frumoasa17• 19 сентября 2022

Розсудіть та вправте мозок. Нові стосунки після смерті чоловіка

Закидайте тапками, напишіть багато «приємного», це буде десь корисно і знаю моя проблема дрібниця у порівнянні з тим що зараз. Обережно, буде дуже багато тексту.
Відчуваю себе сук#ю та зрадницею по відношенню до покійного чоловіка. Я напевно повинна думати постійно про нього, плакати, не шукати нікого і нічого. Це є, але вже менше і ще так складається що починаю трохи захоплюватися іншим. Влітку була у Румунії, там зустріла свого хорошого друга дитинства. Ми ніколи не втрачали зв’язок з ним, але інтенсивного спілкування не було, так - як справи, як життя та подібне, один раз приїхав коли у мене була важка травма.
Після літа багато спілкуємося, деякий час я навіть хотіла позбутися його. Так як проявляв багато активності, мені подарунки, я відмовлялась, запрошував навіть на відпочинок. Одного разу промовився що є почуття, я пояснювала, що не можу відповісти йому, що є обставини, але гарно з’їхав потім, що це бокал вина і ми тільки друзі.
Ось 9 днів тому приїхав вже до мене в Україну, післязавтра повертається. Привіз дещо хлопцям, задонатив на армію. Моїй дитині теж, то розвиваючі ігри, книжки, то одяг. Проводив з нами багато часу, десь навіть допоміг один раз, з малою посидів, поки я працювала. Всюди платить, гроші відмовляється брати, навіть залишив n євро, я не помітила, потім повертала. Ось спитала ти дійсно щось відчуваєш. Відповів: що дуже подобаюсь, що хотів б мати стосунки, ідеально було б нас забрати і якщо ситуація погіршиться, то буде наполягати, що якщо захочу, то є де жити або у передмісті Бухареста або у Клуж-Напоці, але погоджується з тим що не хочу нікуди. Пропонує спробувати напочатку щось типу гостьового шлюбу, що буде до нас приізджати, постійно не може через сімейний бізнес, але 10, може 15 днів на місяць, коли як, також і ми до нього. Так і краще до Чернівців нам переїхати, що ніколи ні у чому не будемо потребувати. Я можу подумати і він прийме любий варіанти потім розберемося.
З’явилось декілька запитань. Це божевілля на фоні моєї втрати, стресу, війни, самотності з дитиною та як можу думати, ще навіть року не пройшло з втрати чи це щось інше? Варто взагалі пробувати таке і обирати тихе, спокійне та стабільне життя, допомогу у всьому і дитина тягнеться до нього чи чекати нове кохання, почуття та пристрасть? Це виглядає, як тут люблять говорити - аби «штани» мати у домі?
Ви мудрі, досвідчені тут і можете оцінити ситуацію більш тверезо, ніж я.
я Кукарача• 20 сентября 2022
Автор, я б на Вашому місці ризикнула. Там вже як станеться.
І ще.Вибачаюсь за питання може, некоторектне, а цей чловік знає про Вашу травму, про неможливість стати мамою?
Ще раз вибачте за питання, але тоді в мене відповідь сама по собі будк більше точною

