Мне задавали вопрос. Дома. А где подевались все те кто говорил что наших ребят слили и они уже никогда не вернутся? Что их казнят и так далее ?
Президент обещал экстракшн - экстракшн произошел.
Да не так гладко, да с задержкой, но произошел.
Мой посыл - верьте в президента.
В нашу армию. И в нашу страну.
Все будет Украина!
Мой посыл - верьте в президента.
В нашу армию. И в нашу страну.
Все будет Украина!
Anna27021990• 22 сентября 2022
Ответ дляАННА 104
Разницу между критикой и кричанием нас сливают , надеюсь понимаете? Кто и от кого оргазмирует , лично мне , все равно, просто есть объективные вещи , которые многие пытаются не видеть , но виноват у них кто-то
Вот и объясните это автору,для нее предатели и боты даже те,кто пишет Зе,а не Зеленский Владимир Александрович)
Kvitkaliliia• 22 сентября 2022
Ответ дляlammama
Какие же они худые и замученные.Как из концлагеря,бедные люди!
Так рашка і є концтабір
Anna27021990• 22 сентября 2022
Ответ дляlammama
По сравнению с фотками из плена-еще более -менее.Счастлива,что азовцы вернулись,хоть и пока не все.
Ответ дляGala_la_la
Ні, мені важливо щоб люди розуміли що це колективна перемога багатьох професіоналів, а не тягали портрет президента на хоругвах. Не хочу, щоб було, як у рашці чи совєтах, чи якихось середньоазійських країнах - культ особистості, батько нації, пожиттєвий президент та інша єресь. Тут якось одна бігала по Порадниці, агітувала перейменовувати Кривий Ріг на честь Зеленського
Добре що звільнили, але остальні де??? За те стерво (котрий дуже цінний для хла) могли б усіх азовців поміняти.. І шо характерно, піднімаєм рейтинг Є. отим вчорашнім кіно..,оте спілкування,після...
5 звільнених з полону командирів до кінця війни перебуватимуть під захистом у Туреччині Джерело:
Inna_ya_krasivaya• 22 сентября 2022
Ответ дляЕленнн
Удалено администрацией...
Ответ дляGala_la_la
це не можливо в Укоаїні ))) Як казав Лесь:
Ментальність українського народу, вона полягає в тому, що народ ненавидить начальство. Я взагалі не розумію мотивацію людей, які йдуть в начальство. Ну нашо ти? Тому шо..ну це, наприклад, приємно робити у так званих россіян* або в Північній КореЇ – там, де начальство люблять. У нас всі начальство ненавидять. От сьогодні тебе вибрали, а завтра всі починають кидати в тебе лайно. При чому, неважливо, за шо. Можливо, і за те, шо треба, а можливо, й ні – просто так, просто тому, шо ти начальник.
* В оригінальному інтерв´ю було вжито інший, загальновідомий усім термін.
Allka- skakalka• 22 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
А можна вірити в ЗСУ і людей, крім президента? Бо я певна що над цим обміном працювали купа професіоналів, імена яких і не згадають.
Ну сказали ,что работали гру,сбу разные подразделения ,министерства внутренних дел ,международных отношений ,понятно что всех не перечислят .
Но спасибо всем ,что вернули часть наших героев .
Азов уже легенда.
Irina-5d24• 22 сентября 2022
Ответ для...lana
Думаю, что это было одной из причин, почему для агрессии выбрали нашу страну. Читая, как недовольны властью, рассчитывали, что быстро примем новую.
Я знаю только пару стран где безоговорочная поддержка президента страны, точнее уже диктатора. Вам их назвать или погуглите? Поэтому, недовольство властью норма. И оппозиция норма. Хоть обкричитесь, Настюша, или как вас там)))
Ответ дляKvitkaliliia
Та не зважайте. На нас чекає ще не один обмін. Якщо вже таких ’символів неонацизму’ звільнили, то маємо надію, що решта теж скоро буде звільнена 🙏🙏🙏
У деякої категорії ’громадян’ щось сильно підгорає, коробить їх від цієї новини, наче й радіти треба, але ж і зраду розігнати необхідно, бо якось все не так.
