Европа готовится к ядерной войне. Этому источнику можно верить? Админы на Багине выложили пост, а в украинской ветке пишут, что каналу "Обозреватель" не стоит доверять.
НамСвоюРобити• 25 сентября 2022
Ответ дляsashik77
Ваші пропозиції?
У неї пропозиція, щоб Зеля до х#йла навколішки повз, як обіцяв. (В іншій темі було)
Ответ дляСоната любви
перед начало войны было: запад врет, запад нагнетает, запад хуже скабеевой и так далее)
и власть не интересовала предстоящая война и тысячи вооруженных убийц на границе.
всем было весело и смешно, всех отправили на шашлыки.
думаете в сознании власть имущих что изменилось?)
Я на наших и не ориентировалась никогда.
Ledi April• 25 сентября 2022
Ответ дляmari_klim
С чего это вы взяли, что я не в Украине? Я поняла, что Вы так и хотели бы сделать, как Грузия. А почему ещё в 2014 не переехали сразу в Россию? Почему считаете, что имеете право вместе с собой всю страну ложить под Путина?
Вы ничего не поняли, поэтому ответили примитивно заезженными фразами.
все ники заняты• 25 сентября 2022
Ответ дляirisha.rom
А якщо зіб´ють ту ракету, то ядерна боєголовка зірветься?( може не зовсім правильно написала, але суть зрозуміла)
Конечно
вообще атомные бомбы взрываются в воздухе
Чтобы больше покрыть
Ответ дляKsenia777
Обїясню почему не будет ядерного удара
Когда Парашия говорит что не нападет на Украину - значит нападет
Когда Парашия говорит что мобилизации. не будет - значит будет
и так во всем. И если эти клоуны говорят про ядерный удар - можно спать спокойно. Вот если бы говорили что нет нет, мы не собираемся - тогда надо было думать и быстро
Фух, заспокоїли
Ответ дляНамСвоюРобити
’ в них провозглашается также намерение СССР, США и Великобритании оказать помощь тому неядерному участнику договора, который подвергнется ядерному нападению.’
Той же глухий кут, що і в Будапештському меморандумі.
Ну привід то є? Не прикораєшся.
Зараз це по рос пабліках гуляє. Так би мовити отрезвляє
Ledi April• 25 сентября 2022
Ответ дляsashik77
О, тему знову відкрили? Якого?
мені взагалі все набридло. Ну *обне, так *обне.
Я вас очень хорошо понимаю.
И тему эту открывать ещё раз не надо было.
Ответ дляKsenia777
Обїясню почему не будет ядерного удара
Дивні у вас висновки. І про початок війни ( сво) пуйло казало і мобілізацію ( часткову) оголосило
hruzantemka• 25 сентября 2022
Ответ дляoneself
При том что там было не тактическое. Поэтому будет как будет, выживем, главное сильно не паниковать и реально заготовить много консервы и воды. Я воду держу в тамбуре со счетчиками, по-тихоньку туда сношу бутыли по 6л. Уже штук 20 есть, а то и больше , поделюсь с соседями если что
Тактическое. 15 килотонн всего. Тактическое это от 0,3 до 100 килотонн.
Ledi April• 25 сентября 2022
Ответ дляebbi
Стараются всеми возможными способами на всех фронтах.А то пугают пугают уже семь месяцев,а украинцы от страха не сдаются
Самые храбрые дальше форума храбрость не показывают, храбрые исключительно за чужой счёт.
Конфет04ка• 25 сентября 2022
Ответ дляFilomena
Щоб скинути бомбу потрібно ще долетіти.
Не суть. Ядерные боеголовки ракет тоже подрываются над землей на высоте нескольких сотен метров.
НамСвоюРобити• 25 сентября 2022
Ответ длявсе ники заняты
Конечно
Чтобы больше покрыть
Не лякайте даремно інших, і не лякайтеся самі)
При відпрацюванні ППО така ракета нейтралізується як звичайна. Заряд не вибухає.
НамСвоюРобити• 25 сентября 2022
Ответ дляLedi April
За ваш?
karpenko73• 25 сентября 2022
Ответ дляYN8678
Я думаю,что скорее всего во Львов и прилетил.
Рашисты ненавидят запад Украины
Они ненавидят всю Украину
Или думаете, Харьков, который не сдался, им радости дрбавляет?
☢️ За сьогодні отримали багато запитань від вас, серед яких є два основних: «що буде після референдумів?» та «чи вдарять по нас ядеркою?» Постараємося коротко відповісти на обидва.
За попередньою інформацією розвідки, після 27 вересня росія висуне Україні ультиматум: мовляв, виводьте війська і не атакуйте, бо люди зробили свій вибір – і це рф (неважливо, шо результати були завчасно намальовані), а на виконання цих умов у нас буде близько 3 днів.
