Сама не знаю• 20 сентября 2022
Задача 7 клас. Поможіть
Протягом 14 днів Микола відпочивав у бабусі. яку частину 56-денної відпустки він провів у бабусі?
Помогалочка• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Ой, давайте не будем) вы можете сочинить поэму в стихах? А мне вот запросто. Торт нарезать умеют, но к задачам для 7 класса, а особенно к их оформлению на письме, мое умение пользоваться ножом до одного места
Сочините четверостишие по условию старпоста?
Я не в теме• 20 сентября 2022
Ответ дляПомогалочка
Это поможет автору поста решить задачу?))
Помогалочка• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Нет.
Просто хотелось прочитать вариант человека, у которого запросто - у меня почти готов мой вариант.
Помогалочка• 20 сентября 2022
Наразі 14 діб відпочив
Микола в селі у бабусі
А 56 загалом було днів
То й скільки він вигуляв, друзі?
Микола в селі у бабусі
А 56 загалом було днів
То й скільки він вигуляв, друзі?
Плакат с автографом зимы• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Це трандець :(
Скажіть, навіщо тоді взагалі середня освіта, і ще й вища слідом?
Вища освіта точно не потрібна всім, а от емпатія і соціальні навички - всім.
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Арифметика - це не соціальні навички? Здачу в магазині треба навчитися рахувати чи ні?
Мама розрізала торт на 8 кусків, в сім´ї 4-ро чоловік, по скільки кусків може взяти кожний член родини?
Ответ дляБорисфенка
Агресія і бажання принизити іншу людину - антисоціальна навичка.
irisha.rom• 20 сентября 2022
Ответ дляПомогалочка
А просто 14:56 нельзя?
Можна, але діти в 7 класі так не вирішують, треба скласти пропорцію, їм потрібно не просто відповідь, а сам розв´язок
irisha.rom• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Це задача для третього класу.
Чому її вирішують в 7-му - окреме питання.
Чому її не може вирішити дитина в 7-му класі, мама, що закінчила школу, і половина советчиць -мабуть, нема й сенсу питати.
Печаль моя безмежна.
В третьому класі діти такого не учать, у мене син в 4 нуш і такого не вчили. А от старша в 7, то це повторення 6 класу
Борисфенка• 20 сентября 2022
Ответ дляirisha.rom
Вчать, звичайне скорочення дробів.
Але може бути і інша тема, про пропорції, у авторки вже питала, у відповідь тиша.
irisha.rom• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Вчать, звичайне скорочення дробів.
Це тема пропорції. Можливо у вас дитина в інтелекті, а нуш в 3 класі такого не учать
буреЛОМКА• 20 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Це трандець :(
Ну як навіщо, щоб обсірати тих, хто не вміє чи забув.
В мене якщо що, вища матиматична освіта, я тут кожну другу як мінімум можу обісрати, тільки не розумію навіщо це робити.