Проработник• 17 сентября 2022

Ви вихожуєте норму 10 000 кроків щодня?

Бесстыдница• 17 сентября 2022
Мій максимум за день 30 000, ноги гули добряче, але можливо на все потрібна звичка. Як Ви взагалі після такої ’активності’ ? У мене сидяча робота, влітку завжди старалась 10 000 і більше, зараз з погодою не виходить, сидячка постійна дуже стомлює теж.

Incol• 17 сентября 2022
Ответ дляЄдина Країна
Мабуть, ні. Але почала бігати, то надолужуватиму.
Теж хочу, але трохи остерігаюсь, що потрібно знати як правильно, щоб коліна не ’вбити’ і т.д. Ви самостійно бігаєте, в сенсі вийшла і побігла?
english book• 17 сентября 2022
В робочі дні в середньому 15-18000.Робота така.
А буває за 20 000.
Єдина Країна• 17 сентября 2022
Ответ дляIncol
Я передивилась купу відео про правильну техніку і останнім трапився якийсь тренер, який сказав, що кожна людина сама для себе вибирає, що їй підходить. Бо хтось казав, що треба спочатку приземляти носок, потім пятку, хтось - всю стопу зразу. Взагалі кажуть, що біг досить травматичний. То я купила кросівки бігові з надією, що будуть трохи амортизувати при приземленні.
Вийшла і побігла, так) Сьогодні уже пробігла майже 4,5 км.
Бесстыдница• 17 сентября 2022
Ответ дляЄдина Країна
Ото Ви молодець! Потрібно й собі з теорії почати. Бо розумію, що всі ковідли знову наступають, зал під питанням буде, а на свіжому повітрі саме воно.
Баба на горошине• 17 сентября 2022
10000 это меньше 6 км
Єдина Країна• 17 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Я в залі сама лінива, заняття з тренером влітають в нормальну копійку.
Єдиний мінус бігу - одяг і взуття.
Фиона Шрековна• 17 сентября 2022
Двоє дітей, садік, школа, магазин, робота, площадка ... та я всі 20 тис виходжую, якщо не більше. Але результату тільки від цього 0. А от режим харчування і джиліан майклз по вечорам, там результат зразу проявляється.
Пишу_граммотно!• 17 сентября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Без жирной пищи
Я никаких изменений не жду- давно поняла, что это не та нагрузка, которая может давать какой-то толк в плане здоровья или стройности. Лично я хожу для удовольствия, много, но без напряга.
У меня за 3 мес минус 10 кг.
До войны была сидячая работа дома+рабочее место недалеко от холодильника.

В связи с войной, уехали в Европу, там от безделия ходили днями и на ночь ели легкую еду. Результат налицо.