Где тут 0?• 21 сентября 2022

Поміняти золоті прикраси де?

Дівчата, почитала тему нижче та згадала, що є такий гарнітур. Не ношу давно, не сучачно виглядають. Підкажіть, де зараз можливо зробити обмін на щось інше з доплатою ? Як вигідно? Здати може в ломбард чи ломом?
Хлопаю ресницами• 21 сентября 2022
Раніше були виставки на обмін, якраз в цей час у вересні
Я цілий рік чекала, щоб там щось обміняти

автор Где тут 0? • 21 сентября 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
Так, на Нивках , я також ходила туди . Пам´ятаю, було 2 різні умови у продавців. А які, не можу згадати. Точно грам на грам + робота. А інший, це, здається, вони приймають моє золото по своїй ціні, а ти на ці кошти купляєш щось у них. Який вигідніше?
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Так. Якось спроба була в мене обміняти. Так сказали, що спочатку всі камені витягнуть, зважать без них, потім тільки зможу щось вибрати.
Я подумала, що якщо не виберу нічого, то одержу зіпсоване своє все тільки
Сначала выбираете, потом рассчет и потом вынимают камни.
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
В кюз завжди дизайн а-ля срср
Как у вас
Хлопаю ресницами• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Я тільки знаю грам на грам і робота
Аж настрій піднявся, коли згадала
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Дівчата, а продати їх не варіант без бірок? На олх, мабуть, ніхто не ризикне.
А вы бы купили? Сами пишите, что не современный дизайн.... Так еще и б/у и без бирок.
Евгения911• 21 сентября 2022
Ответ дляМій не такий
На кожен товар є свій покупець

автор Где тут 0? • 21 сентября 2022
Ответ дляМій не такий
Хз. Там іноді таку муть продають. Мабуть, хтось купляє.
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Нет такого.Обмен идет вес с на вес с учетом угара и оплата за работу. Вариант только в том, что одни за работу могут взять и золотом и деньгами, а другие за работу только деньгами берут. Все!
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Ваше право, но такую продажу можно ждать годами. Вот и все.
автор Где тут 0? • 21 сентября 2022
Ответ дляМій не такий
Ок. А який варіант вигіднішим буде?
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Ок. А який варіант вигіднішим буде?
Ну зависит от того, есть ли у вас деньги на доплату или кусочки золота, к примеру если ваше изделие больше, чем вы выбрали и по металлу будет остаток. А что по ценам и как именно просчитать более выгодный вариант, не знаю. Я меня и так и так, и в ломбард сдавала. Если сдавать в ломбард, то пройдитесь в несколько и пусть оценят, разница всегда быает, одни дадут больше, другие меньше. Раз. Два, сдавать лучше с выкупом, так сумма чуть больше будет. Три, прием в ломбааде при наличии паспорта и оригинала кода. При невыкупе вам ничего не будет.
автор Где тут 0? • 21 сентября 2022
Ответ дляМій не такий
3й варіант, це мною зберігається право викупа? Якщо передумаю?
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Да, конечно, до указанного числа можете выкупить, но там же будет плюс сумма за пользование. Значит выкупать будете за бОбльшую сумму, чем закладывали.
автор Где тут 0? • 21 сентября 2022
Ответ дляМій не такий
Ясно. Дякую
автор Где тут 0? • 21 сентября 2022
Ще б вирішити, що взамін хочу бо нічого не хочу. Поки ідея обміну заради обміну
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Ясно. Дякую
Удачи.
Мій не такий• 21 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Пойдите в любой ТЦ, в квартал золота и походите, посмотрите, может что-то и приглянется.
Коробка с карандашандрами• 21 сентября 2022
Столичная ювелирная фабрика принимает на обмен. У них много магазинов, и с сайта можно заказать. Можно менять вес на вес, и доплачивать за работу .а можно полностью перекрыть стоимость золотом

автор Где тут 0? • 21 сентября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Так. Дякую. Займусь цим
автор Где тут 0? • 23 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ні, нема зараз доплати за роботу там, де я міняла. Раніше було таке точно. Зараз саме в Укрзолоті нема. Грам на грам
Заходила. Ви праві. Ніяких доплат не беруть. В КЮЗ 1170,00/грам приймають, на цю суму вибираєш з їхнього що хочеш . Золотий вік 1250,00/грам. Умови ті ж самі, ні за роботу ні за угар не беруть нічого
СирОжино пирОжино• 23 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
От бачите ) А мене тут закидали, що такого не може бути. Я й сама завжди міняла з доплатами за роботу, часто це робила, бо набридали прикраси. А от останній раз було так.
Щось вибрали собі? ))
автор Где тут 0? • 23 сентября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Щось вибрали собі? ))
Ні поки. В мене з камінням свої прикраси, і їх там до сотні. В них немає чим витягувати. Треба у ювеліра спочатку витягнути камні. Але не спішу, бо не знаю що хочу, поки буду продивлятися скрізь. Дякую вам
автор Где тут 0? • 23 сентября 2022
І вони міняють не грам на грам, а викупляють моє золото по своїй ціні, і на цю суму вибирааєш ,що є у них. По чому їх грам золота , не подивилася
автор Где тут 0? • 23 сентября 2022
Подивилася. Золотий вік продають 3110/грам. Тобто, беруть в тебе 5 грам, можеш взяти у них виріб на 2 грама. В 2,5 рази менше
Карапулька• 23 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
мені здається що міняти грам на грам з доплатою за роботу трошки вигідніше.

А ще не вигідні вироби з великими камінцями некоштовними- іх вагу рахують за ціною золота
автор Где тут 0? • 23 сентября 2022
Ответ дляКарапулька

Поки моніторю. Не впевнена, що є такі умови зараз. Але так, здається, вигідніше грам на грам. Про каміння, якщо фіаніти, то їх не рахують взагалі. Зайшла до ювеліра, він каже, молотком їх вдома повибивайте та й усе. І як буде виглядати той виріб. А з камінням нікому не потрібні старі прикраси. Тому, каміння, це зло
СирОжино пирОжино• 23 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Яка різниця, як виглядатиме, якщо ви здаєте на переробку? ) Мені ланцюжок рвали на шматки кілька разів. Я за нього міняла доньці дві каблучки і собі дві. Отак його і шматували на частини ) Їм байдуже, як виглядатиме
Карапулька• 24 сентября 2022
Ответ дляГде тут 0?
ні, я маю на увазі у виробі якиймви купляєте.

https://ukrzoloto.ua/product/koltso-tango-iz-krasn...

Ось мій улюблений приклад. Я робила таке на замовлення зі свого золота. 3 роки назад вийшло біля 3500 робота та камінь. Він важкий і в готовому виробі його рахують по ціні золота, але його ціна грн 500 максимум.

Я вам вище писала, зробіть щось на замовлення і це найвигідніше
автор Где тут 0? • 24 сентября 2022
Ответ дляКарапулька

Треба майстра мати, якому довіряєш і вміє