Скромняшка• 12 сентября 2022
Чоловік алкоголік
Дівчата, чи є тут ті, в кого чоловік алкоголік кинув пити раз і назавжди? Чи є такі історії? Чи колишніх алкоголіків не буває?
Скромняшка
• 12 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
От чего мерзко? Разве он не прав?
Він то правий. Але він бив себе в груди, що старша йому як рідна. І він знає, що аліменти на неї 2 тис по суду. Мені що зробити, щоб їх збільшити? Чи як мені з 2 дітьми, меншій рік,заробити? Просто це не очікувано було
Гомосноб• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Рідний батько платить 2 тис грн по суду. В дитини є проблеми зі здоров´ям, ця сума ні про що. Вся зп у нього офіційна, але не зі всієї аліменти стягуються. Не знаю, буду просити його по мирному аліменти платити. Просто ми на одній роботі працюємо, я ще й бухгалтер по зарплаті, для чого ця стидоба
Працювати на одній роботі- це , звичайно не найкраща життєва ситуація. А чому не з усієї зарплати аліменти стягуються? Це щось нове в законодавстві? На перших порах Ви його переконуйте, що вигнали виключно у виховних цілях, щоб він задумався над своєю поведінкою, бо на одній роботі, таке ’виясненіє отношеній’ дійсно не потрібне. А далі час покаже
Скромняшка
• 12 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
Так по закону, більша частина зарплати це доплати, з яких аліменти не стягуються. Це бюджет, там свої приколи. Суть не в цьому, я без аліментів не пропаду, хоча залежу від них. В мене є ще дохід. Просто живеш з людиною, а потім вона таке скаже, що розумієш, що ти цю людину і не знав
Гомосноб• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Так, розлучення часто показує, який чоловік є насправді
Показушница• 12 сентября 2022
У меня дядя много раз бросал, по году все было хорошо и потом опять срывался. Были десятки кадирований и печальный исход.
Запыхалась• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Що це Катюжанка?
Село київськоі обл , там священник кодував від алкоголізму . Але читала що цого в березні наші розстріляли , бо здавав позиціі ЗСУ москалям.
Нехай щастить• 12 сентября 2022
Ответ дляЗапыхалась
Капець!
Мій чоловік їздив до нього не раз...
Коренная киевлянка• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Ну как родная пока он с ней живёт, а так то она ему никто. Ну как жить будете, скромно, на алименты на двоих детей, а потом на работу. Я не хочу вас задеть, но вы сами не рассчитали свои силы и финансы, при том дважды, а теперь и выгребать это все только вам.
Коренная киевлянка• 12 сентября 2022
Ответ дляЗапыхалась
Наши расстреляли?
Запыхалась• 12 сентября 2022
Ответ дляНехай щастить
Капець!
Мій чоловік їздив до нього не раз...
Інформація з неофіційних джерел , але є . Сама не можу повірити. Але це МП , так що все може бути
ДваДваВосемь• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Ну він не лінивий, заробляє. Але раз в три міс йде в запой по 2 тижні, прям до свинячого визгу
Далі запої будуть довші ,а проміжки менші
.У мене колега по роботі так уходила в запої ,АЛЕ одного разу вирішила не пити і вже років 5 не п´є, ВЗАГАЛІ,Тут краще таким не наливати бо міри не буде і треба рішення самої людини.У мене батько алкоголік ,але в нього не запої а п’є вже років 15-20 кожний божий день ,коли стакан ,коли літр ,буває 3 л самогону за 3 дні,тоді жесть.Не розумію як печінка там тримається ще.
ДваДваВосемь• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Тут не з горя. В людини все є для щастя. Але раз в пару міс зривається, йде в запой, при чому такий жосткий запой, що приходиться спасати. Потім клянеться, що ні ні, потім по чуть чуть починає пити. І через пару міс знову запой
От коли клянеться тоді і треба кудись везти.
ДваДваВосемь• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Всі гроші не пропиває. Спочатку по банці пива щовечора, потім по пляшці вина, потім 0.2 горілки ввечері випити. А потім йде в запой - 2 тижні п´є з ранку до вечора горілку, виглядає як бомжара, ну ви можете напевно уявити, на роботу не ходить, отримує догану чи типу того. Ну от наприклад ми домовились робити ремонт в ванній, домовились з людьми. Він пішов в запой, весь ремонт пішов в сраку, тепер холодно, ніхто робити нічого не буде
Не пробували викликати бригаду і в витверезник?і робити без нього ремонт?
