вареный_look• Изменено 17 сентября 2022
Вопрос знатокам ПДД.
Дамы, посмотрите пожалуйста на картинку и проголосуйте. Спасибо!
Результат:
вже голосів:
39 (73.58%)
Пропускаю всех
8 (15.09%)
Пропускаю велосипед
6 (11.32%)
Пропускаю авто
Так точно!• 17 сентября 2022
Велосипед їде по головній дорозі,його однозначно пропускати. Машина синя на другогорядній, як і ваша. Тоді правило ’ поміха справа’.
Пожарник• 17 сентября 2022
Щось задумалась. А чого тільки дві відповіді на самій картинці? По ідеї перший велосипед, потім авто, і вже ви, в останню чергу
Ну ниче се• 17 сентября 2022
велосипедист съезжает с главной дороги, он не по главной едет
но тут вы уступаете всем