любименькая• Изменено 21 сентября 2022
Обсыпало прыщами
Всем привет! Есть какое-то экстренное средство от поящей чтобы они прошли? Умываюсь умывалкой от акне сделала маску из грязи мертвого моря. Особо не знаю что ещё делать
Одно высыпание выглядит вообще ужасно, там как будто бы ранка с кожей которая отшелушивается, но типа заживает
Пожалуйста у кого-то есть какие-то способы борьбы с таким напишите плиз
любименькая
• 21 сентября 2022
Вот кроме высыпаний точечных сама кожа хорошая
К дерматологу/косметологу пока не могу пойти
Я не тону• 21 сентября 2022
Быстро прям они вряд ли денутся куда-то, особенно тот, где ранка уже образовалась и не надо там ничего уже трогать. Вообще: салицилка, или дуак, или Дерива С гель.
любименькая
• 21 сентября 2022
Ответ дляЯ не тону
Гель наносит точечно?
Инста_Богиня• 21 сентября 2022
Акне - хронічне захворювання і лікується під наглядом дерматолога. Краще не експериментуйте з гряззю та глиною, в крайньому разі використовуйте засоби, які реально допомагають боротися із висипаннями. Колись була крутезна маска хлорофіл-каротинова, якщо вдасться знайти маску із хлорофіл-каротинова комплексом, то беріть, не пожалкуєте. Ще можна алое гель, найкращий - від Анни Лотан. А так - зверніться до дерматолога, 95% масмаркетової косметики від акне провокує ще більше висипань. І ніяких антибіотиків місцевої дії! Можна використовувати засоби на основі бензоїл пероксиду, вони не викликають звикання, але знову ж таки, там різні дозування є, і адекватну схему лікування має призначити дерматолог.
Инста_Богиня• 21 сентября 2022
І щодо гелю Дерива С - там в складі адапален (дійсно дієвий препарат, але повинен призначатися дерматологом) і антибіотик кліндоміцин. Адапален є ретиноїдом третього покоління, використовувати з обережністю, виключно на ніч і з великими інтервалами, поступово зменшуючи їх. Вдень - хороший сонцезахист, інакше пігментація гарантована.
Я инженер, меряю от 1• 21 сентября 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Он на все лицо или точечно используется?