Оцененная• 16 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Ну Вы прям чтоб совсем уже все работало).
а чому не працює?
Кы-ы-ы-ця• 16 сентября 2022
Ответ дляОцененная
а чому не працює?
Війна, мабуть. Хоча може Київ вже забув про це, не знаю...
Оцененная• 16 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Що війна? До чого тут це?
Як саме робота фунікулера може вплинути на перебіг війни?
Вже не знають де ще ту війну приткнути.
Кы-ы-ы-ця• 16 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Що війна? До чого тут це?
Вже не знають де ще ту війну приткнути.
Вибачте, шо нагадала Вам про війну, бо напевне, забули вже або ще не знаєте. Поміркуйте, як може вплинути.
Оцененная• 16 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
То я перепрошую що змушую вас так напружуватися, бо вже зрозуміла, що зазвичай вам це невластиво, але може все ж таки ви обгрунтуєте свою маячню, щоб вона виглядала більш правдивою?
Отже, фунікулер під час війни не діє, тому що..
Кы-ы-ы-ця• 16 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Ви не читаєте новини? Дивно. Оце так все добре вже?
Оцененная• 16 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Ой, як невдобно вийшло, еге ж?
Виявляється, закрито не через війну, а на плановий щорічний ремонт
’Зараз, окрім консервації художніх елементів фунікулера, стоїть питання планового щорічного ремонту, який повинен проходити підйомник. Тому зараз фунікулер закриється на плановий ремонт, щоб за першої нагоди відкрити двері для відвідувачів’, - додав Поворозник.
Кы-ы-ы-ця• 16 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Ой, як невдобно вийшло, еге ж?
А нічого не може влучити, нє? Мені дуже шкода, що ви не знаєте, що таке війна
Оцененная• 16 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
А, ну тобто у метро не може, в автобуси не може, а у фунікулер може?
Ви вже не знаєте що придумати?
Кы-ы-ы-ця• 16 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Ви вже не знаєте що придумати?
Оцененная• 16 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
фото
Жіночко, якщо до вас з першого разу не дійшло, то вгамуйтеся і заради цікавості прочитайте усю статтю: фунікулер наразі зачинено на ПЛАНОВИЙ РЕМОНТ, а не з за війни.
Як би ви не намагалися тут довести, що тримають його ще й досі зачиненим саме з причини можливого влучення.
Кы-ы-ы-ця• 16 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Не тільки на ремонт. Це пам´ятка.
Оцененная• 16 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Что это тебе так весело? Не пришкварило ещё?
Удалено администрацией...
Кы-ы-ы-ця• 16 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Удалено администрацией...
Оцененная• 16 сентября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Удалено администрацией...
Оцененная• 16 сентября 2022
І навіщо було терти мій пост про свинособачу мову того бидла? Що саме в ньому не так?