Не розумію як можна всі країни ЄС отожнювати, бо різниця колосальна! Прожила в Болгарії декілька місяців, таке враження, що повернулася на років 20 у минуле. Саме такі магазини, тротуари, будівлі я бачила у своєму дитинстві 20-25 років назад…
А ціни… літр молока 60 грн, бензин 70 грн, хліб 60 грн, кола 2 л зеро 100 грн, ковбаса нормальна по 1000 грн за кг… та все дороге( Їжа в більшості не смачна, поняття дитячих молочних продуктів (до року) взагалі немає, всі їдять кисле молоко.
Обслуговуючий персонал ну дуже повільний… якщо в магазин черга 3 людини, то це на півгодини. Легше знайти інший магазин.
Сміття скрізь! Недопалки - то для них взагалі не сміття, кидають під ноги, а двірники його не підмітають. І цей килим з окурків скрізь по місту! Курять, мабуть, 90% населення. Бачила таку картину - на переході зупинилась машина, водій жінка, тримає в правій руці цигарку и коробку передач, при цьому поряд сидить чоловік, а позаду дитинав автокріслі. Ну в мене був шок! Вона навіть не в вікно курила, а просто в салоні, там такий туман стряв(
Словом, я вже вдома і безмежно цьому рада! Україна в нас найкраща!
Ответ дляRe1ne
Бесплатно жили в отеле? И ни в одном супермаркете не нашли йогуртов Даниссимо? Вы как с другой планеты прилетели...
Вы даниссимо даёте детям ?
Автора слова поддерживаю процентов на 80, Варна +\-, так это один из крупнейших городов в Болгарии (я так поняла).
Сами болгары жалуются на коррупцию, безработицу и низкий уровень жизни !
Украина богаче, как страна - индустриально, аграрно, и экономически могла бы быть в 5 раз богаче, но у нас тоже коррупция и советское прошлое тянет и тянет вниз
Якби болгари приїхали до нас біженцями
Їх би селили безкоштовно в наші отелі ?
Давали би харчування по три рази на день ? Хай просте, але !
Ні !
Навіть наших біженців чомусь ми по отелях не селим і не харчуємо..
Значить там кошти не вкрали, а пустили за призначенням
Тому вони в ЄС
Все інше може подобатись, може ні …
Я теж не фанат Болгарії
Але основне ж зрозуміло
Їх би селили безкоштовно в наші отелі ?
Ні !
Тому вони в ЄС
Все інше може подобатись, може ні …
Я теж не фанат Болгарії
Але основне ж зрозуміло
Ответ дляTuchka v nebe
Закрилу оформлювали всім!!! Без винятку, на кордоні, при в‘їзді в Болгарію! Тому так, закрила в мене оформлена!
Безкоштовно? Ви зараз смієтесь чи мене за дурочку тримаєте?
Напишу це не для вас, а для інших.
Безкоштовно селили в готелі з березня по травень. 31 травня готелі сказали «до побачення, в нас сезон».
Я відпочивала влітку, коли безкоштовно не селили. Так, були декілька роздовбанмх готелей 2* та 3*, які погодились і далі приймати українців безкоштовно. Але це були готелі, куди турист і ногою вже не стане, а заробити гроші хоч якось, хоч від держави хочеться їм, тому брали українців, у яких вже не було вибору, бо без грошей. Поселення по 4 людини в номері, в деяких - двоповерхові ліжка. Ми там познайомилися з сімєю, що так жила.
То жах!
І ті, хто хвалить Болгарію, що вони нас весною безкоштовно приймали…. Це гроші, які виділив Євросоюз, а не Болгарія! А уряд Болгарії вирішив за ці гроші підтримати туристичну галузь і подовжити сезон, тобто запустити готелі не з 1 червня, а з середини березня. Уряд сплачував готелям по 40 лев (700 грн) за українця за добу.
Коли почався сезон, 31 травня готелі виселили українців, або сказали платити по повній вартості подобово.
Тому це не ми їм маємо дякувати, а Болгарія євросоюзу за підтримку своїх готелей та туризму, який дуже постраждав після коронавіру.
А відношення болгар до росіян дуже лояльне, нам вони не співчувають, дище переживають, що через війну у них ціни ростуть.
Напишу це не для вас, а для інших.
То жах!
Мама подруги досі живе в Болгарії в отелі
Один раз переселили в гори, але там ще їй навіть більше подобається
Безкоштовно 🤷♀️
к@реглазая• 23 сентября 2022
Ответ дляRe1ne
Так расскажите, что там по йогуртам и творожкам в Лидле, например))) Я не спец по коле и колбасе, извините
В Lidl, который в Германии есть детские творожки и йогурты для деток до года? Я тоже не видела их здесь.
к@реглазая• 23 сентября 2022
Ответ дляRe1ne
Есть такое мнение. Но автора не поймешь. Ей чем-то обычный болгарский кефир (кисело мляко), который гораздо лучше украинского по технологии, не угодил
Так разговор же был про йогурты, а не про кефир.
теж була в Болгарії в курортному місті. Як на мене порівнювати ціни курортних містечок з нашими це не правильно. Ходила по їх магазинам взяти печеньку дитині, воду на пляж. Ціни дійсно високі і вибір ніякий, але воно орієнтовано на туристів.
Аптеки взагалі ні про що. У нас вибір ліків раз в 100 більший.
Якщо проїхати вглиб країни, подалі від моря, ціна на продукти трохи нижча.
Ответ дляRe1ne
Не написано. Это же не Агуша, чтобы писать. А как это влияет? Чем детская молочка отличается от взрослой?
Ещё забыли написать на каком украинском производстве были. Тоже сравниваете украинскую молочку с болгарской, опираясь только на свои вкусовые предпочтения.
Авторе, не знаю чи Вам писали за 9 строрінок, але напишу, що купували в Жанет у розділі дитячого харчування йогурти у баночках і також було щось на кшалт фрукти із творожком. Не було дійсно там йогуртів типу Яготинського, то правда. Також смачні там молочні пудінги з дитячого харчування, були в цьому році. Більша проблема, що зявилась у цьому році, то проросійські болгари, десь даже фоткала, машину на болгарських номерах із написом Russian Army, таких небагато, може 5 людей за 2 місяці, що там була, але спогад залишився. І з украінських машин знімали номери із платних парковок, оце дійсно проблема, люди говорили.
Я была в Болгарии несколько раз. В Софии и проездом по стране. Сначала меня поразила их грязь, неопрятность, мусор воняет адски и все прокурено. Вот заезжаешь ты в хорошую гостиницу, вроде красиво, все современное, готовят очень вкусно, но при этом номер жутко прокурен, с паркинга воняет мусорник на ресепшен и на полотенцах можно увидеть пятна 😖. В глубинках можно встретить полуразваленные дома. И думалось мне, что это они бедные и поэтому так, но понаблюдав - поняла - нет - они просто неряхи и это у них норма.