Леплю из пластилина• 22 сентября 2022

Питають щодня про оплату, це ппц.

Омовили з виконавцем, що вносимо половину суми, далі він виконує частку роботи, ми перевіряємо і переказуємо протягом тижня ще 50%.
Виконав першу частину, ми перевірили у понеділок, тобто маємо щонайменше термін до наступного понеділка включно, щоб переказати гроші.
Але починаючи з моменту перевірки я вже 5 разів отримала питання та нагадування - ну шо, вже переказали?
Ну я перекажете, то відпишіться оразу.
Ну це ппц. Перші рази я ввічливо відповідала - ні, не відправила, але планую цього тижня. Так, відпишусь.
Але наразі це вже просто бісить.
От навіщо таке робити, якщо попередньо усе узгодили?
автор Леплю из пластилина • 22 сентября 2022
Ответ дляНеГолосую
Так ваша сторона уже все получила и пользуется бесплатно
Що саме я отримала, якщо виконано лише частку роботи?

Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Може тому що курс росте..
И что? Если его это очень волновало, надо было привязывать цену к курсу валюты на день оплаты
Аль_де_Барановна• 22 сентября 2022
Ответ дляДоставучая
И что? Есть договор. Пусть цены хоть в 10 раз повысятся- это ничего в договоренностях не поменяет
Бизнес не интересует личные проблемы
А я що кажу! Звісно, звісно.
Стекловыжималка• 22 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо ви про бізнес, то в договорах щараз прописують курсову різницю на день оплаты і стає проблемою замовника
В старт-посте нет ничего про договор. Думаю, у Автора устная договоренность с исполнителем.
Ответ дляСережкинаЯ
Може тому що курс росте..
Людина отримує оплату у валюті, так що мимо
Простоваля• 22 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Какой там бизнес. Ей надо ехать в другое место, чтоб провести оплату, а попу поднять не может, ждет, чтоб водитель освободился. Бизнес .... шарашкина контора
НеГолосую• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Работу вы получили, а с оплатой принципиально тянете

Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
И что? Как этот курс влияет на оговоренные сроки? Сроки от курса никак не меняются
Ответ дляСкрипяСердцем
А почему бы прямо это другой стороне не сказать, чтобы люди не переживали?
Я про це одразу сказала.
МАМА НИКИТКИ-2• 22 сентября 2022
На протязі тижня, це не означає в останній день. Віддайте людині зароблене. Дійсно ППЦ
Ответ дляСережкинаЯ
А послугами банків ви не користуєтеся?
Щоб дістатися банка, потрібно їхати в інше місто. Це не Україна.
СкрипяСердцем• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я про це одразу сказала.
Вы инзначально написали ’в течение недели’, а сейчас - в пятницу или понедельник. Это не одно и то же. И вряд ли люди у вас в четверг спрашивали, оплатили ли вы, если бы вы им сразу сказали, что не раньше пятницы сможете.
Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляПростоваля
И что? А чего она должна поднимать жопу и куда-то ехать, если никаких сроков не нарушает? Не хочет - имеет право
СережкинаЯ• 22 сентября 2022
Ответ дляДоставучая
Даже, если и оговорено, какая разница? Ну заплатит больше/меньше, но крайний срок оплаты от этого же не поменяется
Велика різниця. Можна і рік на оплату дати, але .... По новому (збільшеному) курсу
В мене теж такі хитрозаді є. Замовили без оплати рік тому, тепер нова ціна +5000 і вони обурюються що так багато.
Мамзелькин• 22 сентября 2022
Автор, ви не праві. Якщо ви домовлялися про оплату при виконанні 50% роботи після перевірки, то віиконавець виконав свою частину і ви маєете оплатити відразу після перевірки. Зараз виконавець просто не буде продовжувати виконувати інші 50% тому що буде боятись що ви не заплатите зовсім. І я на стороні виконавця. Дуже часто так обманюють виконавців не оплативши нічого(
Шпильkа• 22 сентября 2022
протягом тижня не означає через тиждень. скажіть уже людині день оплати, поважайте своїх партнерів. особливо українців, особливо зараз.
Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну да, на протязі тижня означает сквозняк недели, а не в последний день
Божья коровка• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ні, не маю зараз можливості їхати в інше місто щоб зробити оплату.
Планувала у п´ятницю або понеділок, як буде водій вільний.
ТОму й омовляла тижневий інтервал.
Ну так ви одразу знали, що в пн будете робити оплату, а це ЧЕРЕЗ тиждень, а не протягом.
МАМА НИКИТКИ-2• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Тому що не можу зараз. Чому це вас хвилює лише та сторна, цікаво?
Якби йому горіло, то оговорював бі інші строки, з оплатою наступног дня наприклад, а не тижневий інтервал.
Ось саме завдяки таким як ви більшість і переходить на повну передоплату.
Кого повинно хвилювати, що в вас немає грошей? Роботу ви отримали, а оплатити не хочете?
Чомусь я думаю ви якась посередницька шарашкіну контора. Що буде, як ви цей продукт до понеділка не зможете продати?

Ответ дляНеГолосую
Простоваля• 22 сентября 2022
Ответ дляДоставучая
Он тоже хочет денег и тоже имеет право. О чем вообще тема? Участницы собачатся о чем вообще? Человек хочет денег, эта расстаться не может с ними. В результате теперь это еще и не в Украине. Менталитет мы не знаем, как у них принято - мы не знаем. К чему это все сотрясание?
Баксы_сдам• 22 сентября 2022
Может человеку детей кормить нечем?(образно)
НеГолосую• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Да-да, у меня на ваши посты именно такая реакция
СережкинаЯ• 22 сентября 2022
Ответ дляДоставучая
Звісно. Від курсу змінюєттся сума . Але автор платить чорним налом в валюті. Тому про договір і закони тут мова не йде. В принципі можна й не платити..
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А що ж це по вашому означає?
Простоваля• 22 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Она не в Украине вообще
Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Ну если исполнитель не привязывает цену к доллару и соглашается на оплату в течение года - он прекрасно осознает все риски такой договоренности.
Пусть возмущаются, их проблемы. Но заплатить они могут в течение года нравится вам это или нет. И если в договоре цена привязана к курсу на день оплаты- заплатят больше/меньше и никого не волнует нравится это им или нет. В этом и весь плюс договоров - личные эмоции не имеют никакого значения
Ответ дляСкрипяСердцем
Я їм сказала як є, то залежу від водія, щоб виїхати до великого міста з банками. І що оплата буде протягом тижня, бо ніколи не знаю завчасно, коли водій звільниться.

Тому жодних дат не називала, сказала що у будь який день водій може закінчии раніше і відвезе мене в банк тоді. Але не пізніше понеділка.
пьЯНА• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
А вы ему писали об этом? Извините, сейчас не могу, но до понедельника как и договаривались - деньги будут у вас
СережкинаЯ• 22 сентября 2022
Ответ дляПростоваля
Она не в Украине вообще
Тим паче. Шукай вітра в полі