Закидайте тапками, напишіть багато «приємного», це буде десь корисно і знаю моя проблема дрібниця у порівнянні з тим що зараз. Обережно, буде дуже багато тексту.
Відчуваю себе сук#ю та зрадницею по відношенню до покійного чоловіка. Я напевно повинна думати постійно про нього, плакати, не шукати нікого і нічого. Це є, але вже менше і ще так складається що починаю трохи захоплюватися іншим. Влітку була у Румунії, там зустріла свого хорошого друга дитинства. Ми ніколи не втрачали зв’язок з ним, але інтенсивного спілкування не було, так - як справи, як життя та подібне, один раз приїхав коли у мене була важка травма.
Після літа багато спілкуємося, деякий час я навіть хотіла позбутися його. Так як проявляв багато активності, мені подарунки, я відмовлялась, запрошував навіть на відпочинок. Одного разу промовився що є почуття, я пояснювала, що не можу відповісти йому, що є обставини, але гарно з’їхав потім, що це бокал вина і ми тільки друзі.
Ось 9 днів тому приїхав вже до мене в Україну, післязавтра повертається. Привіз дещо хлопцям, задонатив на армію. Моїй дитині теж, то розвиваючі ігри, книжки, то одяг. Проводив з нами багато часу, десь навіть допоміг один раз, з малою посидів, поки я працювала. Всюди платить, гроші відмовляється брати, навіть залишив n євро, я не помітила, потім повертала. Ось спитала ти дійсно щось відчуваєш. Відповів: що дуже подобаюсь, що хотів б мати стосунки, ідеально було б нас забрати і якщо ситуація погіршиться, то буде наполягати, що якщо захочу, то є де жити або у передмісті Бухареста або у Клуж-Напоці, але погоджується з тим що не хочу нікуди. Пропонує спробувати напочатку щось типу гостьового шлюбу, що буде до нас приізджати, постійно не може через сімейний бізнес, але 10, може 15 днів на місяць, коли як, також і ми до нього. Так і краще до Чернівців нам переїхати, що ніколи ні у чому не будемо потребувати. Я можу подумати і він прийме любий варіанти потім розберемося.
З’явилось декілька запитань. Це божевілля на фоні моєї втрати, стресу, війни, самотності з дитиною та як можу думати, ще навіть року не пройшло з втрати чи це щось інше? Варто взагалі пробувати таке і обирати тихе, спокійне та стабільне життя, допомогу у всьому і дитина тягнеться до нього чи чекати нове кохання, почуття та пристрасть? Це виглядає, як тут люблять говорити - аби «штани» мати у домі?
Ви мудрі, досвідчені тут і можете оцінити ситуацію більш тверезо, ніж я.
Меряю от единицы• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я пройдусь по вам. Не любили вы мужа. Года нет, а уже практически новый мужик. Вдовы годами страдают, плачвт, не находят новых отношений, а тут такое. Я наю мужчину, который так и не женился, вот это верность была, а вы...
Также вам не замуж предлагают, а любовницей. Думайте.
Страдалиця,вам подобається страждати то так і робіть. А у дівчини так життя складається, що тут такого?
МУСЯкомарова• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Глупости! С февраля этого года я мысленно попрощалась со всеми своими родными: детьми, мужем, сестрой, племянниками. И детям сказала, случись что со мной - никаких гореваний, действовать по обстоятельствам.
Так что желание быть с ребенком под защитой порядочного мужчины и хорошего человека в такое сумрачное время - это естественно.
МУСЯкомарова• 20 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Моя бабуся покійна після смерті чоловіка так і була одна. А помер він у 52. Прожила ще 30 років. Хоч і були в неї залицяльники, двоє. Один з них помер раніше і за день до смерті бабусі ще й приснився чомусь.
И вы бы так хотели? Странное восхищение, но каждому своё.
У кого такое было• 20 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
7 місяців тому(
Я много чего могу понять, но 7 месяцев как муж умер и Вам хватило ума притащить мужика домой и везде его светить. Вы совсем мужа не уважали, не любили и так видно, но блин у детей отец погиб, а мама любовников таскает
Кумушка• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Не совсем удачный пример привела про мужчину. Признаю. Быть одним до конца не вариант но не знаю. В моих примерах из жизни такого стремительного я не наблюдала.
Автор була заміжня пів року. Це теж має значення. Взагалі, я проти осудження, тому що ніхто не знає як в нашому житті складеться. Ніколи не зарікайся - це працює...
Бавовна• 20 сентября 2022
Автор, ми живемо в час коли треба брати від життя що хочеться, жити тут і зараз. Яка вам в біса різниця хто що подумає. Він вам подобається, то пробуйте романтичні відносини. Бути щасливою набагато краще, ніж страждати.
А чоловіку вашому уже все одно, страждань він би вам не бажав точно.
Санька-4b93• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Есть нормы траура.
А в Индии в самых отсталых деревнях до сих пор есть норма Сати, это когда жену сжигают вместе с умершим мужем. Точнее, шоб уж совсем ’по нормам’ она сама должна взойти на погребальный костер, тогда точно все нормы, мать их, будут соблюдены.
Как можно о нормах рассуждать, если речь о человеческой жизни идёт??
