ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 16 сентября 2022
Киевляне, когда планируете возвращаться?
Я полгода назад уехала из Киева и пока что за границей с ребенком. Знаю, что многие выехали, у моего ребенка полкласса сейчас за границей. Какие у вас планы? когда планируете возвращаться и планируете ли вообще?
Пацаааааааан• 16 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Это ещё вопрос, кто из нас двоих в большем стрессе.
Вы ж сгусток тревожности.
Ну что вы, жизнь заграницей на пособии так прекрасна, что этого просто не может быть!)
Неугомонная• 16 сентября 2022
Ответ дляФайна пані
Так, війна виявилась поводом і поштовхом. Думки виїхати були і до війни , але колишній чоловік не давав дозвіл на вивезення дітей. Судитись з ним за це не було ні сил, ні бажання. В березні я вивезла дітей без його згоди.
Ви молодець, просто і прямо вказуєте причини, чому виїхали.
Тут у Вас не було ні майна, ні роботи, ні чоловіка, ні перспектив. Біженство прийшло на виручку, як би сташно це не звучало. Працюєте, орендуєте за свої - саме так повинна діяти людина, яка дійсно хоче там жити та асимілюватися.
А то тут ’нещасні’ біженки на соціалі шукають якісь дивні виправдання і високі мотиви, чому дременули зі спокійних регіонів і сидять за кордоном вже сьомий місяць.
Борисфенка• 16 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
А как с выплатами.
Дали ВНЖ на 2 роки, платять соціал.
По темі скажу так - я навіть невпевнена, що моя квартира достоїть до весни, що вже казати про безпеку для дітей.
А тому будемо зимувати в безпечнішому місці.
Що буде далі - життя покаже.
База_птеродактилей• 16 сентября 2022
Адекватные Киевляне давно вернулись, кроме любителей шары и тех, кто хотел давно закордон)))Киевляне пашут уже давно на благо страны, а не постят страдальческие посты иззабугра)
Файна_зупка• 16 сентября 2022
Ответ дляВытворунка
Какие школы онлайн??? Все шк олы рабтают очно!!!сирен каждый день нет. Все секции работаю и бассенйны тоже .задолбали из за границы нагнетать
Ну это вы задолбали, и если вы в Киеве то напишите пожалуйста сколько сегодня было тревог или ничего не было
Вытворунка• 16 сентября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Так какие школы киева онлайн огласите список для начала
Вытворунка• 16 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Дали ВНЖ на 2 роки, платять соціал.
Що буде далі - життя покаже.
А что с вашей квартирой?
Борисфенка• 16 сентября 2022
Ответ дляВытворунка
А что с вашей квартирой?
Стоїть порожня. Родичів, які в Україні, запрошую пожити, поки що ніхто не хоче, сидять хтось майже біля лінії фронту, хтось на півночі чи на заході. Київ для них одночасно і безпечніший, і небезпечніший, вважають за доцільніше жити у себе в домівках.
Вытворунка• 16 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
А почему она должна не достоять до весны?
Борисфенка• 16 сентября 2022
Ответ дляВытворунка
Тому що війна жорстока і непередбачувана.
Сподіваючись на краще, треба не забувати і про найгірше.
В перемогу вірю і молюся за неї, будемо сподіватися на краще. Але головне вберегти дітей, квартир набудуємо.
Вытворунка• 16 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Тю.
Бегущаяпо• 16 сентября 2022
За границей не были, были в родном городе. В июле вернулись с тремя детьми.
Роза завяла• 16 сентября 2022
Ответ дляПМСница
Социалочка затянула, понимаю...))) ну вы там держитесь, в ненавистной Германии
Вы хотите сказать что у нас все ок, дорогу перейти опасно, в поликлинике без денег не подходи, про операции вообще молчу, а те кто живёт на откатах, то конечно все отлично в Украине
Слава Українi• 16 сентября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
У Києві вже немає сирен? Транспорт під час тривог більше не зупиняється? І з роботою все ок?
В Україні два Києва? Бо в тому, що столиця - все перераховане є.
А ще є злі і заздрісні тітки, це вже незалежно від географії. Які просто не можуть пережити, що хтось живе без сирен, в житлі, та ще й не помирає з голоду. При цьому діти ходять до нормальної школи і не слухають сирени. Правда, є своя ціна за таке життя. Але заздрісниці того не бачать.
