Где тут 0?• 21 сентября 2022
Поміняти золоті прикраси де?
Дівчата, почитала тему нижче та згадала, що є такий гарнітур. Не ношу давно, не сучачно виглядають. Підкажіть, де зараз можливо зробити обмін на щось інше з доплатою ? Як вигідно? Здати може в ломбард чи ломом?
Дюйм оф о4ка• 21 сентября 2022
В любом случае, дорого не будет. Они каменюки не считают( вычитают из общего веса. Ну, так я помню.
Я в ломбард сдавала.
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Міняла недавно, краще ломом. У будь-якому ТЦ, де є ювелірка, є й обмін. Я в Лавині обміняла в Укрзолото
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я в ломбард сдавала.
В ломбарді якщо здавати за гроші, без права викупу - виходять копійки. За ці гроші не вийде нової прикраси. Обміняти вигідніше
Где тут 0?
• 21 сентября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я в ломбард сдавала.
Так. Якось спроба була в мене обміняти. Так сказали, що спочатку всі камені витягнуть, зважать без них, потім тільки зможу щось вибрати.
Я подумала, що якщо не виберу нічого, то одержу зіпсоване своє все тільки
Дюйм оф о4ка• 21 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну может быть. Но все равно масса нюансов.
Мне в ломбарде проще было -я ничего менять не хотела, просто сдать и деньги получить.
Где тут 0?
• 21 сентября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Раніше на м.Голосіївська був прийом КЮЗ
В кюз завжди дизайн а-ля срср
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ніяких нюансів. Зараз навіть доплат за роботу нема, як колись
Проня_Прокоповна• 21 сентября 2022
Там де обмiн вироби зовсiм не сподобались,тоже такого плану як у Вас,я здавала у ломбард,потiм докладала i купляла якi подобаються
Морковна• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Любой отдел ювелирки в любом тц делает обмен. Сначала выберите изделие, а потом пусть камни вытаскивают и взвешивают
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Будь-яку річ з вітрини можна обміняти. Зараз багато нормальних виробів. Я міняла старий хлам на біле золото
Где тут 0?
• 21 сентября 2022
Дівчата, а продати їх не варіант без бірок? На олх, мабуть, ніхто не ризикне.
Морковна• 21 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Как это нет?)
Есть конечно)
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Ответ дляМорковна
Как это нет?)
Есть конечно)
Наприклад? Ну от я міняла два тижні тому. Вибрала те, що я хочу. Потім зважила своє старе і обміняла.
Проня_Прокоповна• 21 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не скрiзь є обмiн,в там де є ,мiняти шило на мило...
Морковна• 21 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Значит вы за работу золотом заплатили.
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Ответ дляМорковна
Значит вы за работу золотом заплатили.
Ні, нема зараз доплати за роботу там, де я міняла. Раніше було таке точно. Зараз саме в Укрзолоті нема. Грам на грам
Проня_Прокоповна• 21 сентября 2022
Автор,моя Вам порада,Ви походiть подивiться те ,що подобається ,не ведiться на обмiн,вiзьмiть те,що до душi,якщо обмiну там не буде-ломбард +доплата
Где тут 0?
• 21 сентября 2022
Морковна• 21 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Как вы себе это представляете? Фабрика работает бесплатно?
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Мені чесно дивно це чути ) Бо я пишу по свіжих слідах.
Где тут 0?
• 21 сентября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ломбард , це чекати поки продадуть? Ніколи не мала з ними справу. І для мене, ломбард це скопище крадених речей
Тётя Хрюша• 21 сентября 2022
Зараз міняти не вигідно зовсім в золотому віці наприклад у вас купують золото за 1000 грн грам здається. І на ці гроші ви обираєте собі шось, а ціни на нове там просто жесть.
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Ответ дляМорковна
Ви можете самі поцікавитися просто, щоб не писати голослівно
Тётя Хрюша• 21 сентября 2022
Ми рахували так, здаєш 10 грамів цепочку і на ці гроші можеш купити шось 5-ти грамові. Тупо розвод
Где тут 0?
• 21 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ви в Укрзотолото міняли грам на грам? Підійду до них. Придивлюся. Я ще й не знаю, що хочу. Але це все лежить роками, а може б носила актуальне
СирОжино пирОжино• 21 сентября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
В Укрзолоті 1300 за грам, в трй час як ломбард за 500 бере
Морковна• 21 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я недавно меняла изделие старое на новое. Естественно с доплатой за работу. Но если у вас золота больше, чем в выбранном изделии - то его могут принять в счет оплаты работы.