромняшка • 12 сентября 2022
Ответ дляФигура мечты
Жесть.., а как фаза выхода происходит? Допустим он прокапался, но ещё не как огурчик, как себя ведет?

Вам перед знакомыми не стыдно? А конечно для детей ситуация не очень… могут в будущем быть проблемы с общением с ним.
Ой дуже стидно, ви собі не уявляєте на скільки. І діти підростають, все бачать. Фаза виходу - ригає від всього, і від води, тиск скаче, весь труситься, потом обливається, задихається, очі жовті, не спить вночі взагалі
автор Скромняшка • 12 сентября 2022
Ответ для100%
Ужас(
У меня подруга сейчас страдает, им по 30, муж вышел на норму по 4л в день стабильно, иногда водочкой шлейфонуть, а то не вставляет. Она, бедная все надеется, мол, как не пьет-отличный муж. Спят раздельно, запах ежедневный невыносимый, уже и блевал, и мочил, что на утро не вспоминал, но белки и запоев, говорит, не было. С утра как ни в чем не бывало-опять заботливый муж, работает, все ок. Она сейчас на грани уйти, детей нет, и жалко, и печально. Говорит, узнала недавно, что у них по всем линиям алкаши были, они (родственники) не говорили до этого никогда, отшучивались постоянно, на всех совместных мероприятиях показательная семья. Недавно у него одного из родителей здоровье сильно подкосило, муж ее помочь не может, может ещё это напрягает, что сильнее бухает. Она писала на форумы с психологами, говорит, одни пишут, что всегда вторая половина виновата, что-то не додала, а другие соглашаются, что он алкаш и валить надо, но тоже советуют ей пролечиться морально, мол, сценарий будет повторять опять с алкашем или по типу. Так жалко ее, и помочь охота и чем…?
В алкашів завжди хтось винний, тільки не вони
автор Скромняшка • 12 сентября 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
В мене чоловік алеоголік і все стає тільки гірше. Схильність була завжди, але я раніше особливо не помічала. З карантину почав працювати онлайн і запої були по неділі раз в місяць, потім через місяців 9, вони стали 2 рази в місяць по неділі. Потім через 3 місяці, вони, можна сказати, безперирвні. Бувають неділю чи трохи більше. Нічого не їсть, п‘є з ранку. 0.75 сорокоградусної, а потім міцним пивом може полірнутися. Якщо є пиво, то п‘є 8 бутилок пива та 1-1,5 вина і 1,5 пачки сигарет в день
Співчуваю вам ((( це дуже великий стрес це все бачити
автор Скромняшка • 12 сентября 2022
Ответ дляМама Чели
Дети есть ?
Є, меншій рік
автор Скромняшка • 12 сентября 2022
Ответ дляМама Чели
40. Білки стають жовтими! Я ще такого не бачила. Але потім проходить після запоя
Баба-царьлебедь• 12 сентября 2022
Кидайте, просто кидайте, це ад, мені нема чого з дитинства згадати через батька-алкоголіка, мама возилася з ним довго, потім плюнула і кинула, ми всі зітхнули з полегшенням, зі своїх 15 я його більше не бачила, на похорон тільки приїхала, здох від того ж, настільки вимучив, що у мене до нього, навіть, жалю не було.... ні я, ні брат не п´ємо, сміємося іноді, що батя за нас відпив, зараз нам вже майже по сороковці

Алкоголь - це отрута, повільно знищує організм, але ще сумніше, що це отрута для душі, це блок всіх духовних процесів у людині, це трагедія нашого сучасного суспільства; якось вивчала історію алкоголю - пошукайте в інеті, багато цікавого відкриєте

У моїй сім´ї немає культу алкоголю, всі свята без цього спокійно проходять, наші гості, навіть, не жартують на цю тему; чоловік у мене теж без схильності + у нас стільки різних занять, що якось алкоголю місця немає
Топтунша• 12 сентября 2022
Ответ дляМама Чели
У меня папа бухает уже 25 лет. И запои и глаза желтые уже лет пять так точно. Но здоровье позволяет. Мало того еще недавно маме голову разбил, толкнул, она упала и разбила, ездили зашивать. Когда выпьет всегда агрессивное чмо. Пророссийский, кстати.
автор Скромняшка • 12 сентября 2022
Ответ дляТоптунша
О Боже
Топтунша• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
О Боже
Для меня так точно о, Боже, а для мамы любимый мужчинка и добытчик. Ей всегда нравились хулиганы, как она говорит
Гербария• 12 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
А вот и нет, почитайте определения алкоголизма и алкоголика)
Да, вы алкоголик
Аннуитет• 12 сентября 2022
Мой бывший бросил раз и навсегда. Правда, он не такой уж алкоголик был, он просто не умел пить и плохо себя вел.
Бросил пить и курить.
Аннуитет• 12 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну я так же могу проснуться и начать пить, только не водку, а джин, но правда в душ хожу и так 3 дня по кругу, я по вашему алкоголик?
Пьяндылижка
неДоПриличий• 12 сентября 2022
Алкоголізм це сімейне захворювання. Тому що спочатку ти дивуєшся , що він не вважає себе алкоголіком,потім виводиш з запою, матеріально підтримуєш і думаєш, що це ти йому допомогла- от тепер він все точно зрозумів(. Я в свій час багато накрутилась по цьому колу , але знайшла для себе вихід в програмі Аланон для родичів алкоголіків в телеграм Основна Мета.
Как нефиг делать• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Ну він не лінивий, заробляє. Але раз в три міс йде в запой по 2 тижні, прям до свинячого визгу
У меня такой был,на неделю на 5 дней уходил в запой,раз в 2-3 месяца,ушла и не жалею,со временем ещё агрессия будет