Доброго ранку! Бюджетники, хтось аванс за вересень вже отрима? Що говорять тим, кому затримують?
Працюю викладачем в коледжі в Києві. Останній раз були якісь виплати ( не все) 19 серпня. Вже пішов другий мцсяць, ніяких грошей немає, навіть не обіцяють. Говорять, що надійшло негласне розпорядження бюджетникам поки притримати гроші.
Всі пари проводжу в Зумі, до кожного заняття готую презентацію, щоб гарно та доступно сприймався матеріал. Тепер думає — навіщо це все мені. Як платять, так і працювати буду.
Спочатку зарплату урізали на 40%. Думала, що все одно буду працювати, чомусь дітей навчати, це і буде моїм внеском в країну. Хабарів ніколи не брала, навіть листочка паперу не взяла. І починати не буду.
Звільнитись — не варіант. В цьому році іду на підвищення категорії, вже й відкрите заняття повела та документи подала. Треба якось перетерпіти, пережити цей рік. Але як?
Чула, що в школі частину авансу виплатили.
Результат:
вже голосів:
14 (32.56%)
Бюджетник. Затримують виплати.
10 (23.26%)
Вчитель в школі.Щось виплатили
9 (20.93%)
Бюджетник. Отримав всі гроші
7 (16.28%)
Бюджетник. Отримав частину.
3 (6.98%)
Вчитель в школі.Нічого не дали