АгатаХристя• 24 сентября 2022
Той хлопець із ЗСУ виявився аферистом
На днях створювала тему, що мене щось бентежить і як виявилось недаремно https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3202530 -моя попередня тема. От він і розкрився. Він уже поїхав якби в Херсон. А потім говорить мені що в суботу приїде в Київ на одну ніч. Наче по справах і мене дуже хоче побачити. Напрошувався в мене залишитись. Коли я сказала, що сексу не буде, бо в мене місячні. То замість того щоб сказати що нічого страшного я до тебе їду а не за сексом, почав рахувати дні що вони вже мають закінчитись. От я йому тоді і вивалила, що мені багато чого не зрозуміло. Що пише одне, а складається враження що використовує мене. Він писав щоб я себе не накручувала. І в той же час жалівся, що у них там жесть, що половину їхніх уже вбили, що вони сидять в окопах. Перестав виходити на зв’язок день. Я дзвоню, в трубці занято, смс не доходять. Виявилось він мене заблокував, як я розумію, щоб потім мені розказувати, що у них не було зв’язку там і знов чимось давити на жалість. Але я подзвонила з іншого номера він зразу взяв трубку, як почув що я, вибив і цей номер заблокував. Потім через пару хвилин написав на мій основний номер, що вийде через 24 години на зв’язок. Я написала «ага, можеш уже комусь іншому розказувати свої басні і щоб не подавився моїми грішми». Він написав «як знаєш» і видалив весь наш чат. Що це в нього за ігри такі були я так до кінця і не зрозуміла. Невже 42 тис цього варті? В мене вже думки-добре що не впустила його до себе в квартиру, мало що він міг вкрасти чи винести. Навіщо маніпулювати було такою болючою темою? В людей взагалі немає нічого святого? От такий у мене вийшов урок. Добре що швидко вияснила і не відправила ще більше грошей. Багато дівчат в тій темі писали, що щось не чисто з ним. Так воно і вийшло. Буду тепер надалі свою совість тримати під замком. Просто пожалітись вам. На душі так гидко, я ж думала, що допомагаю його життю.
Крошечка-хаврошечка• 24 сентября 2022
От гандон. Співчуваю. В гетконтакті вбийте його номер як шахрая.
Наполеон Бонапарт• 24 сентября 2022
Якщо ви бачили що він мутний, навіщо нав´язувались? Навіщо наярювали коли заблокував?
Це ж серії:я бігла за тобою 10 км щоб сказати тобі що ти гандон
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляKateFrosty
Тобто про Афериста з Тіндера я угадала….
Мабуть він так і хотів все провернути. Не факт, що була я одна((
Зефирная попка• 24 сентября 2022
Вы на СЗ познакомились? Оставьте эту инфу о нем, где можете в открытом доступе.
42т - это Ваша плата, немного, но достаточно, чтобы больше не вляпываться
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ длячир
Вам треба на шоу до Скабєєвої, там подібні подробиці обожнюють.
Мені треба відмитися від цього всього. І спробувати не закритись від нормальних чоловіків
Железный коготь• 24 сентября 2022
Заяву в поліцію на нього напишіть. 42000 не малі гроші. І хто знає, скількох ще він ошукав?
барабанщица• 24 сентября 2022
кто-нибудь объясните мне что должно быть с голове чтобы давать чуваку 42 тысячи

ЯяяКакаджамбо• 24 сентября 2022
Я вам там писала, що чоловік, який бере у дівчини грощі, вже не нормальний.
Санька-4b93• 24 сентября 2022
А дее Ви з ним познайомилися і як знову зійшлися влітку ? У вас є спільні знайомі?
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так я якби хвилювалась що він пропав, на передовій наче і остання його смс була «я не знаю чи ми переживемо цю ніч». Щось мене підштовхнуло передзвонити з іншого номера, коли з свого не могла додзвонитись. От тоді все і зрозуміла. А так він дуже гарно заливав(
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Тоесть вы ему дали 42000?
Так, на бронежилет як би
Наполеон Бонапарт• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ппц...співчуваю
барабанщица• 24 сентября 2022
я думаю автор тролль. ну не могу я представить девушку которая сольет в воздух сколько бабла
вы зарабатываете миллионы? автор, его зовут Андрей?
Жена брата Админа• 24 сентября 2022
Я пам´ятаю минулу тему. Ви привели купу нових фактів, деталей і знов не по темі. Тут зараз історію можна крутити на всі сторони і розуміти як хочеш, хто на кого образився і чому. Ви бронік той нарешті побачили за 42 тисячі чи ні?
Додекаэдр• 24 сентября 2022
Ответ длячир
До чого тут це? Якийсь дибіл видавав себе за Зсу і виманював гроші, то що автору мовчати?
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляЗефирная попка
А де можна залишити? Я таким не страждаю, але тут прям хочеться навіть якось помститися. Встиг прив’язати мене до себе козел
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Так я ж сама перевела, хто в мене прийме ту заяву. Сама дура(
Нашли в капусте• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Так на бронік перевели, а він не ЗСУ.
Ідіть писати заяву.
Надежда наш компас• 24 сентября 2022
Вже ж пора запямятати: ГРОШІ ПЕРЕРАХУВАТИ ТІЛЬКИ ПЕревіриним волонтерам, людям, кого дуже добре знаєш. Мало знайомим чоловікам тим більше ні!!!!!!! Навіть якщо дуже давить на жалість. Ні, тим більше якщо давить на жалість
Санька-4b93• 24 сентября 2022
Ответ дляНашли в капусте
Так на бронік перевели, а він не ЗСУ.
Ідіть писати заяву.
А кто сказал, что он не в Зсу? В прошлой теме автор говорила, что ездила сама к нему в часть.
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Познайомились на сз. Він мені писав постійно, що не може забути. І коли я залишилась сама, то повірила його словам. Пів року не міг мене забути, значить у хлопця щось серйозне подумала я
Уси-пуськи• 24 сентября 2022
Ответ длячир
Зачем так сразу ,мне ещё пару лет назад попался аферист ,говорил ,что он атошник ,его там пытали ,у него панические атаки ,у него свой бизнес ,овощные магазины по Харькову .,
пару встреч,быстро попили кофе в ближайшем кафе и по домам .Как-то он мне не особо понравился ,какой-то скользкий , слишком приторный был и машина всё время в ремонте .,то он занят не звонил по несколько дней ,то появлялся )
Потом звонок ночью , пожалуйста скинь 10 тысяч на карту маме , её забирают в больницу ,его карту заблокировали по ошибке ,а налички нет ,больше попросить не у кого ,ночь ,а я его девушка как бы ,он меня рассматривает как кандидата в жены 😂😂
Я отказала ,начал давить ,что из-за контузии,у него головные боли он пойдет кинется под машину ,если маму не спасёт .и я буду в этом виновата .
Потом спустя пару лет , на Фейсбуке в харьковской группе ,увидела его фото ,девочки писали что аферист , история как под копирку ,атошник ,пытали ,дай денег ,будешь виновата и некоторые сбрасывали деньги .
Ночь ,эффект неожиданности ,качели ,то пропадал ,то появлялся .
Мадам Тю-лю-лю• 24 сентября 2022
Ответ дляНашли в капусте
Так на бронік перевели, а він не ЗСУ.
Ідіть писати заяву.
Поддерживаю, тоже считаю нужно заяву написать. Сама не сама, это мошенничество
Петя-петушок• 24 сентября 2022
Ответ длябарабанщица
Вот сижу и у меня точно такие же мысли. Как можно отдать такие деньги неизвестно кому. Девушки у нас такие великодушные.