Барабасиха• 16 сентября 2022

Активний неряшливий хлопчик

Дівчата, заспокойте або посваріть мене. Дано 6.5 активний скалолаз, перший клас. І історія повторюється з садіком. Активний, не слухає, не хоче робити що роблять інші, відволікається.... чесно плакала, починаючи з 2.5 років слухаю що моя дитина не така зручна, як хоче світ. На аутизм, сдвг не тягне, хоча може якісь відголоски є, є елементи зрр. Шукати педагога який його буде розуміти не має можливості. Слухати претензії чесно набридло до тошноти. Зараз сама з двома дітьми, фізично, морально не витримую. І тут ще це накладається.
Кому допомогли психологи в схожій ситуації. Може якісь корекційного педагога паралельно шукати? Дайте пораду. Або посваріть що я сама потребую психолога щоб не думати про це.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 сентября 2022
Рекомендую активную секция для ребенка на которой он сможет выплеснуть всю свою активность айкидо, карате, футбол....
Выбор за вами но только это помогает направить энергию в нужном направлении.

Просто звязда• 16 сентября 2022
Автор, инклюзивную комиссию не предлагают пройти, могут назначит помощника, легче будет?
Просто звязда• 16 сентября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Секции это хорошо, но на концентрацию на уроках они никак не повлияют
автор Барабасиха • 16 сентября 2022
Ответ дляПросто звязда
Та ніби ні. Може ще все попереду. Я ж кажу що на інклюзію він не тягне. Я бачу дітей різних, плюс ходили до дефектолога то ж різні варіанти поведінки бачила, він ні туди ні сюди. Він ходить на лего, на футбол, там він все чує, слухає ...
автор Барабасиха • 16 сентября 2022
Ответ дляПросто звязда
Перший тиждегь все було ок, слухав робив, а потім розгулявся
Фрося_Бурлакова• 16 сентября 2022
Ответ дляБарабасиха
Буде деградація. Вони ж уже міряються хто школяр, а хто малявка в садіку. Плюс читати, писати і матем вміє нормально на свій вік. Питання в поведінці ((((
Ви самі створили собі проблеми під цим дивним девізом. Цей рік міг би стільки дати дитині: і в плані дозрівання нервової системи, і в плані інтелектуального та фізичного розвитку.
автор Барабасиха • 16 сентября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Ну уже створила.
Знаєте їм майже рік в садку за школу говорили. Буквар читали... І що я скажу, ти сидиш рік в садіку, а твої однолітки в школі. От чесно? Він же не дурак, є друзі, є колектив... та вони як спілкуються то саме головге питання скільки років і чи в школі. Він же з оточуючими спілкується, тут і так і так самооцінка падає
спальное место• 16 сентября 2022
Читаю Вас и сочувствую. Как Вы замучались уже.
У нас тоже в 6.4 должен был идти в 1-класс. Была подготовка к школе, репетитор. Школу не открыли. Дети (одногруппники из садика) учатся удаленно. Но мы приняли решение, что удаленно ребенок не будет учиться в 1-м классе. И ребенок пошел в садик. Да, меня подплющивает, что его одногруппники, друзья будут учиться на класс старше после войны. Но это будет потом. И выгребать будем потом
Я б такое не носила, но продаю• 16 сентября 2022
Ответ дляПросто звязда
Кто такой логодеф?
Логопед-дефектолог, привычка сокращать

спальное место• 16 сентября 2022
Вы в садик точно не хотите вернуть? Я все не понимала, зачем подружка приняла решение, что ее сын в 7.3 пойдет в школу. А она то и рассказывала, что консультировалась с учителями и получила именно такую рекомендацию.
Может как то хитро разговор с ребенком продумать? Чтобы подтолкнуть его к мысли, чтоб и сам захотел в садик?
И истории, когда детей забирали из школы в садик в первом классе, в первой четверти я помню, много таких на кидстаффе читала
Стеклянная мышь• 16 сентября 2022
Ответ дляБарабасиха
Так для школи головне не математика, а саме поведінка
Фрося_Бурлакова• 16 сентября 2022
Ответ дляБарабасиха
Ну уже створила.
Ходив би на секції, лего, можливо підготовку до школи. Да і у нас в садочку декілька дітей залишилися, жодних проблем, головне як ви самі дитину налаштували.

Ну тепер що казати, розмовляйте з дитиною, вчіть правилам поведінки, корегуйте нервову систему
автор Барабасиха • 16 сентября 2022
Ответ дляспальное место
Садок точно не наш варіант. Ви ж розумієте що йому не 2 роки, куди мама сказала тули і іде. Він осознано йде в школу. Він готувався до неї. Йти на підготовку, так він усе пройде і буде через рік розказувати в школі, що він все знає і йому нудно. Ми ж його готували до школи, плюс садок був сильний і була нормальна підготовка. І він розумний і схвачує все, просто шило в одному місці(((
автор Барабасиха • 16 сентября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова

Так от тема для того створена. Щоб дали поралу до кого звертатись. Одну порадк я для себе знайшла, це шукати саме нейропсихолога. І дійсно зррбити еег, щоб бачити що з мозгами
Луковая• 16 сентября 2022
Ответ дляБарабасиха
До чого тут читання, як дитині важко всидіти на місці? В мене такий самий, пішов у школу в 7,8, і за цей рік значно все змінилось на краще в поведінцф
Луковая• 16 сентября 2022
Ответ дляБарабасиха
Ну уже створила.
А від того, що вчителька його при всіх буде лаяти і коментувати, зо буде з самооцінкою?
автор Барабасиха • 17 сентября 2022
Ответ дляЛуковая
А якщо за рік нічого не зміниться, то тоді 8.5 чекати
Ви ж розумієте що якщо Сдвг то час не допоможе.
В мене більше куди і до кого бігти? В кого була така ситуація і як вирішували ?
автор Барабасиха • 17 сентября 2022
Ответ дляЛуковая
Я ж пишу, що і так і так фігня виходить.
Питання більше в тому як йому допомогти? Бо якщо дійсно сдвг то хоч в 8 років йогл віддай в перший клас, він буде не зручною дитиною (
Луковая• 17 сентября 2022
Ответ дляБарабасиха
Ви як та качечка, чесно. Точно знаєте, що не допоможе, не зміниться за рік і матиме комплекси через сад. Вам не потрібні поради