Леплю из пластилина• 22 сентября 2022

Питають щодня про оплату, це ппц.

Омовили з виконавцем, що вносимо половину суми, далі він виконує частку роботи, ми перевіряємо і переказуємо протягом тижня ще 50%.
Виконав першу частину, ми перевірили у понеділок, тобто маємо щонайменше термін до наступного понеділка включно, щоб переказати гроші.
Але починаючи з моменту перевірки я вже 5 разів отримала питання та нагадування - ну шо, вже переказали?
Ну я перекажете, то відпишіться оразу.
Ну це ппц. Перші рази я ввічливо відповідала - ні, не відправила, але планую цього тижня. Так, відпишусь.
Але наразі це вже просто бісить.
От навіщо таке робити, якщо попередньо усе узгодили?
Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляПростоваля
Он тоже хочет денег и тоже имеет право. О чем вообще тема? Участницы собачатся о чем вообще? Человек хочет денег, эта расстаться не может с ними. В результате теперь это еще и не в Украине. Менталитет мы не знаем, как у них принято - мы не знаем. К чему это все сотрясание?
Да, имеет право. Но согласно договору до понедельника может только продолжать хотеть и желательно молча 🤷🏻‍♀️

автор Леплю из пластилина • 22 сентября 2022
Ответ дляМамзелькин
Автор, ви не праві. Якщо ви домовлялися про оплату при виконанні 50% роботи після перевірки, то віиконавець виконав свою частину і ви маєете оплатити відразу після перевірки. Зараз виконавець просто не буде продовжувати виконувати інші 50% тому що буде боятись що ви не заплатите зовсім. І я на стороні виконавця. Дуже часто так обманюють виконавців не оплативши нічого(
Ну тобто я не побоялася йому платити 50%, коли він навіть не приступав, а він тепер бідолашний боїться. Мило.
Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Может человеку детей кормить нечем?(образно)
Так покормите вы их. Автор причем?
МАМА НИКИТКИ-2• 22 сентября 2022
Ответ дляДоставучая
И что? А чего она должна поднимать жопу и куда-то ехать, если никаких сроков не нарушает? Не хочет - имеет право
А якщо і в понеділок водій не буде вільним? Думаєте автор підніме 5 точку і поїде громадським транспортом ?
Доречі, цікаво, в якому це місті закордоном немає банку чи який банк не має онлайн банкінгу?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ось саме завдяки таким як ви більшість і переходить на повну передоплату.
Кого повинно хвилювати, що в вас немає грошей? Роботу ви отримали, а оплатити не хочете?
Чомусь я думаю ви якась посередницька шарашкіну контора. Що буде, як ви цей продукт до понеділка не зможете продати?
Як не зрозумію, то сама придумаю - це про вас.
СкрипяСердцем• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я їм сказала як є, то залежу від водія, щоб виїхати до великого міста з банками. І що оплата буде протягом тижня, бо ніколи не знаю завчасно, коли водій звільниться.

Тому жодних дат не називала, сказала що у будь який день водій може закінчии раніше і відвезе мене в банк тоді. Але не пізніше понеділка.
Угу, я об этом и пишу. Скажите людям конкретную дату и не держите в подвешенном состоянии. И никто не будет вас переспрашивать. Вы сами создали эту ситуацию тем, что очень неконкретно установили сроки. Не протягом тижня, а через тиждень - и проблем бы не было. Но и сейчас не поздно озвучить конкретный день, чтобы не отвечать на неприятные вам вопросы.
Ответ дляНеГолосую
Да-да, у меня на ваши посты именно такая реакция
Воно й помітно, що норм слов нема, одна маячня.

Фима Собак• 22 сентября 2022
Нужно было сразу оговаривать конкретные сроки
Ответ дляпьЯНА
А вы ему писали об этом? Извините, сейчас не могу, но до понедельника как и договаривались - деньги будут у вас
Звісно писала, ще до першої частини оплати ми це обговорювали.

