Айболитная• 18 сентября 2022

Усиновлення

Таю таке питання.
Я офіційно одинока мати, сину вже 11 років, має ІПН.
Наразі ми зі співмешканцем плануємо офіційно взяти шлюб. Дитину він планує усиновити.
Яка буде процедура? Чи можна просто у РАЦСі, на основі його та моєї заяв внести зміни до запису про народження?
І найголовніше що мене турбує, чи можна змінити дитині по батькові, бо зараз він Артемович, а чоловік у мене Павло?
автор Айболитная • 18 сентября 2022
Маю, не таю))

rybka21• 18 сентября 2022
визнання батьківства за спільною заявою в РАЦС.
відповідно, внесення змін в актовий запис та видача повторного свідоцтва з новим прізвищем та по-батькові дитини
Смурфик• 18 сентября 2022
Во время войны , вроде усыновление невозможно
автор Айболитная • 18 сентября 2022
Мене бентежить той факт що в дитини є ІПН, тобто він є у реєстрі, чи не буде із цим складнощів?
автор Айболитная • 18 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
Де ви бачили війну? У нас військовий стан.
rybka21• 18 сентября 2022
Ответ дляАйболитная
що означає ’він є у реєстрі’? ми усі є у цьому реєстрі
автор Айболитная • 18 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Я чогось вирішила що по батькові у ЄДР змінювати не можна, не знаю, може десь чула.

rybka21• 18 сентября 2022
Ответ дляАйболитная
не знаю, чого ви так вирішили
отримаєте нове свідоцтво про присвоєння ІПН, з новими даними дитини
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
Вроде невозможно чужого ребенка, здесь мать есть
rybka21• 18 сентября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
усиновлення заборонено
без винятків
гражданинГрубиян• 18 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
Это же не усыновление, а установление отцовства
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 сентября 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Он же не отец, если я правильно понимаю
гражданинГрубиян• 18 сентября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Он же не отец, если я правильно понимаю
Да, но это процедура установления отцовства.
Усыновление это взять ребенка который сирота
rybka21• 18 сентября 2022
Ответ длягражданинГрубиян
ні, можна всиновити дитину дружини, якщо інший з батьків дав згоду, позбавлений батьківських прав, помер. у судовому порядку.
у випадку автора, коли в дитини немає юридичного батька, можна обійтись визнанням батьківства.
гражданинГрубиян• 18 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Автор в тексте написала,что она официально одинокая мама, значит скорее всего в графе отец стоит прочерк. Им нужно прийти в ЗАГС и подать с новым мужчиной документы о том,что он ’отец’, после чего внесут изменения в свидетельстве о рождение
rybka21• 18 сентября 2022
Ответ длягражданинГрубиян
ви мої відповіді взагалі читали?
marish_vu• 18 сентября 2022
ІПН на протяжении всей жизни не меняется. Например, женщина выходит замуж, меняет фамилию, ей в налоговой выдают новую справку о присвоении ИПН. В этой справке указана новая фамилия, но ИПН будет тот же, что и до замужества. Вашему сыну при смене отчества тоже выдадут новую справку, но сам цифровой номер останется прежним.
Щепотка_совести• 18 сентября 2022
Ответ дляАйболитная
.
Маруська Му• 18 сентября 2022
Угу. Потом через год разведетесь и останетесь даже без мизерного пособия матери-одиночки. А сожитель ваш устроится на неоофициалку и алиментов не увидите. Выйдете замуж снова и снова и будете каждые 2 года менять ребенку отчество. Ведь новый хахаль гораздо важнее психики ребенка.

автор Айболитная • 19 сентября 2022
Ответ дляМаруська Му
Я вас можливо здивую, але жодній працюючій жінці, навіть «мизерное пособие матери-одиночки» не виплачується, то я нічого не втрачу, не хвилюйтесь.
Та й загалом, якась поганенька з вас баба Ванга.