Звичайно, у разі невиконання нас чекають «жорсткі заходи», як прописано у всіх доктринах, про які постійно твердять Шойгу та Лавров.
Які саме? Нічого нового – масовані обстріли українських міст та залякування НАТО та ЄС ядеркою «через загрозу новим територіям» (треба ж якось переконати російського Ваньку, що на них напали і йому треба захищати батьківщину)
Думка експертів про вірогідність атаки дещо відрізняється: хтось думає, що росія не атакуватиме, бо вважає, що «їм ще тут жити», а хтось, що вони показово розмістять ядерну зброю на окупованих територіях, і це буде прямою загрозою. Ми ж хочемо зазначити, що застосування ядерки не зупинить і не налякає наших військових, а зробить їх ще більш сильними та замотивованими.
Що стосується самої ядерної зброї, то вона буває стратегічною та тактичною, на тлі успішного контрнаступу ЗСУ, атакувати швидше за все будуть тактичною – це може бути одиночний удар ракетою або навіть артилерією (радіус ураження 30-40 км)
Зазначимо, що у разі використання таких боєприпасів радіаційний фон є, але не такий значний, як наприклад, під час аварії на Чорнобильській АЕС, згодом уся радіація зникне.
При використанні тактичних ядерних зарядів найбільш серйозними є ударна хвиля та світлове випромінювання. Вона фактично знищує все у радіусі кількох кілометрів. Прикладом цього є бомбардування Хіросіми та Нагасакі, де потужність зарядів була приблизно такою, як у сучасних тактичних засобах.
Серед ймовірних місць удару експерти виділяють: акваторію чи поле (щоб налякати), військові бази та полігони і найменш ймовірне – центри прийняття рішень (тут для рф найгірший варіант за відповіддю і на це вони не підуть)
То як же протистояти рашці? Ми відповімо – США та Китай, чи навіть усі країни підписанти Будапештського меморандуму мають зробити спільну заяву, в якій вони скажуть, що застосування ядерної зброї у будь-якому масштабі підірве режим її нерозповсюдження та світовий порядок загалом.
Західні партнери мають чітко заявити про те, якими будуть їхні дії у разі застосування ядерної зброї росією. І це не якісь санкції чи візи, це мають бути катастрофічні наслідки для російської недоімперії, які приведуть її до краху і яких злякається навіть путін, якому залишилося жити всього нічого (тут по секрету скажемо, що верхівки вже обговорюють дещо дуже цікаве)
До речі, днями російській владі «на дуже високому рівні» донесли, що Вашингтон дасть рішучу відповідь і на референдум, і на ядерку.
Підсумувавши все вищесказане, можемо сказати, що так, усім страшно, обстановка загострюється і тривожність з панічними атаками до кінця референдуму все зростає.
Але – Україна, США та ЄС мають стільки «сюрпризів» і розвідданих, що путін з дуже великою ймовірністю не наважиться на цей крок. Запам´ятайте вже нарешті, діда чекає лише крах його вигаданої імперії і нічого більше.
Слава Україні 🇺🇦
Nature is a miracle• 25 сентября 2022
Ответ дляkarpenko73
Они ненавидят всю Украину
Харьков сильно рядом.
Tanusha 78• 25 сентября 2022
Ответ дляAlya91
И я от бабушки слышала эту фразу.
Это фраза из Библии
все ники заняты• 25 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Я за реальность ( пугать никого не хочу 😢
Ядерные ракеты летят гораздо быстрее чем обычные
Короче я отслеживаю новости как могу, лучше не прятать голову в песок (
Ответ дляНамСвоюРобити
А потом окажется, что это ж СССР подписывала, а страны такой уже нет и резолюция не действительна.
karpenko73• 25 сентября 2022
Ответ дляNature is a miracle
Харьков сильно рядом.
Львов сильно рядом с Европой
У меня уже волосы под краской седеют
Надеюсь что это все блеф
И этих сук угомонят скоро (без ядерного удара по нам)
У меня уже волосы под краской седеют
Надеюсь что это все блеф
Ответ дляРойЛеля
Це піздець. Мене ваше повідомлення ввело в дуже поганий настрій. Я не задумувалась і не знала такої інформації
Эта информация в открытом доступе, рашиские ракеты те же Калибы, Тополь и т.д все могут комплектоваться как обычной так и ядерной боеголовкой.
Интересно другое эти ракеты под ядерную боеголовку выпускают уже в раше, если раньше было противостояние между сша и ссср и такие возможности были у дальнебойных ракет, то современная раша стала эту опцию клепать на ракеты ближнего действия, никогда они не планировали жить мирно с соседями (скорее всего не только нами)