Флюорография гуся• 24 сентября 2022
Мої грибочки. А ви за що любите осінь?
Поділіться ідеями
Хочеться теми про щось приємне)
Майструю крила• 24 сентября 2022
Ответ дляТетя из министерства
Боже мойкакая красота !это где такой лес)
Хотела спросить, что такое ’мойкакая’😂
Майструю крила• 24 сентября 2022
А у нас сегодня была радуга, но я не сфоткала, поэтому не покажу
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 24 сентября 2022
Ненавиджу осінь та зиму, от просто люто ненавиджу…, а шампіньйони цілий рік продають, інші гриби я не вживаю
Флюорография гуся
• 25 сентября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Осінь атмосферна і затишна)
Зима класна коли є сніг, особливо лапатий. І зимою багато свят.
А от весну в березні не люблю, небо ще сіре, трави і листочків ще нема, все сіре і лисе)
Крли починають квітнути дерева обожнюю
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 25 сентября 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Осінь атмосферна і затишна)
Крли починають квітнути дерева обожнюю
Мене атмосфера і сніг не радує, а лише дратує. Не люблю холод, носом вдихаю холодне повітря і здається, що кожна клітинка мого тіла замерзає. Сіру весну також не люблю, але тішить, що скоро буле літо(з такою погодою, як зараз - для мене зима буде нескінченною). А от коли влітку ближче до +40, я кайфую…. Всі ми різні)
Фиктивная• 25 сентября 2022
Ответ дляМотылек
Які гарні, по доброму заздрю.
Киів, область, околиці, де можно поїхати по гртби?
Заборонено в Києві в області((((
Где тут 0?• 25 сентября 2022
Ответ дляПушАпница
Чехия
В Чехии я тоже видела какую то косулю и много зайцев. Наверное у них нет охоты и животные выходят к людям.