Фиктивная• 22 сентября 2022
Вища освіта. допомога у вирішенні задач, написання диплому
Підкажіть, може хтось знає якийсь сайт або людей, які допомагають написанні курсових, дипломів ітд. Треба вирішити практичні завдання з економіки підприємства
Котик-Пупсик• 22 сентября 2022
Тут може бути прийнято за рекламу. Я шукала на олх, але в мене матеріал для сесії. Там багато варіантів є.
Фиктивная
• 22 сентября 2022
Ответ дляРомашкинная
Своему преподу закажите)
Якщо це сарказм, то трохи не туди) Бо якраз викладач сам і запропонував. Це аспірантура і не завжди у працюючих людей вистачає часу
Фиктивная
• 22 сентября 2022
Ответ дляМанка Я
Моя сестра тут купляла, ніби все ок, бо купляла декілька разів.
Дякую
Капитошечка• 22 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Это смешно читать, нет времени не учись, а покупать это нарушение закона...
Благоуханочка• 22 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Навіщо аспірантура, якщо вчитись не збирались?
Чи один раз не ...?
Фиктивная
• 22 сентября 2022
Ответ дляКапитошечка
Будь- ласка, номер ЗУ
Фиктивная
• 22 сентября 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Чи один раз не ...?
Якщо вам буде зручно, то саме так
Ромашкинная• 22 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Абсолютно не сарказм. Это самый простой вариант.
Фиктивная
• 22 сентября 2022
Ответ дляРомашкинная
Ні він сказав, що займається тільки масштабними роботами. Вже знайшла, там вище запропонували
Ромашкинная• 22 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Я бы все равно в своем вузе заказывала. У ассистента на кафедре по этому предмету или того, кто у заочников читает. Они делают такую работу точно