Женамужная• 24 сентября 2022
Хотілось би побачити ваші аргументи
Залишитись за кордоном після війни/повернутися додому (після війни).
Ваші + і -.
Мої плюси від повернення додому:
1) дуже (дуууже!) хочеться в Україну. Бо там Батьківщина, бо там дім, бо тільки там буду відчуватися себе, як вдома (це для мене важливо);
2) вдома я можу працювати головною, а не руками;
3) в Україні в старшої дитини краще освіта, ніж за кордоном, більше знань;
4) в Україні молодшу дитину всі розуміють, а не просто вихователі тягнуть за руку в той бік, куди треба (хоча малий вже їх розуміє, перейшов в молодшу групу,3,5 роки), на майданчику ніхто з дітей не відповість - я тебе не розумію;
5) медицина краще вдома, доступніша, швидша, дешевша;
6) ціни вдома також краще, особливо на послуги;
7) вдома дві квартири, потрібно буде їх залишити;
8) мої діти тут наврядчи будуть військовозобов´язаними, коли виростуть;
9) вдома ніхто не запитує ну коли ви вже повернетеся додому)
Мої мінуси від повернення:
1) забезпечене майбутнє для дітей за кордоном, вдома рівень життя, схоже, буде нижче середнього, можливо і дуже нижче середнього, бо мене скоротили, в моєму місті на сьогодні з роботою, м´яко кажучи, напряг;
2) прифронтове місто, близько від кордону з небажаною дибільною сусідкою.
Це те, що згадала. Якщо що, тут також можливо працювати головою, але ще потрібно краще вивчити мову (довела до повсякденної розмовної, далі не хочу, все моє нутро каже - додому!). Можливість залишитися є, пропонують також роботу і до чоловіка.
Цікаві ваші аргументи, що думаєте ви?
Ваші + і -.
Мої плюси від повернення додому:
Мої мінуси від повернення:
Цікаві ваші аргументи, що думаєте ви?
Кракадэ• 24 сентября 2022
Автор,какое ’обеспеченное будущее’ у детей, чья мама работает руками на минималке?
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Я не на мінімалці, але робота руками, так (вчилася тут цьому)
Не стесняюсь• 24 сентября 2022
Откуда оно то майбутне забезпечене возьмётся...вернулась и не жалею. Я себя на алтарь их будущего не хочу бросать
Кракадэ• 24 сентября 2022
Ответ дляЖенамужная
Ок,Ви на аккорде, но это все рано низшая ступень,увы
Вся такая растыкая• 24 сентября 2022
Як за мене розписали. Старшій 10, молодшому 3,10. Запоріжжя
Додому!
Після перемоги
Додому!
Після перемоги
Сумчатая кошка• 24 сентября 2022
Я бы в прифронтовой город не возвращалась бы на вашем месте. Если дети не будут военнообязанные (каким образом, кстати?), и вы очень сильно хотите домой, то снять жилье в другом регионе.
Меня лично держит за границей именно страх за детей - не хочу, чтобы они участвовали в войне, и не хочу, чтобы шли в армию. Для меня этот аргумент перевешивает все минусы заграницы.
Девушка Прасковья• 24 сентября 2022
Работая руками в Европе, я получаю в 2 раза больше, чем зарабатываю головой в Украине.
И тут не стыдно работать руками.
Ух, какие мальчики недавно косили траву в нашем поселке 🤤
Как раз на днях писала своему куратору ЗП в Украине, на что услышала ’а у нас это минимальное пособие безработным’🤦♀️
И тут не стыдно работать руками.
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Мені пропонували роботу за спеціальністю. Але графік тієї роботи мені не підходить. По тій причині, що я тут одна з двома дітьми. Це тяжко.
Зараз я працюю скорочений робочий день, до 15 годин.
ЛедиДи• 24 сентября 2022
Не хочу возвращаться. Хочу жить в нормальной стране, с законами, дорогами. А не там где люди разменная монета
Пленница SexShop-а!• 24 сентября 2022
Ответ дляВся такая растыкая
Додому!