Автор, пробуйте, живите сегодня тем более если дети не против, это абсолютно не значит что вы с ним поженитесь и проведёте остаток жизни.
Кумушка• 20 сентября 2022
Ответ длябибизяна
Автор, доля вам дає шанс стати щасливою та мати підтримку. Може то ваш чоловік з неба про вас піклується.
Яка різниця хто і що про вас подумає чи скаже?
Їм на вас пофігу насправді… багато з тих хто вас тут засужує, зі своїм життям собі ради дати не можуть, а вас повчають як переживати смерть чоловіка.
Я так зрозуміла, що вас бентежить більше думка оточуючих і що мало часу пройшло.
100%. Плюсую до кожного слова.
Кумушка• 20 сентября 2022
Ответ дляВся в кредитах
У вас не було з чоловіком кохання
От і все
А ви спеціаліст в цих питаннях чи провидиця?
Блинчик Мой• 20 сентября 2022
сколько тут бреда написано, я в шоке. я вдова. я любила мужа и мне всё ещё больно. отношений не хочу, в принципе браков наелась, но я свободна. мой брак закончился с его смертью. если что я ему и должна,помимо воспитания общего ребёнка, но сейчас не об этом, так это быть счастливой и радоваться жизни, как он и хотел.
Мексиканочка• 20 сентября 2022
Ответ дляУ кого такое было
Больше трагизьму, маловато.
Кумушка• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Мне то ничего, это не моя жизнь но ценность брака падает как-то. Выходят не по любви, ради денег или чего там либо. Потом когда не стает так бегом на следущего прыгают, фу.
Я молчу уже про то, что она хочет связаться с иностранцем. Лечь под него, когда наши украинские мужчины гибнут на войне🤷♀️
Ви взагалі при розумі? Як така дурня може бути у здорової людини в голові?
Ответ дляБанка с бутылками
оце ви вляпались...
Чому вляпилась? Це моє рішення. Я сама бажала цього.
Ответ дляУ кого такое было
Ця людина не мій коханець, він був тільки один раз у мене вдома і це не дім чоловіка, а особисто мій.
Вся в кредитах• 20 сентября 2022
Ответ дляКумушка
А я щось таємне написала
Шлюб це не завжди кохання
БезВзяток• 20 сентября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Сами задали вопрос и тут же на него ответили? Странный вывод.
Санта Барбара• 20 сентября 2022
Дуже складно знайти людину якій довіряєш, а ви давно знайомі, ви знаєте його в різних ситуаціях. Хороший варіант.
У кого такое было• 20 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
А зачем Вы вообще его притащили в дом, где живут дети. Зачем впускать в свою жизнь мужчину, который изначально Вам ясно дал понять, что у Вас только секс и ничего более. Встречайтесь имейте отношения - домой нафиг тащить то? Или Вы думаете детям надо знать всех ваших ’друзей’?
Карта мордвы• 20 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
соглашусь с ВАМИ ! не было ЛЮБВИ ! моя мама после смерти отца 6 лет не могла смотреть ни на кого-ей было 29 и женихов хватало достойных....а здесь 7 месяцев??
да здесь просто расстаются люди-дольше не могут смотреть на нового ...
То й що, ну не кохала,
Карта мордвы• 20 сентября 2022
Автор, пробуйте, поки що гості, а там як вийде. Може там щось дурне , то швидше все розставить по своїх місцях
В 29 років - це ціле життя попереду. У вас донька, якій потрібна щаслива мама. Робіть, як вважаєте за потрібне. З цим жити вам, а не оточуючим. Ви втратили коханого, це вже сталося, а тепер можете втратити потенційного коханого. Якщо від нього спокій, впевненість, підтримка - чому не спробувати? Залишитись самотньою завжди встигнете. Не відвертайтесь від людини, яка розкрила себе для вас.
Ответ дляЛатвийские_Номера
Думка бабок з лавки
Ответ дляБавовна
Ответ дляЛатвийские_Номера
Який маргарин в голові. А про голодуючих дітей Африки чого забули?
Играю_на_кларнете• 20 сентября 2022
пока все норм по вашему рассказу, я только единственное хочу уточнить у вас симпатии нет к нему или есть? если есть пробуйте пока гостевой брак, не прокатит все при своих. Насчет потери мужа, жизнь одна не на следующий же день после смерти
Красавица писяная• 20 сентября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вы снимайте уже своё белое пальто.
Что значит годами?
Жизнь одна, неизвестно сколько отмерено той жизни, молодости.
Для чего страдать и главное зачем?
Пусть автор свою жизнь живёт, а не чужую.
Что значит годами?
Для чего страдать и главное зачем?
Красавица писяная• 20 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Як людина так, як чоловік не знаю, але мені приємна турбота, піклування. Поруч з ним я трохи забуваю про все, таке і літом було.
Автор, живіть своє життя, насолоджуйтесь. Вам потрібна підтримка. Не слухайте тут нікого.
Ответ дляУ кого такое было
О, Боже мій. Погралися з дитиною час-півтори у мене, прям залишала на ніч та займалися сексом поряд з дитиною
Ответ дляИринаКа
Дякую за теплі слова🙏