Не бачу на собі жодної провини у даній ситуації.
МАМА НИКИТКИ-2• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
А що ж це по вашому означає?
Ну як в вас на протязі тижня чи впродовж тижня ( перевожу! на протяжними недели после провкрки, а не через неделю после проверки)
Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Это уже не проблемы заказчика. Пусть хоть пешком идет. В таких случаях прописывают штрафные санкции
МАМА НИКИТКИ-2• 22 сентября 2022
Ответ дляДоставучая
Я думаю там немає письмового договору. Чорним налом платять. Тому підрядчик і хвилюється, що кинуть. І автор себе так веде, мабуть 2 корони вже нацепила…
ХвостПистолетом• 22 сентября 2022
В понедельник вы поверили, а когда вам работу выслали?
Напишите четко день когда вы оплатите и нет проблемы
Доставучая• 22 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В любом случае до понедельника ждать, а там уже думать, что делать дальше.
Но да, если нет договора - печаль. Обе стороны понимали и принимали риски такой сделки. И обе стороны понимали, что есть вероятность кидалова
рукиЖимолости• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Тому що не можу зараз. Чому це вас хвилює лише та сторна, цікаво?
Якби йому горіло, то оговорював бі інші строки, з оплатою наступног дня наприклад, а не тижневий інтервал.
Гадаю, що в ситуації винні ви. Перевірили, все ок, людина питає коли. Ну скажіть, що пам´ятаєте про домовленість, що гроші переведете, але не сьогодні-завтра, а в неділю (наприклад).
Цыпка• 22 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Уговор был перевести деньги не сразу после проверки, а в течение недели после проверки. Исполнителя такие условия устроили. К чему теперь это выбивание денег. В течение недели все получит.
із рашки? бо тільки там не розуміють елементарної фрази ’протягом’
Оцененная• 22 сентября 2022
Так само за роботу запитуйте кожного дня: «ну що, зробили?»
Цыпка• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
а слабо хамити не анонімно?
Стекловыжималка• 22 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Я не знаю откуда Автор. Протягом тижня - это от одного до семи дней на усмотрение заказчика. И беспокоить Автора до окончания седьмого дня - наглость и тупость.

Я такая наивная• 22 сентября 2022
не притворяйтесь, что не в курсе,как людей кидают и жизнь такая сейчас тяжелая, людям деньги нужны.
Боевая• 22 сентября 2022
Ми не знаємо коли роботу виконали, це ж автор тільки перевірила в минулий понеділок. Хто зна скільки часу вона на перевірку їхала, може як в той банк... Хороший висновок для підрядників не звязуватись з такими замовниками ніколи.
Я такая наивная• 22 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ні, не маю зараз можливості їхати в інше місто щоб зробити оплату.
Планувала у п´ятницю або понеділок, як буде водій вільний.
ТОму й омовляла тижневий інтервал.
а вы это человеку озвучивали?
Сегодня сержусь• 22 сентября 2022
Можливо, у людини склалися такі обставини, що потрібні гроші... Але тут дивні дві сторони. Одна пише постійно, подруга не може відповісти першій нормально.
Интеллектуальные оладьи• 22 сентября 2022
по своей работе скажу , платим в первую очередь тем , кто звонит и напоминает , кто не напоминает и ждет , как правило в последнюю очередь , типа терпит ,значит еще потерпит , не очень надо
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навчіться писати будь ласка, якщо хочете щоб вас розуміли.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Звільню водія на кілька годин і поїду. Я про це подумала заздалегідь.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А як себе веде автор?

Я щось порушила? Що саме?
Ответ дляХвостПистолетом
Ну щойно телефонував ще раз, шостий!!, сказала що оплачу як домовлялися, але спеціально ради швидшої оплати ніде не їхатиму, бо ми це не обговорювали.
Відповів - ок, чекатиму. Але він завжди так каже))
Ответ длярукиЖимолости
А чому я маю виправдовуватися, якщо жодного пункту не порушила?? Ще й я винна, ото логіка.
Ответ дляЦыпка
а слабо хамити не анонімно?
Ну вам же слабо)