ДваДваВосемь• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
´Я тобі що алкоголік, щоб кодуватись, я можу й не пити´. Оце так вважає
Вот точно так мой отец говорил лет 20 назад.Потом ,Дайте мне нормально пожить ’
Автор ,уходите или лечите,Мама локти кусает что не развелась ,по хозяйству абсолютной ноль, только мысли где бухнуть,живут на даче и уйти некуда .Мало того нервы у него и мамы ни к черту. Это не жизнь.Все на обмане и на все похер.Маму жалко ,не знаем что делать.,

ДваДваВосемь• 12 сентября 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
А что для вас алкоголизм ? Пропивает все деньги ? Напивается до состояния не стояния ? Становится буйным после алкоголя ?
Простите , просто интересно.я тоже люблю выпить . Но , это не бьёт по кошельку , не теряю рассудок , не буяню.
Работаю , успешна в карьере ... Но стаканчик вечером .. легко
Как часто стаканчик вечером?
А пробовали не выпить или ждёте вечера и знаете что стаканчик будет?
Вот если не думаете о этом или можете от него легко :) отказаться то это не зависимость.
ДваДваВосемь• 12 сентября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Да.
Отец моего мужа бросил в 60+. До этого сильно пил.
Сейчас ему 85, ни капли с того момента. Сердце пошаливает, но в целом полёт нормальный.🙂
Всё возможно.
Боже,какой молодец
ДваДваВосемь• 12 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Ні, навіть слухати не хоче. Хоча в нас є знайомий нарколог, який реально людям допомагає і ніхто не дізнається. Але ´я тобі що алкоголік, щоб кодуватись´
Тут надо условия ставить или семья или неалкоголик# будет хуже поверьте.
ДваДваВосемь• 13 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну, там то тихо уже, тем более, если это не Киевская и Черниговская область, то тихо, а потому ему как было так и есть, особенно если с работой все хорошо
В общем автор, решать вам, но ужаса я лично в этом не вижу, но мне важно ещё где пьет, дома нормально, а если по подворотне, то уже не очень
Какая разница ГДЕ?попробуйте с недельку ни капли .Все начинается с дома ,а при где попало и хотя бы где нибудь.
ДваДваВосемь• 13 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну я так же могу проснуться и начать пить, только не водку, а джин, но правда в душ хожу и так 3 дня по кругу, я по вашему алкоголик?
а что нет?????
ДваДваВосемь• 13 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Ок) Давайте зайдём с другой стороны)
Вы как стресс снимаете? А даже не так, вы кем работаете?
Поводу алкоголизма, разве алкоголики отказываются выпить если нет их любимого напитка?
Сходите на консультацию к наркологу ,хотя бы просто так ,для себя.
Коренная киевлянка• 13 сентября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Зачем? Я с ним и с психиатром периодически вместе пью😁
ДваДваВосемь• 13 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Интересно вас увидеть через лет 3-5.
Коренная киевлянка• 13 сентября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Мне попробовать неделю не пить? Да я и месяцами могу не пить, вот мой джинсовый фестиваль был в конце марта, потом до 10 июля ни капли (10 до был и с мужем выпили бутылку испанского вина под шашлык), потом опять ни капли до 17 августа (др кумы и в боулинге коктейль один выпила), потом не пила до пятницы, в пятницу была на оф сходке в ресторане и выпила бокал шампанского за сделку, пока до 01.10 пить не планирую, да и если на ДР малого кум с фронта не приедет, то не буду, а если приедет , то мы в локальный запой на пару дней, я запасы уже сделала)
Коренная киевлянка• 13 сентября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Интересно вас увидеть через лет 3-5.
В чем интерес? Я так уже почти 20 лет пью, полет нормальный)
Скромняшка
• 13 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Вас не зрозумієш. То ви місяцями нп п´єте, то в 11 ранку глушите регулярно
Коренная киевлянка• 13 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Не регулярно, но периодами устраиваю себе такие запои для снятия стресса, но у меня с войной стала почти работа и стресса меньше (я в Киеве живу), то и поводов нет особо
Ну вот так у меня, зависимости нет от алкоголя, но желание пропить пару дней есть, потому и спрашивала как у вашего мужа
Скромняшка
• 13 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Почитайте мої відповіді, у вас інша ситуація
Коренная киевлянка• 13 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
Да я читала, поняла, что ваш до чёртиков напивается