А я откуда знаю, я ж за границей, странная
Гомосноб• 16 сентября 2022
Ответ дляНеугомонная
Ну сказать честно как есть нужны смелость))) моя подружка из Киева честно говорит, мой уровень жизни там где она есть гораздо выше, дома старый бабушатник двушка на троих, тут трешка, дома работа, а тут пособия на троих больше чем ее зп, пол года оплачиваемого отпуска, даже курсы пока не начались, а начнутся будут по 5 часов 4 раза в неделю, и никаких высокопарных фраз я бы с удовольствием в Киев но там же сирены
Гомосноб• 16 сентября 2022
Ответ дляРоза завяла
о, что то новенькое, уже перейти дорогу опасно, в ЕС машины летают над землей и нет ДТП. Кстати прием в поликлинике по направлению без денег, что значит не подходи? Я хожу , нигде не выгнали
120-120-120 (не худею)• 16 сентября 2022
Всі дома, з класу 2 дитини за кордоном, бо там повний пансіон
ВернитеВалеру• 16 сентября 2022
Ответ дляЛика-прилипка
А кто сидит в страхе?) Вернуться мы всегда сможем. Тоесть ничего не теряем
А кто ж тут темы клепает о пособиях и ещё собираются жаловаться в германии на германию,что задерживают выплаты?
Благоуханочка• 16 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Спускаются в бомбоубежище и в саду,и в школе.Конечно,будут соблюдать.Не пишите ерунду.
Капец. И на фига такая учеба на неопределенный срок...
Лика-прилипка• 16 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Во первых темы о пособиях это нормально, учитывая сколько наших сейчас за границей Во вторых не вижу связи между моим комментарием и вашим ответом. В третьих а куда жаловаться собирались?) Да есть уникумы которые возмущаются что из обворовывают и пособие не доплачивает.
ВернитеВалеру• 16 сентября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Старая мантра от выехавших на халяву.Когда уже сменят методички?Смотря какой транспорт и смотря какой специалист.Но из-за бугра же виднее и страшнее)
Ло Шарик• 16 сентября 2022
Виїжджала на початку війни, до початку літа повернулася з дітьми. В школі у обох на офлайн-навчанні 2/3 дітей, решта частково як Ви, за кордоном, частково на дистанційці.
Якщо чесно, мені важко зрозуміти тих, хто з відносно безпечних регіонів, має житло, але продовжує залишатися там (але це не означає, що хтось з нас правий, а хтось - ні, це значить, що я думаю і відчуваю інакше, а це - не злочин:)). Тому ми повернулися одразу, коли стало зрозуміло, що розірвана родина, відсутність ’домашньої’ атмосфери, відчуття дому набагато більше шкодить дітям, мені і чоловіку, що залишився тут. Ми, звичайно, живемо в нервовій обстановці. Але ця обстановка була набагато нервовіша ті місяці, коли нас не було.
Якщо що, ми тікали з окупованого селища, їхали повз розстріляні машини, діти - на днищі авто, я зверху, а чоловік за металевою пластиною кермував. В доньки з´явилося сиве волосся, але там, де ми ’пересиджували’ за кордоном ту пару місяців, її буквально ’крило’, вона жила лише очікуванням повернення додому. Тому ми тут. І нам краще, ніж було у Німеччині:)
ВернитеВалеру• 16 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Дали ВНЖ на 2 роки, платять соціал.
Що буде далі - життя покаже.
Почему она не должна достоять до весны?
Жена аллигатора• 16 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Дали ВНЖ на 2 роки, платять соціал.
Що буде далі - життя покаже.
Дело в том. Что рассчет по выплатам дают только по фиктиону, а фиктион когда заканчивается, вот у многих, кто уехал в апреле, мае и тд, его дали на полгода, ну эоо временное , пока нет пластика. Но в джоб центре, рассчет выплат только по фиктиону, не по пластику, а потом , что делать, если язык учишь. Или ждешь курсы, работу не нашел, идти с пластиком и заново оформлять все бумаги, чтобы по нему рассчет выплат сделали(за это время конечно можно найти работу и тд) но все таки
ВернитеВалеру• 16 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Да не подпустят больше орков так близко к Киеву.Вы на Оболони,если я не ошибаюсь?
Борисфенка• 16 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Почему она не должна достоять до весны?
Тому що війна. Прямо зараз руйнують вщент інфраструктуру Кривого Рогу.
Новини не читаєте?
ВернитеВалеру• 16 сентября 2022
Ответ дляРоза завяла
Так не плодите коррупцию на местах и все будет,если не ок,то гораздо лучше.
Борисфенка• 16 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Я не про орків, я про ракети і атомні бомби.
Ваші слова та Богу у вуха!