Після перемоги
Додому!
Після перемоги
Вот прям щас? У нас сейчас каждую ночь пипец. Сегодня в жилой дом рядом со мной прилетело. Подумайте ещё раз, не торопитесь.
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляВся такая растыкая
Додому!
Після перемоги
Додому!
Після перемоги
Ось і в мене повернення в плюсах і мінусах в перевазі
Вся такая растыкая• 24 сентября 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Одредагувала. Після закінчення.
Я в центрі живу, біля аврори. Знаю
Дежурняшная• 24 сентября 2022
Автор, в мене все навпаки і я не можу наважитися виїхати. Точніше я вже виїзжала та повернулася. Менталітет нашої країни для мене чужий і я не маю де працювати. Я б залишалася там. Я не вірю, що в Україні буде добре. Сама країна чудова і багата в нас, але поки правлять Зеленські/Порошенки діла не буде.
Кракадэ• 24 сентября 2022
Ответ дляЖенамужная
Это прекрасно, но это не про деньги,которые дают обеспеченное будущее
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Я не туди написали, це мінису від повернення: за кордоном (не вдома) діти не будуть військовозобов´язаними
Пластилин_Колец• 24 сентября 2022
Не знаю, я повернуся, бо просто не хочу жити в іншій країні.Все чуже, не можу звикнути, постійно тягне додому.У нас там квартира, всі родичі, там моє життя.Не хочу я звикати до іншого і все.
Матраскин Брат• 24 сентября 2022
Смотря какая страна. Учите язык. Зачем вам ехать с детьми в опасный город? Держитесь! Я в Киеве, и то иногда думаю о выезде. Пока есть работа, то держусь.
Сумчатая кошка• 24 сентября 2022
Ответ дляЖенамужная
А, понятно теперь.
Могу только за себя написать - не хочу возвращаться из-за детей. Я уверена, что везде можно построить свое будущее. Даже начиная с малого.
Ну и я чувствую себя заграницей как дома. Не знаю, почему. Но вот так...
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Ну звісно, мільйони я тут не зароблю.
Але життя на порозі з бідністю (не для мене, для дітей) в рідному місті мене непокоїть.
Якщо їхати подалі від кордону,то, можливо, там буде краще. Але також доведеться кинути житло вдома
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
+1000000000
Оле Лукойе• 24 сентября 2022
Это у вас на фоне частичной мобилизации появились мысли о возвращении в Украину? Или вы из тех, кто сидит с лапшой на ушах и считает, что в России неопытных алкашей бурятов мобилизуют, которые едут в Украину сдаться в плен?
Сумчатая кошка• 24 сентября 2022
Ответ дляОле Лукойе
Так тут об этом постоянно пишут.
Большинство думает, что война уже закончилась.
Но к сожалению, все только начинается (((
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляОле Лукойе
Ні. Ця думка в мене вже місяців 5. Приймати рішення буду після закінчення війни.
Хоча, додому нам хочеться так, що аж зуби скриплять і сльози л´ються. Ось як магнітом тягне додому
Алгонавт• 24 сентября 2022
Ответ дляЖенамужная
У вас явно филологическое образование.
Сумчатая кошка• 24 сентября 2022
Ответ дляЖенамужная
Если у вас такие чувства и ощущения, то едьте в Украину, в другой регион, снимайте жилье.
Я всегда руководствуюсь своими ощущениями - в начале войны ими тоже руководствовалась и поэтому выехала и не жалею и не рвусь домой.
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
А, понятно теперь.
Я відчуваю себе загнаною кобилою. Чесно.
Хоча і працюю до 15 годин.
Але з моїм малим я скоро тут здурію... В мене немає можливості нормально нікуди вийти без нього. А він же не сидить, бігає.
Подруг відповідно тут немаю, бо немає часу на них.
Старша допомагає з ним, але я не наглію (виходжу сама без дітей лише коли є на то потреба), не хочу і доньку лишати дитинства
Хоча і працюю до 15 годин.
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляАлгонавт
У вас явно филологическое образование.
Ні, не вгадали