Мотористка• 15 сентября 2022
А пам’ятаєте, як Порошенко заступав на пост, то знепритомнів військовий?
Тоді всі казали , що не на добро це. Так і вийшло, Росія вторглася в Україну , саме при Порошенко.
Вчора також знепритомнів і впав військовий на посту біля труни королеви Єлизавети.
Mrs.Ochmonek• 15 сентября 2022
Ответ дляYN8678
Даааа, это такая ржака была. Жаль он не умер
Як президент - так, самоубився можна сказати))
natella579• 15 сентября 2022
І до чого це?.. Постійте нерухомо в почесній варті хоч пару годин і ви знепритомнієте. Це нормальний фізпроцес викликаний такими умовами, а не якимись надуманими прикметами.
natella579• 15 сентября 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
А хіба нераніше вторглись?
При янику вторглись, але ж у нас все люблюять по прикметам підлаштовувати ))
Александра333-0d63• 15 сентября 2022
Ответ дляиркин
А на Януковича похоронний вінок впав.
А ще двері зачинялися на інаугурації. Тільки не пам´ятаю чиїй. Чи путлера, чи свині яника.
natella579• 15 сентября 2022
Згадалась мені улюблена в народі прикмета. Якщо пташка какнула - до грошей))
Декілька років назад купила гарну шкіряну сумку і лайкові рукавички. Тільки вийшла в новеньких на вулицю, пташка обхезала як з поносу одну рукавичку і сумку, а гроші від цього не з’явились, на жаль
OkSemeniuk• 15 сентября 2022
Ответ дляnatella579
Так Яник уже втік тоді, нє? Турчинов був замість них усіх :).
Порошенка вибрали чи не в травні.
Everything is possible• 15 сентября 2022
рясея не при прохе вторглась. Ау. Он обещал в предвыборной кампании что кто будет длится неделю.
Ответ дляEverything is possible
Давайте дивитися правді в очі. Коли петя їхав на ковші екскаватора, він вже думками був президентом. Всі це знали тоді. Хто тоді з ним ще балотувався?
Ответ дляsobacura
Конечно я помню тогда проводили опрос общественного мнения за кого бы вы проголосовали? И лидировал Порох. А по всем параметрам должна была быть Юлька, но она переиграла тогда на инвалидной коляске на каблуках 🤣