Кукарикуууууу• 16 сентября 2022

З E-health надійшло повідомлення про направлення.

Чи по коду можна визначити, що за направлення? В картці хелсі нічого немає з цього приводу...
Голубая фишка• 16 сентября 2022
Це ви мабуть щойно були у лікаря? Вам прийшов код на повторний прийом,який буде дійсний протягом року за потребою

Сладко-соленая• 16 сентября 2022
Сімейні лікарі так заробляють на жаль, ні скарги ні дзвінки на гарячу лінію не допомогли. А коли ти просить направлення, відмовляють і йдеш робиш МРТ за власні кошти....
автор Кукарикуууууу • 16 сентября 2022
Ответ дляГолубая фишка
у лікаря не були і направлення не просили, в тому то і справа.
Карамелька• 16 сентября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Это так зарабатывают врачи. Они создают направления липовые и потом записывают под них визиты , накручивая численность пациентов.

Я была в другой поликлинике у хирурга, а через день обнаружила что записана к Лору, и к окулисту и невропатологу. Поотменяла записи эти липовые.
автор Кукарикуууууу • 16 сентября 2022
Ответ дляКарамелька

у вас вони відображались у вашій картці ? у нас в картці ніякої згадки про це направлення немає