Форточка с диоптриями• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я пройдусь по вам. Не любили вы мужа. Года нет, а уже практически новый мужик. Вдовы годами страдают, плачвт, не находят новых отношений, а тут такое. Я наю мужчину, который так и не женился, вот это верность была, а вы...
Также вам не замуж предлагают, а любовницей. Думайте.
Ви перечитали романів, життя набагато прозаїчне.
А ви свому чоловіку одразу жінкою стали? Не зустрічались, не притирались, а одразу штамп?
КлараЦеткин• 20 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Він помер від ковіду, я вже не раз про це писала. У шлюбі були недовго, трохи менше року(( Я тільки встигла удочерити його доньку(((
Да все у вас нормально с моральными принципами. Вы же не через месяц после похорон замуж собрались.
Сундучок с каникулами• 20 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Моя бабуся покійна після смерті чоловіка так і була одна. А помер він у 52. Прожила ще 30 років. Хоч і були в неї залицяльники, двоє. Один з них помер раніше і за день до смерті бабусі ще й приснився чомусь.
Тільки не ясно, кому від цього краще. І таки 52 не 25 і не 30, і навіть не 40.
Сундучок с каникулами• 20 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ось і я не знаю.
Ви зараз про ’ щолюдискажуть’, але людям плювати на аас, вашу дитину, ваше життя, ваш біль. Вони осудять в бужьякому випадку і ще й в рані поколураються, згадуючи своїх одиноких бабусь.
А ви не про них думайте, а про себе - ви готові 30 проків бути одна?
Так рано потягнулись до іншого, тому що він вам раніще знайомий - немає страху до незнайомця, зато є страх, що сама не впораєтесь, страх, що війна, а тут турбота, піклування, захист.
Нічого поганого ви не робите. І взамуж не поспішайте. Просто дайте собі час на ріщення і не дивіться на людей - люди жорстокі і байдужі до вас. Згадайте теми тут - у багатьох коханці, в тому числі жонаті, брудне минуле- не їм вас засуджувати.
Сундучок с каникулами• 20 сентября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Не знаю, я развелась больше года назад и еще не готова к новым отношениям, но это я...
Вы можете всю жизнь одна прожить и это будет только ваш выбор.
Сундучок с каникулами• 20 сентября 2022
Ответ дляОля_с_киркою
А я знаю мужчин, которые жене говорят люблю и спят с другой...
Или приводят новую когда еще земля над гробом не осела и постель не остыла. На мужиков ровняться, ага...
Вапщета• 20 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Тоже мне....
Конечно же можно уже начинать новые отношения . Это если после 20 прожитых лет ,то 7 месяцев ещё мало чтобы отойти.
Сундучок с каникулами• 20 сентября 2022
Ответ дляОле Лукойе
В мене рік і три 3 дні тому. Навіть заздрю Вам, я ще в депресії... не змогла б так. Та і він таку планку мені зробив, що навряд її хтось с чоловіків подолає. Буду одна далі, вже вирішила. Може якби він був поганим чоловіком мені зараз було б краще, а не хотілося померти
Ви ж не рік разом прожили, так? Встигли пізнати і не раз перевірити себе, свої почуття.

Сундучок с каникулами• 20 сентября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
з корабля - на бал
З чужою своєю дитиною. Та да, пляше до упаду.
Сундучок с каникулами• 20 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
соглашусь с ВАМИ ! не было ЛЮБВИ ! моя мама после смерти отца 6 лет не могла смотреть ни на кого-ей было 29 и женихов хватало достойных....а здесь 7 месяцев??
да здесь просто расстаются люди-дольше не могут смотреть на нового ...
Ваша мама тоже год с мужем прожила? Вы тоже усыновленная? Она была счастлива в одиночестве? Радоваться одиночеству самого родного человека, даже гордиться этим - как- то даже не знаю, то ли глупо, то ли низко. Извращение, одним словом. Автор мужа меньше знала, чем этого мужчину. Куда вы лезете со своим самоваром, как слон в посудную лавку?
Сундучок с каникулами• 20 сентября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
До чого тут ’хранить’? Якщо померла людина дійсно була близькою і було кохання, то тривалий час взагалі ні на кого дивитись не хочется. Бо болить, бо не стало частини тебе. але якщо просто жили разом по інерції, то нічого дивного що чуть не в похорон вже скачуть на/під інших
Скільки ви вже вдова? Просто якщо ви вдова більше року, то так ви праві, бо на власному досвіді. А якщо ні, то ви несете брєд про те, що не розумієте, те, що не пережили. Я не знаю, но осуждаю. Типичная советчица.
Шумелка Мышь• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Значит да, не любила . И что? Ну вот так... в нвнешней ситуации надо думать на перед ..
ТочноБудет• 20 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Мої дві родички втратили чоловіків близько сорока, все життя одні.
Автор, якщо подобається, то спробуйте розвивати стосунки поки так як є, без переїзда. А через пару місяців все стане +- зрозуміло. З вашого опису нормальний чоловік. Ви просто же не пережили втрату, сумуєте, мені так здається.
Значит надо• 20 сентября 2022
Автор, а я скажу другое. На днях посмотрела одну женщину-психолога, она рассказывала, как ее преследовал мужик, котрого она отшила, побыв недолго в отношениях. Он ей жизнь отравлял, добрался до всех ее родственников и знакомых, угрожал всем, на работе на нее катал жалобы, караулил и проч.
Так вот, она описывала, как он уделял внимание ее ребенку, всегда конфетку, поиграться и тд. Как решал все ее проблемы, давал денег, она даже замуж успела за него выйти. Все было очень стремительно. Тоже не настаивал ни на чем, типа весь такой святой. В итоге, в браке стал подавлять, агрессию показывать на нее и сына. Она бежала роняя тапки но спаслась только уехав в другую страну. И даже после этого бывший долго терроризировал ее бывших коллег, знакомых и родственников. Нашел адреса и телефоны.
Так вот, я к тому, что такие больные опекают и выглядят святошами со всех сторон, пока не задурят голову. А она психолог, а не просто женщина - и то попала под фальшивое обаяние. Я бы не торопилась с ним вообще сближаться, подольше на уровне друзей.
И проверить его на эмпатию, например, к животным, к ’подруге, которую избил парень’, в общем понаблюдайте критично, а не ’ выбрать ли мне спокойную жизнь’. Сильно подозрительно он добренький.
Куколка-мяуколка• 20 сентября 2022
Жизнь продолжается, человека не вернуть. Хоронить себя и свою личную жизнь - глупо. Если этот мужчина нравится, конечно стоит попробовать.
Мексиканочка• 20 сентября 2022
Автор, вообще не слушайте чушь про нормы, приличия и ’как ты могла, еще постель не остыла’. Эту жизнь жить вам, а не посторонним теткам , и вы должны делать так, как лучше вам. То, что вы взяли на себя ответственность за фактически чужого маленького ребенка - стоит десятилетий траура и соблюдений мифических норм.
Сплюшка• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вдовы годами страдают? А откуда вы знаете и берётесь судить
Фима Собак• 20 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Він теж був хорошим чоловіком, не те що побігла за будь-кого, хто запропонував. У нас була пристрасть. Я теж мала від нього турботу та ласку.
Автор, пробуйте, не понравится, разойдетесь. Мне только не нравится, что он вам не брак предлагает, а черте что или я вас не так поняла?

