Вапщета• 20 сентября 2022

Перевод денег из Украины в ЕС

Подскажите, пожалуйста, кто точно знает… Может кто-то банковский работник. Какую суммы гражданин Украины может переводить в месяц через платёжные системы (например Wester union) иностранцу на евро счёт? Из того, что нашла это до 100 000 грн в месяц (эквивалент)? Так ли это?
автор Вапщета • 20 сентября 2022
Гражданину Украины в Приватбанке сказали, что до 30 тысяч в месяц. Но вижу информацию, что регулятор (НБУ) установил 100 тысяч. Как на самом деле? Помогите выяснить.🙏

bagira25• 20 сентября 2022
Вестерн Юніон - це миттєвий переказ, такі перекази заборонені під час війни. Переказ на рахунок - Swift, дозволені лише на навчання чи лікування ( 2 тижні тому не можна було відправити, хіба, щось змінилось). Те, що Вам сказали це переказ з картки на картку, але не через всі банки можна відправити, і по групам дійсно пишуть про обмеження в 30 000, або 15 000 ліміт на місяць
Госпожа_тамагочи• 20 сентября 2022
Ответ дляbagira25
Ви не знаєте, чи можливий перевод вестерн юніон з Германії в Україну зараз?
автор Вапщета • 20 сентября 2022
Ответ дляbagira25
С сайта Приватбанка:
bagira25• 20 сентября 2022
В Україну можна, навіть був період, що безкоштовно, не знаю як зараз. Головне, щоб Вам валюту отримання переказу ставили Дол чи євро (дол вигіднішим курс), а потім лише шукати банк, де віддадуть у валюті, бо в обмінниках дорожче, ніж в банку здати
bagira25• 20 сентября 2022
Ответ дляВапщета
С сайта Приватбанка:
То треба в Приват Банку питати, підтвердите, що то Ваш родич і переказуйте, знайомі на свої рахунки переводять, то 30 000 пускає лише
автор Вапщета • 20 сентября 2022
Ответ дляbagira25
У человека доллары на руках, но есть и гривневая карта. Как лучше и главное сколько можно перевести иностранцу на евро счёт?

автор Вапщета • 20 сентября 2022
Ответ дляbagira25
Дякую. Копия свидетельства о браке банку подойдёт?
bagira25• 20 сентября 2022
Ответ дляВапщета
По лімітах і комісіях не знаю - це ліміти іншої держави і комісія банку
bagira25• 20 сентября 2022
Ответ дляВапщета
Так, має підійти, можуть попросити завірити в заксі, Ви краще на гарячу лінію любого банку зателефонуйте, вони зазвичай цілодобові і Вам все підскажуть