Вчора в твітері про таких гарно написали, багато і весело )))
Black Umbrella• 22 сентября 2022
Ответ дляrudko1992
Незнаю кем надо быть, чтоб обсирать власть своей страны во время войны, как говорится на радость врагу
Кем-кем, порохоботом
Amado-Elena• 22 сентября 2022
Ответ дляAksinia 111
Я уверена, что посредничество Эрдогана исключительно договорённость с Зе . Не будет Эрдоган вести диалог с посредниками. С его стороны гарантировать защиту и комфорт в Турции наших Героев, это огромная поддержка Украины и Зе лично . Да и принц Сауд Аравии ведёт переговоры лично с лидерами , так что не надо преуменьшать заслуги Зе .
Вы очень правы. У грамотного руководителя все идет как по нотам. И коллектив добивается хороших результатов, потому как грамотно поставлены цели и разделены обязанности по способностям.
Black Umbrella• 22 сентября 2022
Ответ дляПуйлу капець
Защитников Азовстали было больше 2000, вернули 215.Где другие, менее медийные люди?
Их жизни тоже важны, поэтому молчать не стоит
Менее медийных и не из руководства потом по-тихому обменяют. А этих обменяли на ценную курицу медведчука. Остальных будут на обычных солдафонов менять
Главное что вытащили командиров.
Black Umbrella• 22 сентября 2022
Ответ дляЕленнн
Ой яка ви вумна, маю надію ви обміном займаєтесь? Чи сидите на дівані и звиздякаєте, бо краще знаєте?
Ответ дляNastyushaK
Президент сказал что все вернутся домой - значит все вернутся.
То что враг отдал самых ’медийных’, а на самом деле командный состав говорит о том что остальные так же будут освобождены. Наберитесь терпения.
Верьте в президента.
Ничего не писала, но в обмен не верила. Рада ошибиться, боюсь даже представить, через что пришлось пройти этим людям. На фото до/после как будто два разных человека: черты лица те же, но взгляд….
aleksey.bo• 22 сентября 2022
Ответ дляrudko1992
Мабуть рашистом в душі
МАМА НИКИТКИ-2• 22 сентября 2022
Ответ дляЕленнн
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 22 сентября 2022
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Удалено администрацией...
Bambi-kids• 22 сентября 2022
Ответ дляNastyushaK
Вы сегодня тему о предателе Порошенко создали. Так вот вопрос, сколько ваш любимый Порошенко провел обменов с 2014 года c россией без своего бизнес партнера и врага Украины Медведчука? Я так полагаю что ноль.
Українські полонені
Загальна кількість полонених
Загалом, станом на 9 листопада 2018 року, в полоні Росії та на окупованих нею територіях Криму та Донбасу знаходяться близько 600 військових та політичних українських в´язнів[1].
Полонені у війні на сході України
Станом на 13 вересня 2014 року, у полоні бойовиків на Донбасі перебувають 853 людини, ще 408 вважаються зниклими безвісти[2].
Станом на 22 жовтня 2014 року, з полону бойовиків було звільнено 822 людини, які з початку конфлікту в Донбасі вважалися зниклими безвісти або перебували в заручниках[3].
Станом на 15 листопада 2014 року, у полоні бойовиків на Донбасі перебувають 703 українців[4].
Станом на 25 грудня 2015 року, з полону бойовиків було звільнено 2957 осіб, в полоні у бойовиків знаходиться 131 заручник[5].
За 2016 рік з полону бойовиків було звільнено 16 українських заручників[6]. 2017
Станом на 7 вересня 2017 року, протягом збройного конфлікту на Донбасі, з полону бойовиків було звільнено 3138 осіб[7].
Станом на 14 листопада 2017 року, в полоні бойовиків перебувають 157 українців, 404 — вважаються зниклими безвісти[8].
До січня 2018 року, з полону російських бойовиків на Донбасі було звільнено 3088 людину, в заручниках залишаються 112 осіб, 490 — вважаються зниклими безвісти[9].
На 25 червня 2018 року, всього було звільнено 3244 полонених[10].
Станом на 16 грудня 2018 року, в полоні на Донбасі знаходились 102 українських полонених, з них 13 — військових, та 89 — цивільних. На території окупованої Донецької області 76 цивільних та 7 військових, Луганської — 13 цивільних та 6 військових[11].
Станом на 18 лютого 2019 року, в полоні на Донбасі перебуває 41 військовослужбовець, з яких 4 — потрапило в полон у 2019 році[12].
Станом на 7 вересня 2019 року, в окупованому Росією Криму за політичними або релігійними мотивами незаконно позбавлені волі 86 осіб[13].
Загальна кількість полонених
Полонені у війні на сході України
Клариссимо• 22 сентября 2022
Ответ дляNastyushaK
Удалено администрацией...