#Пойду_кгадалке• Изменено 18 сентября 2022
Мій чоловік кличе мене Пузата хата
Порадниці, допоможіть для нього підібрати не менш влучне ім´я. Дайте перцю!!!
Котомафия• 18 сентября 2022
А це для вас влучне призвісько? Ви так виглядаєте? Чи ви смачно готуєте?
Божья коровка• 18 сентября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вагітна
Ну говорите ему тогда, что он-олень
Люблю ХОЛОСТЯКА• 18 сентября 2022
Ответ дляИ.О. человека
Ммммм вкусный там гороховый суп и вареники с вишнями 😍😍😍😍
23 лютого ми там їли таку рибу неймовірно смачну, а через 6 годин там їздили вже танки(((
Королева Сарказма• 19 сентября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вагітна
У Франції таких кличуть baleine, тому краще вже рідна пузата хата
13чудоСВЕТА• 19 сентября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
китом, чи що
Шопингмонстр• 19 сентября 2022
Ответ дляБожья коровка
Ну говорите ему тогда, что он-олень
Алень
Мадам Подлинник• 19 сентября 2022
навіть не знаю, я свого зову жирний не знаю навіть за що, а малого товстий (коли був маленький, ми хотіли щоб був кругліший, але він щось тягнувся уверх, то ми казали, що це - цілепокладання таке), хоча він 168 см та 43 кг важить, можна за швабру ховати )
мене усі звуть мама, чоловік теж
Сыро_Ежка• 19 сентября 2022
Ответ дляМадам Подлинник
мене усі звуть мама, чоловік теж
Коли чоловік називає жінку мама - це 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Чёрти Шо• 19 сентября 2022
Та мантульте його кожен ранок портфелем по голові.
Колись у школах це був найкращий спосіб проявити свою любов!)
Або зразу після ’Пузата хата’ - лясь його чимось увєсістим для закрєплєнія матеріалу!)))
Сыро_Ежка• 19 сентября 2022
Ответ дляБрынза
Жарений кабанчик
Курка с майонезом, овочі, салати, сядем біля хати.......
ПолБатона• 19 сентября 2022
Ответ дляРекламама
Бар «Голубая устрица»
Фильм вспомнила

ржу вголос!

ПолБатона• 19 сентября 2022
Ответ дляYulenka4
Так мило))) мой говорил пирожочек 🤭
А мой рыбка гуппи)) гупик)))
Спасу мир• 19 сентября 2022
Пузата хата- в том смысле,что внутри в домике ребёночек.Как по мне моло’ моя пузатая хатыночка’