Мотористка• 15 сентября 2022
А пам’ятаєте, як Порошенко заступав на пост, то знепритомнів військовий?
Тоді всі казали , що не на добро це. Так і вийшло, Росія вторглася в Україну , саме при Порошенко.
Вчора також знепритомнів і впав військовий на посту біля труни королеви Єлизавети.
Another Lyolya• 16 сентября 2022
Ответ дляVikolette
его еще со времен майдана и потом при порошенке не пускали на тв, так как слишком неудобные вещи говорил и имел огромную поддержку.
Поэтому вы много о нем не услышите.
Так вже бiльше трьох рокiв як не ’при Порошенко’. Може, це якiсь iншi причини (c)?
Espresso_caffe• 16 сентября 2022
Ответ дляChernobai
его никто особо не знал. он был не на слуху.
вы же видите какие кандидаты побеждают?
как Кучму, выбирали я не помню, естетственно
а вот Ющенко с Януковичем. Великі Перегони. Оранжевую революцию уже да.
после Ющенка, который бездарно просидел 5 лет в кресле со своими пчелами, решили попробовать Януковича.
потом уже точно все помнят что было.
Ну а Слуга Народа - это вообще хит. Ну вот все так складывалось, как по нотам. Выступление в канун НГ. Громкие речи. Простой парень, который в курсе переживаний и страданий простых людей, который на колени готов был встать, лишь бы закончить войну
вы же видите какие кандидаты побеждают?
потом уже точно все помнят что было.
Не бездарно Ющенко просидел.
Заслуга Ющенко самая большая, он возродил нашу самоидентичность. Он начал популяризировать важные исторические события, поднял в публичное поле тему голодомора и тд
Another Lyolya• 16 сентября 2022
Ответ дляChernobai
вы же видите какие кандидаты побеждают?
потом уже точно все помнят что было.
вы же видите какие кандидаты побеждают?
потом уже точно все помнят что было.
Гриценка ніхто не знав? Ви, мабуть, жартуєте.
Клементина• 16 сентября 2022
Хто авторка забула, то я нагадаю!
рашка вторглись ДО Поршенка.
Про Турчінова зовсім забули, чи що??
рашка вторглись ДО Поршенка.
Про Турчінова зовсім забули, чи що??
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мене порошенко не влаштовував категорично уже тоді, точніше з часів Помаранчевої.
З приводу Яроша - я і зараз вважаю, що треба менше орієнтуватись на те пройде чи ні, бо це теж технологія.
І що якщо найбільше рашу лякали завжди націоналісти, то саме вони і потрібні Україні, а не загальновживані шоколадні зайці
Рашка якраз і боялася Порошенка, Рашка була за Зеленського
Mrs.Ochmonek• 16 сентября 2022
Ответ дляВикаТер
пуйла влаштовував саме порошенко - благонадійний підписувач мінських на користь московії
Mrs.Ochmonek• 16 сентября 2022
Ответ дляEspresso_caffe
Не бездарно Ющенко просидел.
Так, в гуманітарній сфері був прорив, і про Голодомор тільки при ньому нарешті стали говорити і визнавати геноцидом.
Тамара0104• 16 сентября 2022
Ответ дляEspresso_caffe
Не бездарно Ющенко просидел.
Його облили лайном, бо проукраїнський, а наші з´їли. Тепер їдять пропаганду Зе ’ президент от Бога!’. Вирощують нового путіна.