Леплю из пластилина• 22 сентября 2022
Питають щодня про оплату, це ппц.
Омовили з виконавцем, що вносимо половину суми, далі він виконує частку роботи, ми перевіряємо і переказуємо протягом тижня ще 50%.
Виконав першу частину, ми перевірили у понеділок, тобто маємо щонайменше термін до наступного понеділка включно, щоб переказати гроші.
Але починаючи з моменту перевірки я вже 5 разів отримала питання та нагадування - ну шо, вже переказали?
Ну я перекажете, то відпишіться оразу.
Ну це ппц. Перші рази я ввічливо відповідала - ні, не відправила, але планую цього тижня. Так, відпишусь.
Але наразі це вже просто бісить.
От навіщо таке робити, якщо попередньо усе узгодили?
Ну я перекажете, то відпишіться оразу.
Але наразі це вже просто бісить.
Леплю из пластилина
• 22 сентября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
не притворяйтесь, что не в курсе,как людей кидают и жизнь такая сейчас тяжелая, людям деньги нужны.
І тому можна виконавцю порушувати умови договору?
Леплю из пластилина
• 22 сентября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
а вы это человеку озвучивали?
Звісно, ще на етапі обговорення. І перший платіж теж обговорювала протягом календарного тижня.
Яйцеголовая• 22 сентября 2022
Я з боргами магазинів працюю. То якщо не нагадувати і не набридати то ніхто і не перерахує. Так багато хто і каже - ви мовчите і ми мовчимо
СкрипяСердцем• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
А как он нарушает условия договора? Вы оговаривали, что у него нет права переспросить в течение недели, перечислили ли вы деньги?)
Леплю из пластилина
• 22 сентября 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
Умовами не передбачений винос мозку. Я цього не замовляла.
Взагалі почитаєш відповіді і розумієш, що для українців мабуть така поведінка норма.
СкрипяСердцем• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Запрет на вынос мозга предусмотрен? Если нет, он ничего не нарушает. Как и вы формально ничего не нарушили.
Но вы, конечно, нашли друг друга удачно с исполнителем)))
Леплю из пластилина
• 22 сентября 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну доведеться зробити відповідний терор виконавцю. Питатиму його рівно стільки ж разів чи вже зробив, а наприкінці ще й спитаю чи сподобалося.