Фиктивная• 22 сентября 2022

Вища освіта. допомога у вирішенні задач, написання диплому

Підкажіть, може хтось знає якийсь сайт або людей, які допомагають написанні курсових, дипломів ітд. Треба вирішити практичні завдання з економіки підприємства
Ромашкинная• 22 сентября 2022
Своему преподу закажите)

Котик-Пупсик• 22 сентября 2022
Тут може бути прийнято за рекламу. Я шукала на олх, але в мене матеріал для сесії. Там багато варіантів є.
Манка Я• 22 сентября 2022
Моя сестра тут купляла, ніби все ок, бо купляла декілька разів.
автор Фиктивная • 22 сентября 2022
Ответ дляРомашкинная
Своему преподу закажите)
Якщо це сарказм, то трохи не туди) Бо якраз викладач сам і запропонував. Це аспірантура і не завжди у працюючих людей вистачає часу
автор Фиктивная • 22 сентября 2022
Ответ дляМанка Я
Дякую
Капитошечка• 22 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Это смешно читать, нет времени не учись, а покупать это нарушение закона...
Благоуханочка• 22 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Навіщо аспірантура, якщо вчитись не збирались?
Чи один раз не ...?

автор Фиктивная • 22 сентября 2022
Ответ дляКапитошечка
Будь- ласка, номер ЗУ
автор Фиктивная • 22 сентября 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Чи один раз не ...?
Якщо вам буде зручно, то саме так
Ромашкинная• 22 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Абсолютно не сарказм. Это самый простой вариант.
Вишнёвая Леди• 22 сентября 2022
кабанчик
автор Фиктивная • 22 сентября 2022
Ответ дляРомашкинная
Ні він сказав, що займається тільки масштабними роботами. Вже знайшла, там вище запропонували
Ромашкинная• 22 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Я бы все равно в своем вузе заказывала. У ассистента на кафедре по этому предмету или того, кто у заочников читает. Они делают такую работу точно
Повелительница лампочек• 22 сентября 2022
magistr.ua
Капитошечка• 22 сентября 2022
А смеялись с Януковича, а чтотаково