Доброго ранку! Бюджетники, хтось аванс за вересень вже отрима? Що говорять тим, кому затримують?
Працюю викладачем в коледжі в Києві. Останній раз були якісь виплати ( не все) 19 серпня. Вже пішов другий мцсяць, ніяких грошей немає, навіть не обіцяють. Говорять, що надійшло негласне розпорядження бюджетникам поки притримати гроші.
Всі пари проводжу в Зумі, до кожного заняття готую презентацію, щоб гарно та доступно сприймався матеріал. Тепер думає — навіщо це все мені. Як платять, так і працювати буду.
Спочатку зарплату урізали на 40%. Думала, що все одно буду працювати, чомусь дітей навчати, це і буде моїм внеском в країну. Хабарів ніколи не брала, навіть листочка паперу не взяла. І починати не буду.
Звільнитись — не варіант. В цьому році іду на підвищення категорії, вже й відкрите заняття повела та документи подала. Треба якось перетерпіти, пережити цей рік. Але як?
Чула, що в школі частину авансу виплатили.
Результат:
вже голосів:
14 (32.56%)
Бюджетник. Затримують виплати.
10 (23.26%)
Вчитель в школі.Щось виплатили
9 (20.93%)
Бюджетник. Отримав всі гроші
7 (16.28%)
Бюджетник. Отримав частину.
3 (6.98%)
Вчитель в школі.Нічого не дали
Мурзилка• 20 сентября 2022
Я бухгалтер в коледжі. За серпень притримали зарплату. десь 5 вересня отримали, аванс вчасно отримали. Урізали - так.
Я такая боевая• 20 сентября 2022
не было еще аванса.КПИ
и в августе накануне дня незалежности начислили аванс, а з/п задержали
КаРаКаТиЦа• 20 сентября 2022
Кривий Ріг,чоловік працює КП» Міський тролейбус», зп за серпень ще не отримав,до цього все вчасно було..
Однозначно• 20 сентября 2022
Київ. Аванс дали у п’ятницю в повному обсязі з поверненням того, що з травня урізали. Позашкільний заклад
КараПузовна• 20 сентября 2022
Ответ дляVodoleya
Де логіка?
Будут нажимать куда попало небюджетники, чтоб увидеть результат
Каменная Фрося• 20 сентября 2022
Ответ дляHelenny
Дякую за відповідь.
У нас медичний коледж і ми відносимось до МОЗ. Може це і є причиною затримки.
Так, причина в цьому.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 сентября 2022
Бюджет,але не навчальні заклади. Зарплату за серпень отримали 12 вересня. Аванса ще нема
Благоуханочка• 20 сентября 2022
Я бухгалтер у бюджеті (нараховуємо школам і садочкам зарплату). Дніпро. Виплачують вчасно.
Жерица ночи• 20 сентября 2022
Нам вообще авансы не дают. Деньги раз в месяц приходят, так как основная часть сотрудников с 24.02 на простое. Тем кого вывели на работу платят минималку, говорят нет денег на надбавки. В тарифные отпуска тоже никого не отпустили. Нет денег на отпускные.
Не знаю как так можно, наверное считается что война все спишет.
ЛюблюДевчонок• 20 сентября 2022
Ответ дляVodoleya
Вчитель в школі, оторимала нормальний аванс.
Вам урізали з.плату? бо деякі вчителі кажуть що зняли, доплату за класне керівництво, престижність, а деяким ні, залишили
Я такая боевая• 20 сентября 2022
Ответ дляЖерица ночи
зато на одного военнопленного тратится больше чем на пенсию наших стариков, еще новости, зеки из вагнера массово сдаются...офигеть у нас перспектива, скоро будем сами недоедать, зато зеков российских кормить..страна чудес
Та никада в жизни• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
не было еще аванса.КПИ
Аналогично КПИ. У нас ещё и экономят деньги, перевели очень многих на неполную ставку (
Мульйонерша• 20 сентября 2022
Ответ дляHelenny
А Вам не говорили, які прогнози? Хоч приблизно, скільки чекати? Бо у нас ніхто нічого не знає.
Казали, на днях дадуть.суми
Я такая боевая• 21 сентября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Я бюджетник,еще за август зарплату не получила
какой город?