Своего не предлагать• 13 сентября 2022
Хтось купує солодощі некондицію?
Доброго ранку дівчатка, хтось купує такі солодощі? Бачила у них є шоколад кусками, вперемішку з наповнювачем, різні цукерки неправильної форми і змішані в кусок, воно добре? Чи краще не ризикувати?
В рот не ложи• 13 сентября 2022
Я брала один раз, нормальный шоколад, только в куске. Брала с орешками.
Налетчица Муся• 13 сентября 2022
Оно вам надо? Хранилось непонятно как и непонятно где
Я знаю что некондицию - карамель берут любители на самогон из-за содержания сахара
Невидимка• 13 сентября 2022
Для мене цукерка чи шоколад це насамперед естетична насолода. Якщо виглядає не апетитно, то не хочеться його їсти. Некондицію не купувала б. Воно й так, м´яко кажучи, не корисно, а якщо ще й не апетитним шматком, то навіщо таким живота набивати.
У нас фабрика поряд. Печиво. Фактично, просто віддають, хтось бере до чаю, хтось курам...
Але, на смак - все норм - просто, тріснуті, чи поламані.
Якщо не все забирають - перемелюється і зміщується з новим тістом, так як і з хлібом непроданим роблять. Але хліб стає несмачним.
(розповідь технолога, не моя)
Надежда наш компас• 13 сентября 2022
Ой,девочки... Мы живем в такое время,что лучше купить вкусное. Завтра может и не быть. Живите сегодня
Рожки-да-ножки• 13 сентября 2022
Я купувала один раз. Не естетично, не смачно. Короче краще купити дорожче чи менше, але ти отримаєш більше задоволення
Своего не предлагать
• 13 сентября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Отож и я так думаю, оно мне нужно?
Внешний вид не очень, вот и думаю на вкус как тот же Сникерс или не так сложено так и вкус будет не тот
Это как в Простоквашино, кот говорил что нужно колбасу на язык ложить, а не хлеб, так вкуснее
Своего не предлагать
• 13 сентября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки

.
Мама Чели• 13 сентября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Отож и я так думаю, оно мне нужно?
Видела на рынке продают такое кусками
Взяла ради интереса «Сникерс»
Вкусно,даже и не знала что это некондиция до вашей темы
Взяла ради интереса «Сникерс»