Этожзвяздаяегообожаю• 20 сентября 2022
Не мучте себе
Вам і так дісталося від життя надто багато випробовувань
Спробуйте побути разом і почуватися щасливою
Ви на це заслуговуєте ❤️
І ще, просто факт
Що швидше вступають в нові стосунки після втрати ті, хто був щасливим у попередньому шлюбі.
Латвийские_Номера• 20 сентября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Кем установленные?
Жизнью, обществом, традициями. Не я же это придумала.
Латвийские_Номера• 20 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Я про это же. Ничего не было там паз так быстро новый появился.
Латвийские_Номера• 20 сентября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Почти сразу же. Мы с мужем поженились вскоре после наших 18 лет, до этого пару месяцев всего. Вот 13 лет вместе.
Латвийские_Номера• 20 сентября 2022
Ответ дляШумелка Мышь
Мне то ничего, это не моя жизнь но ценность брака падает как-то. Выходят не по любви, ради денег или чего там либо. Потом когда не стает так бегом на следущего прыгают, фу.
Я молчу уже про то, что она хочет связаться с иностранцем. Лечь под него, когда наши украинские мужчины гибнут на войне🤷‍♀️
С перепою• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
ага. а я знаю 10, которые даже ждать не стали. При еще живой жене, но больной, налево побежали.
С перепою• 20 сентября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Кем установленные?
очевидно теми, кто либо никогда этот траур не переживал, либо так и не смог всю жизнь оправиться.
Бачу_майбутнє• 20 сентября 2022
Автор, а для чого Вам поради чужих,незнайомих Вам людей? Живіть так,як вважаєте за потрібне. Співчуваю Вашій утраті
Нагайна• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
А что,вы не знали,что в Индии жены сжигали себя на костре,чтобы не радоваться жизни ,когда муж умер?Автор,живите,пока жива.живым живое,мертвым—мертвое.Вас Бог для жизни создал и ребёнка вашего.А второй раз замуж не идут,когда нет альтернативы.
Форточка с диоптриями• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
А бувають і інші сценарії. Де люди спочатку живуть разом певний час, а потім одружуються і живуть багато років.
Белоснежко• 20 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
У мене немає сина. Тільки моя удочерена донька.
Но у нее есть бабушки и дедушки как по маме, так и по папе. Они не интересуются девочкой? А по теме, я вообще не понимаю, зачем вы советуетесь. Вам так важно ’що люди скажуть’? Делайте так, как сами внутренне чувствуете. Если не готовы пока к отношением, подождите. Если готовы, начинайте. Но это должно быть именно ваше решение, а не мнение родственников, соседей и бабушек возле подъезда