Простецкая• 21 сентября 2022

Чи можна в себе лишити біометричний закордонний паспорт?

Поки новий в процесі виготовлення?
Борец за справедливость• 21 сентября 2022
Можно
Маруська Му• 21 сентября 2022
Так, в мене зараз 2.
Ноунэйм• 21 сентября 2022
Не больше двух
Маурита• 21 сентября 2022
А обов´язково здавати старий паспорт тоді, коли новий уже буде на руках?
Медсестричка• 21 сентября 2022
Ответ дляМаурита
Ні
Манный комочек• 21 сентября 2022
В мене, коли оформлювала, строк дії першого не скінчився, сказали що можна залишити, але на руках не повинно бути більше двох, тобто, якщо є інші прострочені, то їх треба сдати.
автор Простецкая • 21 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Дякую
Кашка-маняшка• 21 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Отримувала новий паспорт. Були а наявності: 1. паспорт просрочений 2.паспорт ще діючий але не біометрія.
У мене залишились всі 3. Єдине, наче заяву на просрочений писала, щоб залишили.
Анна-3f64• 21 сентября 2022
В Документі непотрібні паспорти можна списати як втрачені, вони їх анулюють. Це якщо ви їх забудете взяти з собою. Залишити 2 потрібні
автор Простецкая • 22 сентября 2022
Ответ дляАнна-3f64
Я хочу щоб він був у мене на всякий випадок до отримання нового .