Бывает и такое• 15 сентября 2022
При небольших доходах вы позволяете хорошее
хорошее постельное, посуду, быттехнику, качественную одежду - обувь? Как??? Доход до 25 тыс на семью.
МЕСТО_Встречи• 15 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
і? в чому його якість? чим воно відрізняється від українського за 1500?
Я теж не зрозуміла.
В мене одної дохід більше, ніж у автора на всю сім’ю і мене наше українське цілком влаштовує.
Не будеш же на одному і тому ж 10 років спати, та і простинь рветься швидше наволочок і підковдр і вже не комплект
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я теж не зрозуміла.
я вам більше скажу, там навіть тканина може бути одного виробника )))
я так люблю баталії тм постілі, коли постачальники у всіх одні і ті ж )))))
Бывает и такое
• 15 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Спробуєте, відпишитесь
Жена_КотораяСтена• 15 сентября 2022
Меня родители с детства учили, что нельзя экономить на еде и обуви.
Постельное или техника не покупаются каждый день, можно купить два комплекта хороших, вместо десяти никаких
Бесконечность-не предел• 15 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
, боже, як ваша спина??? тут 2 на підході, а я вже інвалід якийсь
Мой один старший 14 лет, меньшей 3 почти. Все остальные 15,13,9 и 8. На руках не ношу. Все нормально. У меня выбора нету.
Бывает и такое
• 15 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
маю, і не один, різниці не бачу
От льон і бамбук, там да є сенс мати, і це не 5-6. А бавовну за 5-6 тис? вас обманюють
Різниця є , в якості, малюнку. Я не беру комплект за 6 тис. Я написала за 2. Але ця сума для мене велика
Детсадовский полицейский• 15 сентября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я теж не зрозуміла.
Посоветуйте УК производителя пожалуйста)
МЕСТО_Встречи• 15 сентября 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
Виробника не підкажу. Я купую в нас на місцевому ринку жінка продає те, що шиє сама.
Але тканини в неї хороші. Років на 3 точно вистачає. У мене по три комплекти на кожне ліжко
Ответ дляtarveldy
нема )))
Нема согласна,есть крутой комплекс,сестра мужа подарила,5800 в иглиш Хоме,год прошел,цвет сел и простынка как маечка.
Ответ дляДетсадовский полицейский
усі наші виробники купують у одних тих самих постачальників, вибирайте будь-якого, але обов´язко дивіться на етикетку, бути 100% бавовна, великі як Ярослав, ТК і тд не брешуть, бо судитися їм дорого виходить
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вам повезло) на рынке продают и много)спасибо! Может тоже посмотрю)
Ответ дляtarveldy
Спасибо!!
Ответ дляtarveldy
Щоб зберегти колір, варто перше прання робити з оцтом
Не знала,благодарю) а сколько лить на семейное к примеру?
Бывает и такое
• 15 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
У мене теж є Ярослав, якість тканини стала жахливою, сам вигляд як з ссср. Ще й при пранні сідає, простирадло таке куце , наче вкрали тканину. Не розказуйте , тac і Ярослав в ніякі порівняння не йдуть.
МЕСТО_Встречи• 15 сентября 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
Мені колись буди подарували комплект типу шовк з чимось ще.
Такого гімна в мене ще в житті не було. Покошлатився після першого ж прання. І я його відразу і викинула
МЕСТО_Встречи• 15 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
Ну окрім Ярослава ще є маса варіантів, якщо коштів обмаль
Бывает и такое
• 15 сентября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вілюта? Кошлатиться на раз - два. За рік це буде тряпка
МЕСТО_Встречи• 15 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
А просто без торгової марки купити не варіант?
Я он вище писала, що купую на місцевому ринку, жінка сама шиє. Уже багато років вона на одному місті і всі до неї повертаються
У великому місті таку жінку можна знайти без проблем.
Ответ дляБывает и такое
слухайте, Ярослав купує Тірасполь, Турцію, була і білоруська, яка вам не сподобалось???
Голди гівно у всіх тм, але деякі його видають да 100% бавовни і тут же на совечіці я читаю діфірамби йому, сатини теж є різні, люкс-сатини завжди афігенні, як і жакарди, бамбук була фігова партія, а була, того ж постачальника просто божественна, от як би воно знову з´явилося я б і 10 не пожалкувала
а ваше захоплення ваша особиста тяга до ’прекрасного’ , це до психолога
Меряю от единицы• 15 сентября 2022
Прям дорогое-дорогое не беру. Постель беру сатиновую, но в Ярославе. Обувь тоже беру хорошую, но я не очень притязательна в еде,колбасы-сосиски не беру, авокадо, морепродукты и семгу редко покупаю, пиццы/суши не заказываю, кофе на вынос пью очень редко. Просто не в приоритете это.
Бывает и такое
• 15 сентября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А там що супер якісна постіль у тих жіночок ?
МЕСТО_Встречи• 15 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
Що ви під супер якістю маєте на увазі?
Не кошлатяться, не линяє. М’яка після прання, не розлазиться після прання.
Що вам ще треба?
Вони шиють з тих же тканин, що і виробники, але я не купую в них кота в мішку як через інет.
Що вам ще треба?