Я не в теме• 20 сентября 2022
Впо гуманитарка
В Полтаве все ВПО должны получить такую гуманитарку, от мера города.
Боюсь признаться• 20 сентября 2022
в Сумах теж дають таку. Але від фонду( не мера) і пенсіонерам від 60 , і сім’ям з дітьми, і пільговим категоріям.
Я не в теме
• 20 сентября 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Чому повинні?
Чому від мера? Він за власні кошти її закупив?
Тому що ВПО і людям потрібна допомога. Говорили що від мера
Уси Пуси• 20 сентября 2022
Девочки ,горишни плавни что то положено ВПО? Мои родные в деревне за 12 км говорят ничего нет , только в плавни нужно ехать,может кто-то от туда есть,как с гуманитаркой у вас? За 4 месяца 0 гуманитарной помощи
Вареный лук• 20 сентября 2022
Дякуємо звичайно, але нащов одному пакунку скільки всього однаково. нащо10кг макароніві10 кг муки?
графиняВишенка• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Навчіться висловлюватися.
Мають можливість … замість повинні
І не переказуйте пліток, бо навіть на фото видно, що то гуманітарна допомога з Польщі. Ну який мер?
Мають можливість … замість повинні
Я не в теме
• 20 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
То не мука, а рис 7.5 кг в мешку. Так сложили коробку.
Аноним Секретарь• 20 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
Это рис 7,5 кг.
Лама_мама• 20 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
А де ви бачите там 10 кг муки? Я бачу 7,5 кг рису і макаронів, консерви і олія
Рассказница• 20 сентября 2022
Не всем ВПО дают. Только тем у кого справка после 24.02.2022.
Мы тут с 2018 и нам ничего.
графиняВишенка• 20 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
То не борошно, то рис 7,5 кг
Тому, хто дійсно потребує, то не багато
Вареный лук• 20 сентября 2022
Мені подобається допомога на зу
Вона за вагою менша, але продумана
1 б олії, 1 кгцукру, 1 кг муки,1 кг рису чи гречки,по 0,5 кг булгур чи кускус,
банка рибноїконсерви,банка мясної, банка згущеного молока , томат, чай.
Вона за вагою менша, але продумана
Я не в теме
• 20 сентября 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Навчіться висловлюватися.
Мають можливість … замість повинні
З якої Польші, яка різниця звідки вона приїхала , якщо дзвонили від мера і запрошували прийти отримати дану допомогу. Плітки то у вас.
графиняВишенка• 20 сентября 2022
Ответ дляРассказница
Мы тут с 2018 и нам ничего.
То ви мабуть за 4 роки вже не ВПО, а мали житло та роботу до початку війни. Якщо так рахувати, то пів-Київа ВПО
Я не в теме
• 20 сентября 2022
Ответ дляАпофиозная
А що то в металевих банках?
На вкус как вареная колбаса ,только в банке .
Фантазерша• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
эту помощь выделяет оон, а распрделяют ее и по церквям и через мера, просто чтоб больще точек выдачи было. прикольно что мер такой классный, типа приходите от меня помощь получите))))
Дама_с_коготками• 20 сентября 2022
aleksey.bo• 20 сентября 2022
Ответ дляУси Пуси
Подружка вчора вперше отримала, місяць вже там. Казвла, що зателефонуали і самі привезли додому.
КтоЕслиНеЯ• 20 сентября 2022
Это после скандалов с гуманитаркой решили людям макаронами рты позатыкать.
Судя по фото там все не украинское. А столько импортной гуманитарки шло, что это так, переборки. Я понимаю, что люди и этому рады, но больше чем уверена, что должно быть больше и разнообразнее.
Вареный лук• 20 сентября 2022
Ответ дляЛама_мама
Зрозуміла, в мене таку допомогу отримали ВПО з луганської області. Вони поштою отимали, і трохи в шоці були.
Нащо так багато однакового.
Сиділи вигадували страви з рису та макарон ( вони спагетті отримали)
Маст хев суші з відвареними макаронами
Нащо так багато однакового.
Маст хев суші з відвареними макаронами
Вареный лук• 20 сентября 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Так, після скандалу ми за 2 неділі отримали аж 2 допомоги
одну від місцевої ради, другу з обласної ради мого рідного міста, що зараз окуповане
Я не в теме
• 20 сентября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Батьки в Миколаєві.Не ВПО,просто пвнсіонери.Такі пайкі на тому тижні дали.
Тоже отлично
Ждун с Нибиру• 20 сентября 2022
Ответ дляграфиняВишенка
так у киевлян есть куда вернуться.
те, кто выехал после 2014, далеко не все жилье смогли купить.
тут вот плачут люди, которые полгода скитаются. но они могли копить до этого при желании. а те, кто снимал много лет квартиры, копить имели меньше возможностей - выживали да и всё.
Рассказница• 20 сентября 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Роботу, так маємо, про житло Ви загнули, винаймаємо квартиру (ціну з лютого вже 2 рази піднімали). В дитини тяжка інвалідність. Не переймайтеся так, ми не розбагатіли тут.
Бжоли-бандерівці• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
После нашего кипиша в Запорожье, все остальные начали наверное быстренько распихивать гуманитарку