Цвиринь• 16 сентября 2022
Дівчата, а давайте всі підпишемо петицію для студентів!
Проблема: студентів іноземних ВУЗів не випускають на навчання. Давайте покажемо, що ми в демократичній країні й всі підпишемо петицію!
Петриківна• 16 сентября 2022
Чому ´студенти´ віком 18-60 років?!
Студенти це 18-25, решта вибачте, обхідні маневри виконують...
Цвиринь
• 16 сентября 2022
Ответ дляПетриківна
Чому ´студенти´ віком 18-60 років?!
не випускають нікого
Петриківна• 16 сентября 2022
Ответ дляЦвиринь
не випускають нікого
Ну, дітей треба випускати, я тільки за. Але петиція, м´яко кажучи, не на захист дітей скерована. Діти в моєму баченні це до 25 років, коли вища освіта за кордоном в приіоритеті.
А в нас дядьки 40-річні хитрожопі з баблом побігли записуватися в студенти. Через них лавочку прикрили для дітей теж. Нажаль.
Красавица писяная• 16 сентября 2022
Ответ дляПетриківна
Всегда призывной возраст был от 18 лет, а не дядьки 40 лет. Воевать должны молодые, крепкие, смелые, 25 прекрасный возраст для этого, вои из него получится более эффективный, чем 40 летний и далее.
Клин_Кляйн• 16 сентября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Ваши сыновья уже на фронте, как я понимю?
Цвиринь
• 16 сентября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
навряд чи із озлоблених студентів, яких не випустили, вийдуть ефективні вояки
Петриківна• 16 сентября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Все відносно. Залежить від роду військ, зрозуміло, с поганим здоров´ям нема чого робити в будь-якому віці. Але в 40 людина має досвід життєвий і критичних ситуаціях може тверезо, спокійніше оцінювати ризики, розподіляти свій ресурс.
Це як за кермом, найбільше смертей до 25, бо вища схильність до ризику та авантюр.
Але, так чи інакше, якби дядьки ганебно не побігли вступати до іноземних вишів, не постраждали би діти 18-річні
Ответ дляПетриківна
Чому ´студенти´ віком 18-60 років?!
Так в конституции предлагаете внести изменения? Не каждый имеет право на образование а только до 25 лет? Не у всех есть возможность получить образование в таком возрасте. И тут не о тех кто хочет уехать. Например я и муж поступали вместе после 25 лет так как зарабатывали деньги на учебу, не у всех есть мама и папа которые готовы платить
Каравай-каравай• 16 сентября 2022
Бред. Выпускают тех, кто до 24 числа учился. После- это уже побег от мобилизации. И да, я против, чтоб гребли всех подряд. Но и против тех, которые хотят быть «равнее».
Петриківна• 16 сентября 2022
Ответ дляDashko007
Тих ´студентів´ після початку бойових дій стало в рази більше ніж в попередні роки. Думаєте, ідіоти на кордоні працюють і в міністерствах?
Питання з закордонним навчанням треба вирішувати, звісно. Але фільтруючи хитрожопих любителів схем. Чесніше вже тоді за гроші, як в законопроекті який вчора дискутували. Після 25 поки війна плати щомісяця 13 тис. гривень і вчися хоч на академіка за кордоном.
Рву и мечу• 16 сентября 2022
Ответ дляЦвиринь
Вашому скільки рочків?
Каравай-каравай• 16 сентября 2022
Ответ дляПетриківна
Согласна. Сама имею таких знакомых, которые имеют ВО, но вдруг решили, что им нужно учиться за границей и страна у них не такая стала сразу.
Эскиз бесконечности• 16 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
А ваш муж где?
Ответ дляПетриківна
Пусть проверяют нормально людей? Пусть звонят с вузы на границах, или списки с университета берут как то.. поступит не очень и просто . Но даже если это способ выехать , желание жить а не уметать уже стыдиться?
Ответ дляКаравай-каравай
И что, вообще какое дело к ним, может и решили учиться, а может и выехать . Это их жизнь и никто не имеет права ею распоряжаться и держать как скот
Каравай-каравай• 16 сентября 2022
Ответ дляDashko007
Имеет право. Закреплено в конституции. У каждого человека перед государством есть обязанности. Все об этом знали. Понятно, что многим сейчас не нравится, но это факт.
Петриківна• 16 сентября 2022
Ответ дляDashko007
Тоді і мобілізованим цивільним, що зараз в окопах треба дати опцію добровільної демобілізації. Вони такі самі українці як інші, теж хочуть жити і навіть вчитися за кордоном. Дурня якась виходить: одних безстроково мобілізували, а інші страждають без ´морька´ і вишу.
Або для всіх чоловіків єдине правило - рік відслужив в зоні БД і маєш право звільнитися. А далі хоч у виш європейський, хоч працювати в Європу, хоч на ´морько´ байдуже куди.
Бісять ці подвійні стандарти Порадниці якщо чесно. Ми всі в одному човні зараз. Ми Україна, в нас немає ´непортібних´ чи ´зайвих´ людей, для всіх війна і всі мають бути рівні.
Ще раз підсвічу: ті чоловіки, які зараз на фронті мають ПОВНЕ право на закон про планову демобілізацію у встановлений термін. Чи на них будемо їхати до скону?! Треба оновлювати армію постійно, люди не роботи.
На иголках• 16 сентября 2022
Во-первых, выпускают
Во-вторых, если выпускать то тех кто: поступил или подал документы до войны, получает первое образование или его продолжение, вуз требует очного обучения
Цвиринь
• 16 сентября 2022
Ответ дляНа иголках
Во-первых, выпускают
так зараз в усіх вузах, крім українських, очне навчання
Пупуговка• 16 сентября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Я так понимаю сыновей у Вас нет. Скорее все бездетная.🤮
На иголках• 16 сентября 2022
Ответ дляЦвиринь
Докажите что вуз отказал в онлайне.
Цвиринь
• 16 сентября 2022
Ответ дляНа иголках
Докажите что вуз отказал в онлайне.
а покажіть хоч один вуз, який на це погодився. як може бути онлайн, якщо він не передбачений?
На иголках• 16 сентября 2022
Ответ дляDashko007
Законы соблюдать зазорно?
На иголках• 16 сентября 2022
Ответ дляЦвиринь
Еще раз война уже полгода, а вы только сейчас думайте про выезд?
1 когда вы подали документы на поступление?
Если после начала войны - досвидули сразу.
2 покажите что вуз вам отказал в онлайне или заочке.
Если не показали - пишите письмо, а пока досвидули
Клин_Кляйн• 16 сентября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
А ваш муж где?
Мужа нет...(( И сына нет тоже...((
Красавица писяная• 16 сентября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
У меня один сын и да, он на фронте.
Красавица писяная• 16 сентября 2022
Ответ дляПетриківна
Это уже не дети, не делайте из них инфантилов. С таким подходом, они и в 40 лет будут детьми.