kolos252• 19 сентября 2022

Наш дебил-виталик родственник блогера Коли из Днепра?

Я подписана на канал блогера Николая из Днепра. Смотрю его постоянно. Увидела видео, где отец Коли приехал в Кривой Рог к своим родственникам и смотрю за столом сидит наш Виталик. Я была в шоке!!!
Asteroidea• 19 сентября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Спасибо за видео, я даже не знала что такие блогеры вообще бывают. Мой алгоритм в ютуб после просмотра наверное решит, что я сошла с ума ) А подписчиков сколько, а распаковка сумок, доставание хлеба из пакета, и комменты просто агонь, так мило )
Я нічого не читала, але сумно, що звичайне чуже життя викликає стільки зацікавленості. Це напевно від того, що в своєму житті все ще сумніше? Чи як?
Бжоли-бандерівці• 19 сентября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Извините, а почему в старосте «подписана», «увидела», Вы сменили пол? Я просто не слежу за всей этой историей, по этому не в курсе
Ну, вообще то у Виталика уже был женский ник, что-то на основе Светы, точно не помню. Так там он, ну, в роли ’ она’ ездил мужа своего в больницу проведывать
волосатое стекло• 19 сентября 2022
Ответ дляAsteroidea
Блогер реально вартий поваги, це ж треба вміти монетизувати свою рутину, поїздку з мамою і провінційні торби квітчасті в блог, то є точно талант. Навіщо дивляться таке люди, навіть не знаю. Ми ж теж щось дивимось, у кожного свої інтереси, русня он на пропагандистів своїх молиться а вони несуть таке що на голову не налазить. А слідкування за чужим життям в тій же інсті -то взагалі багатомільярдний бізнес, когось то все підглядання надихає, мотивує, а когось може розважає, відволікає від свого
КвартираЧья• 19 сентября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Приклад з руснею до чого? Ми ж українці, ми не ті дебіли
Стосовно інтересів згодна. Тому ми і дивемось, що або щось корисне, або приємне і розслабляюче. Але тут в чому сенс? Ні користі, ні чогось цікавого. Сів в машину-приїхав на базар-купив цибулю. Кому це треба і головне навіщо? Як треба жити, щоб цікавитися поїздкою на базар за цибулею?
волосатое стекло• 19 сентября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Я не підписник каналу, глянула оце одне бігло відео і все, тому не знаю, хто їх цільова аудиторія , але вона на каналі є
КвартираЧья• 19 сентября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Я взагалі вперше про нього чую, хоча я з Дніпра.
Реально цікаво хто його цільова група

Автор, розкажіть про себе, хто ви за фахом, скільки вам років, чи є родина, робота і чому ви дивитесь цього блогера?
Цікаво зрозуміти, кому він цікавий, на кого розрахованицей контент
волосатое стекло• 19 сентября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Реально цікаво хто його цільова група

Автор є одним із героїв даного відео, на скільки я зрозуміла )
Из Кукуева я• 19 сентября 2022
накрутка просмотров?
54тысячи? кто эти ’люди’ ? это смотреть??
КвартираЧья• 19 сентября 2022
Ответ дляволосатое стекло

Самореклама?